• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Nojo, jenže když to prodám hned, a nové vydání bude za půl roku, tak bych byl půl roku bez Mycelia. A kde bych pak bral třeba podklady pro slovníček? To by nefungovalo, takhle.

    Mediant News - to je povedené, ve skutečnosti jsem si ze začátku skutečně myslel, že to je z novin :-) Tvoje dílo?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: To už jsme myslím řešili: prodat hned, než se antikvární cena propadne (přehlédl jsem něco, nebo furt nebylo dopsání oznámeno veřejně / masově? https://facebook.com/argenite ).

    Což mi připomíná, tahle srandička se sem snad už taky může vypustit.

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    GALE: To je tedy sugestivni vcetne toho zacatku, ze ktereho na me skocil solidni zachvat klaustrofobie…
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Chápej, Mycelium musím mít v knihovně. Vycházelo velmi často v zimě (je tma a čtu elektronicky) a když jsem byla na mateřský (nechci mít knihy oslintany). A ty audioknihy jsou tak úžasně načtené. Asi se jim nebude chtít načíst TU scénu znovu, co?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Za to už by se měla dávat plaketa, něco jako pro dárce krve :D Lucasova larhdoekeverská medaile pro majitele všech myslitelných verzí na všech myslitelných nosičích dat :D
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Prosím ano! Ale to bych si musela tu novou verzi koupit... A s ní i ty ostatní hardcovery...
    Ne! Už mám všechny knihy, všechny e-knihy a taky audiobooky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    To je poťouchlá myšlenka... zkusit to do nového vydání propašovat zpátky :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    GALE: no teda. opravdu povedené. měl jsem až voyaerský pocit.
    GALE
    GALE --- ---
    HARALD: V knize byla, ale je to taková vanilková verze pro 12+. Tady v auditku proběhla verze 18+. Byl to doc soubor a jmenoval se Ta scéna s houbou.doc nebo tak nějak. A je velmi povedená.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    HARALD: myslím, že v knize byla v nějaké decentnější verzi.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENTIANA: scéna s houbovým sexem mezi Kamële a Lucasem v knize byla. Nebo jsme přišli ještě o nějakou další?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAVEN: ty můžeš podarovat .-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AVATAR: myceli-olol.
    BRAMBOREENA: posli, mam 1-5 a nepujcila jsem to nikomu. Dokonce jsem to uz i smazala. (Coz me zpetne mrzi, byla tam verze petky se sexem s houbou.)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    to je jasny
    chci to cele v pevne vazbe :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: Šestku mám a moc za ní děkuju. Pobyt v nemocnici byl díky ní najednou vlastně docela příjemný. :-) Další díly elektronicky bych určitě uvítal. Rád zabetuju v druhém sledu.

    A prostě jsem nadšený z toho, že bude pevná vazba a že zrovna Mycellium mi přibude do knihovny. Už vybírám jaké knihy pustím do světa, abych vytvořil prostor.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Musíš počkat do třicátého dubna - a pak na hranici! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HARALD: Elektronicky jsem ochotná to konkrétním důvěryhodným osobám z tohoto auditka poslat :) (a ty už stejně máš šestku, ne?) To, že se tři zbývající díly dovydají v paperbacku, je právě míněno proto, aby nikdo nebyl nucen kupovat to znovu.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    No, hezké, ale už teď si teda lámu hlavu jestli potřebuju pevnou vazbu nebo ne. A narůstá ve mě nejasné tušení, že potřebuju. Ale netuším co budu dělat s těmi stávajícími pěti paperbackovýmií díly. Nedaly by se třeba obětovat na aiö?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    HARALD: A pak postavit novou knihovnu, protože do té staré se to přeci nevejde :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: to bude drahé. Napřed koupit nové díly elektronicky (protože už se mi do knihovny už nic nového nevejde) a pak celou sérii v pevné vazbě (protože tohle si nemůžu nechat ujít). :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam