• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Tento pokus jsem přece právě učinila :D
    Link na on-line dokument tam je, kdyby chtěl někdo něčím přispět. Až k písmenu G tam lze nahlížet s tím, že je to jakoby "hotové", dál se nachází roztříštěná kaše.

    Ale budu se dál prokousávat, ještě to nevzdávám :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: a nedá se to přehodit na fanklub a pak jen zeditovat?
    SARGO
    SARGO --- ---
    WITTGENSTEIN: To je mi sadistická nálada! :-D

    BRAMBOREENA: Nenapadá mě, kdy bych do něj koukala. Všechno tam bylo tak nějak jasné :-))
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BRAMBOREENA: Chceme slovníček. Do knihy určitě a nejvíc cool by byla verze onlinová, u které by člověk nejdřív zaškrtl, kolik má za sebou dílů, a podle toho by byly informace odstupňované.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Uaaaá... slovníček :(

    Celou dobu jsem se těšila, jak veledílo dopíšu a chvilku si jakože za odměnu budu hrát se všemožnými těmi serepetičkami a ocintky a dodatky - budou mapičky, slovníčky, reálie, blbůstky... no a teď tady už dva dny morduju výkladový slovník a tak mi to příšerně leze na nervy, že to snad zabalím a vykašlu se na to. Slovníček jsem kdysi měla, nějaký základ už existuje, ale jsou tam zastaralé informace a špatné formátování, tak to postupně procházím a čistím už jsem u písmene G - přičemž na konci souboru vzniká děsivě kynoucí seznam věcí, které tam nebyly zahrnuty, protože holt vyplynuly až z nově napsaného.

    Takže si říkám... chce vůbec někdo slovníček? Potřebuje svět, vesmír a vy zde přítomní mít v knize takovou pitomost? Ale zas na druhou stranu... když už jsem u toho G, to je pro nás optimisty už skoro na konci abecedy, že ano... když chybí tak maličko, tak to přece teď nevzdám...? :D

    Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.
    https://1drv.ms/w/s!AuVdiftnloLhg8FqBdCUmicMPw1XNw?e=mpER6M
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Opatřila jsem össenské houbové chipsy na případný křest, tam se můžeme všichni hromadně otrávit ;)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    IDLE: To záleží na možnostech nakladatelství.
    IDLE
    IDLE --- ---
    KAVEN: Jen šálkem? Vzorky čaje by nebyly?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    LADY_MYSKA: A collector's edition se šálkem na ossenský čaj ....
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    BRAMBOREENA: opet se primlouvam, aby druhe vydani bylo v pevne vezbe
    JONY
    JONY --- ---
    Just One Dose of Magic Mushroom Compound Regrows Lost Brain Connections in Mice
    https://www.sciencealert.com/one-dose-of-psilocybin-regrows-lost-brain-connections-in-mice
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: máte to těsně s Katkou Tučkovou, ta už prej poslala Bílou Vodu do tiskárny, respektive se dušuje, že už do toho hrabat nebude. Hurá, hurá, hurá!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ROMI: Mawene a Eltail
    Omlouvam se vilme, spravne prepisy nevim, jak to ted uz jen posloucham :)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ROMI: Lucas s Aš~šádem, to je právě to nejzajímavější. Každý z nich je obrovsky schopný, každý ve svém "oboru", společně by dokázali velké věci, dokonce mají i předpoklady spolupracovat, ale prostě to nedokážou. Jeden druhého nesnese, veškerá spolupráce rychle končí na lidských vlastnostech. Mně se tohle právě děsně líbí, je to realistické.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Když ono je to celé hlavně o tom, že se Aš-šád s Lucasem nemůžou domluvit, a na konci se doopravdy vysvětlí, proč nemůžou.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: ne vlastne vsechny ne, veleknezka a samanka, nevzpomenu si na jmena, ty byly dobry :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ARGANNAH: me chovanim sraly vsechny zensky postavy i Kamele :) kdyz jsem to ted cetl znova, tak uplne na zacatku Lucase nesnasi a pak ho hned miluje :) je proste muj chlapskej mozek nedokaze pobrat ty jejich pochody :D vlastne me pak stve i Lucas s Asadem, ze si proste nepromluvej
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BRAMBOREENA: je docela přiměřené očekávat, že Össeané při mučení na aiö používali i FM syntézu... celkem to zapadá do celkového hororového obrazu té civiliace :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Ajta krajta! Píšu si! :) Máš prvního bludišťáka!
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tak já hlásím zásadní chybu. V jedničce, když se Pinky baví s Lucasem před čajovnou (nebo už v ní? teď nevím), tak vyslovuje surrö jako "suré" a ne jako "suró" .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam