• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    VANEK: Nojo, jenže když to prodám hned, a nové vydání bude za půl roku, tak bych byl půl roku bez Mycelia. A kde bych pak bral třeba podklady pro slovníček? To by nefungovalo, takhle.

    Mediant News - to je povedené, ve skutečnosti jsem si ze začátku skutečně myslel, že to je z novin :-) Tvoje dílo?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KAVEN: To už jsme myslím řešili: prodat hned, než se antikvární cena propadne (přehlédl jsem něco, nebo furt nebylo dopsání oznámeno veřejně / masově? https://facebook.com/argenite ).

    Což mi připomíná, tahle srandička se sem snad už taky může vypustit.

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    GALE: To je tedy sugestivni vcetne toho zacatku, ze ktereho na me skocil solidni zachvat klaustrofobie…
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Chápej, Mycelium musím mít v knihovně. Vycházelo velmi často v zimě (je tma a čtu elektronicky) a když jsem byla na mateřský (nechci mít knihy oslintany). A ty audioknihy jsou tak úžasně načtené. Asi se jim nebude chtít načíst TU scénu znovu, co?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Za to už by se měla dávat plaketa, něco jako pro dárce krve :D Lucasova larhdoekeverská medaile pro majitele všech myslitelných verzí na všech myslitelných nosičích dat :D
    GALE
    GALE --- ---
    BRAMBOREENA: Prosím ano! Ale to bych si musela tu novou verzi koupit... A s ní i ty ostatní hardcovery...
    Ne! Už mám všechny knihy, všechny e-knihy a taky audiobooky.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    To je poťouchlá myšlenka... zkusit to do nového vydání propašovat zpátky :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    GALE: no teda. opravdu povedené. měl jsem až voyaerský pocit.
    GALE
    GALE --- ---
    HARALD: V knize byla, ale je to taková vanilková verze pro 12+. Tady v auditku proběhla verze 18+. Byl to doc soubor a jmenoval se Ta scéna s houbou.doc nebo tak nějak. A je velmi povedená.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    HARALD: myslím, že v knize byla v nějaké decentnější verzi.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENTIANA: scéna s houbovým sexem mezi Kamële a Lucasem v knize byla. Nebo jsme přišli ještě o nějakou další?
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    KAVEN: ty můžeš podarovat .-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    AVATAR: myceli-olol.
    BRAMBOREENA: posli, mam 1-5 a nepujcila jsem to nikomu. Dokonce jsem to uz i smazala. (Coz me zpetne mrzi, byla tam verze petky se sexem s houbou.)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    to je jasny
    chci to cele v pevne vazbe :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    BRAMBOREENA: Šestku mám a moc za ní děkuju. Pobyt v nemocnici byl díky ní najednou vlastně docela příjemný. :-) Další díly elektronicky bych určitě uvítal. Rád zabetuju v druhém sledu.

    A prostě jsem nadšený z toho, že bude pevná vazba a že zrovna Mycellium mi přibude do knihovny. Už vybírám jaké knihy pustím do světa, abych vytvořil prostor.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAVEN: Musíš počkat do třicátého dubna - a pak na hranici! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    HARALD: Elektronicky jsem ochotná to konkrétním důvěryhodným osobám z tohoto auditka poslat :) (a ty už stejně máš šestku, ne?) To, že se tři zbývající díly dovydají v paperbacku, je právě míněno proto, aby nikdo nebyl nucen kupovat to znovu.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    No, hezké, ale už teď si teda lámu hlavu jestli potřebuju pevnou vazbu nebo ne. A narůstá ve mě nejasné tušení, že potřebuju. Ale netuším co budu dělat s těmi stávajícími pěti paperbackovýmií díly. Nedaly by se třeba obětovat na aiö?
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    HARALD: A pak postavit novou knihovnu, protože do té staré se to přeci nevejde :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam