• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: To já bych taky nedala, neboj :) Holt je tam spousta slavných herců a další atrakce, ta cena rozhodně není kvůli nám usmoleným škrabalům. Dávám to sem spíš proto, že kdyby se tam někdo chystal kvůli těm zajímavým zahraničím hostům, může se zastavit (a ráda takového uvidím i bez piva a bez bifteku a bez kulajdy :D)

    Později na podzim budu ještě na dalších lokálnějších (čili přístupnějších) conech, dám pak vědět.
    JONY
    JONY --- ---
    GENTIANA: snad na houbovku
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    GROBENIUS: dvojnásobný je na oba dny, to už vůbec ne. To radši někdy pozvu Vilmu na pivo nebo biftek nebo něco.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    GENTIANA: nebyl to loni dvojnásobek? Třeba postačí jen čekat, až bude vstupné rozumné :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: sorry, dvanáct stovek za vstupné na besedu s autorkou teda nedám.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Ještě obrázečečeček, aby si případní zájemci doopravdy všimli :)
    Houby v sobotu v 11:00 a 14:00.

    RIP
    RIP --- ---
    "Slova klesají,
    strmě sestupují stránkou dolů
    prokládaná
    překrývaná;
    myceliální struktura."

    Začal jsem překládat novou knížku a takhle začíná. Je to všude, děti. Všude, všude.
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    PECA: Já ještě držím...statečně :) Ale nevím, nevím, jak dlouho to dám - taky se třesu na pevnou vazbu celé edice
    PECA
    PECA --- ---
    DZIMI: Tak jsem to nevydržel. Jako předkrm dám e-bůček.

    Hardback nechám na vánoce, narozeniny apod. :)
    DZIMI
    DZIMI --- ---
    na Kosmasu je již k dispozici e-kniha

    Mycelium VI: Vrstva ticha - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/297777/mycelium-vi-vrstva-ticha/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    O víkendu se koná v Praze Comic-Con, budu tam v sobotu ve dvou pořadech (11:00 beseda několika autorů o tvorbě světů a 14:00 přímo o Myceliu).
    Program Comic-Con Prague 2021
    https://program.comiccon.cz/program-day/4/5
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    :D
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    Kdyby někdo neměl čas sledovat celých 4:22 minut videa, tak shrnutí toho nejdůležitějšího: Vilma je gleewarin.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    https://indd.adobe.com/view/465259b5-163a-4e4e-b0cf-44c1bace4f74?fbclid=IwAR1_NJAfAPUl1NdG1Oau5RJJSsjrq7fj9gDBZF-bnosuzWPoV6SKFh5ArPo

    V argovském časopisu je tentokrát o Myceliu (Ricarderonův článek, který tu už proběhl, a pak video z jejich žižkovského sklepa, kam mě zatáhli, že mám jakože mluvit :D )
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    ESTEN: Budou ještě dvě knihy. Ale všechno už je to napsané (proto se s vydáním šestky tak dlouho čekalo - aby bylo jasné že je opravdu všechno dokončeno), a podle všeho by měly vycházet v první půlce příštího roku. Ale komplikuje to nedostatek papíru. Co se e-booku týče, před slovní přestřelkou jsem zaregistroval že by měl vyjít 2 týdny po vydání knihy, takže bych to čekal každou chvíli.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ROMI: aha. Tak v tom pripade je to asi celkem jedno :)
    MYCROFT_SK
    MYCROFT_SK --- ---
    tak uz dolsa v piatok aj do KE, zatial cca 100 stran cez vikend nebol priestor. ale da sa povedat ze si setrim
    ROMI
    ROMI --- ---
    ESTEN: ne jeste dve knihy budou :) aspon myslim
    ROMI
    ROMI --- ---
    ESTEN: tady je to zly slovo, na ktery ti malokdo odpovi :), ale dle [MOUNTBATTEN @ Mycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...] by to melo byt za par dni, ale pocitam, ze to bude trvat dele klasicky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam