• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    jinak co se týče intravenózních hub..

    BCG (vakcina proti tuberkuloze) je vyšlechtěná jakoby houbova bakterie mycobacterium tuberculosis. phylum Actinomycetota.

    no a kdo by to byl řekl, při intravenózním podání má mnohem větší účinnost..

    Tuberculosis vaccine finds an improved route - NASA/ADS
    https://ui.adsabs.harvard.edu/abs/2020Natur.577...31B/abstract

    Prevention of tuberculosis in macaques after intravenous BCG immunization - PMC
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7015856/

    a divili jste se někdy, jak je možné že očkování proti TBC zaručuje prakticky celoživotní ochranu? no ta "houba" tam zůstává natrvalo, nebo minimálně dlouhodobě.

    https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X14014315

    takže jediný rozdíl je, že to nejsou _fakultarivne_ intravenózní _asko_mycety. :)

    a teda že reálně to jsou bakterie a ne houby, jen tak vypadají. důležité věci se odehrávají vskrytu..



    vskutecnosti jsem možná Julie Lothova.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak jsem trochu tápal, protože rychle zapomínám jména (pamatuju si osoby jinak) a neměl jsem čas celé to pročítat znovu, navíc mám ty knihy různě poztrácené a rozpůjčované, ale s pomocí přátel jsem se k tomu dobral:

    Chtěl bych být Edgar Halessy, myslím si, že jsem Lucas, ale ve skutečnosti jsem Siandre Lotti (nebo jak se to píše).
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Po docteni mycelia jsem měla problém načnout cokoliv novýho...
    přiznám se, že jsem objevila svět, co se mě libí, ale je to spíš antimycelium, žádná hluboká filosofie.

    Ravka, Shadow and Bone (zatím sjíždím seriál, pak dám knihu)

    Jakože velkej plus u mě je, že hlavní záporák vypadá takhle:

    A je tam docela dobře propracovaný magický systém, že lidi nejsou naprosto všemocní, a pokud to, tak za to zaplatěj ošklivou nemocí nebo jizvama.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KAVEN: zrovna u tebe by mi zajímalo chtěl bych být - myslím si - ve skutečnosti jsem :-) měli jsme velké shody ohledně nápadů na různé prequely a postquely (ehm, sekvely...)..
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    E2E4: scifi čtu podobným tempem no... odborný texty bohužel ne :(
    Chtěla bych bejt :Lucas v počátečních dílech, myslím že jsem Lucas v posledním díle, V skutečnosti jsem Pinky v prvním díle.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    E2E4: Chtěla bych být drsná Kamele, myslím, že jsem Fiona, ale jsem úplně obyčejná nijaká Pinky:-))))
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    E2E4: Bejvávalo, tito pyšní floutci... :-)

    Já se psychotroniky dobrovolně(?) vzdal, nebylo s tim k žití. Dobře to vysvětlil Aš~šád. Když se do toho ponoříš moc, tvoje ego bují, ale přestaneš vnímat, co je realita a co fikce. Co se reálně stalo a co si myslíš, že se stalo. Až je z tebe spíš schizofrenik, než psychotronik. A taky je tam výrazně vyšší úmrtnost.

    Není nad warghírův simple life.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    BOB_GALLOWS: podle mě jsi taky Hildebrandt, váham jestli starej nebo mladej.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Tak to je pěkné, ale u skla bych spíš čekal právě tu hladkost. Spíš se mi líbí houbová miska, co tam mají na obrázku. Zajímavé by mohly bít i nějaké krabice nebo poličky ... záleží jak pevný ten materiál nakonec je.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    České sklářské unikum. Do mycelia foukají sklenice a vázy - CzechCrunch
    https://cc.cz/ceske-sklarske-unikum-studio-llev-nejprve-delalo-z-mycelia-stolky-nyni-do-nej-fouka-sklenice-a-vazy/?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Chtěla bych být Lucas, myslím si, že jsem Ëltaühl, a ve skutečnosti jsem Pinky :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    E2E4: Čtení lvl starý fanoušek, co se c mladí naučíš...
    MASOUMEH
    MASOUMEH --- ---
    E2E4: chcela by som byť Kamëlë, myslím si, že som Ëltaühl, v skutočnosti som Pinky (ale to vieš sám najlepšie)
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    BRAMBOREENA: Ty počty nohou nějak nesedí, a aiö tam taky není. Ale jinak dobrý.
    KAVEN
    KAVEN --- ---
    E2E4: To by chtělo sestavit takový ten kvíz, jak bývá "Která jsi postava z Harryho Pottera" a podobně.
    BOB_GALLOWS
    BOB_GALLOWS --- ---
    E2E4: Chtěl bych Aš~šád, myslim že Lucas, vsukčetnosti Sofie.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    VANEK: to je teda rychločtení lvl Lenin.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Právě jsem potkal člověka, starého scifistu, který odmítá číst nedokončené cyky, tak si počkal a dal 8 dílů na posezení... za 14 dní.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    s jakou postavou z mycelia se identifikujete?

    za mě

    Kdo bych chtěl být: Lucas

    Kdo si myslím že jsem: Aöhrlemögerl

    Kdo ve skutečnosti jsem: starej Hildebrant
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Od manžela z Leonardo.ai:

    "Realistic image of a steel sculpture of eight-legged insect god. The steel sculpture is completely smooth, it stands on a circular piedestal."

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam