• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: to zni dobre. co se inzulinu tyce je lepsi jablko nez suseny datle, ale oboje je furt imho ok
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: nejvetsi slozku planuju mandlovy maslo, orechy, suseny maso a par vajec natvrdo, ale vzhledem k povaze si myslim ze nejaky sacharidy budou potreba (nejedu ketozu) a ty datle znej fajn..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: zamerila bych se byt tebou hlavne na tuk, ty orechy jsou dobra volba, pripadne muzes upect nejake vajickove muffiny a podobne to se bude dat jist i za chuze..
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAGUMI: hmm, nemam moc vypozorovano, ale takova reakce se muze dostavit i treba po jednom bananu? Chystam se na beskydskou sedmicku a trochu bojuju s tim, jaky jidlo si vzit. Susenky a tak vubec, ale chtela jsem prihodit par jablek a bananu (84km pochod, 4610m prevyseni), jinak tam mam orechy, nejaky proteiny a datle (co si vybavuju tak datle jsou kupodivu relativne pomaly cukry) a horkou cokoladu... Tak nevim no :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRONEMA: tak denne jedno dve jabka, pripadne nejaky "berries", tj. malo sladky ovoce. Ananas, broskve a podobne (uz) nejim.

    Zeleniny jim docela dost, ale zase si vybiram druhy, ktery nejsou moc skrobovaty, tj. lusteniny treba uz taky nejim. Toz spis cukety, rajcata apod.

    Nejvic dlabu sejry, pak asi maso a vejce.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    DOCKINEZ: takhle povsechne myslim ze patris spis do [ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ]
    tj je to ok, ale pravdepodobne to nebude lowcarb, zalezi na tom, kolik te zeleniny a ovoce je
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, uz dlabu v podstate jenom maso, sejry, zeleninu, oleje apod., tj. vynechavam i to malo sacharidu, ktery jsem jedl (napr. 1-2 ctverecky tzv. "polystyrenu", tedy racio chlebicku).

    Je ok, kdyz veskery pripadny cukry budu brat z ovoce a zeleniny? Obojiho dlabu dostatek, rekl bych.

    Jeste bych chtel uvest, ze mi nejde o nejaky sport ani nic jineho, jen mi tohle stravovani dela dobre (a zaroven pri nem hubnu - double bonus :)

    Diky

    FRONEMA: promin, nechal jsem se unest. prislo mi to naprosto stupidni.
    SIVER
    SIVER --- ---
    FRONEMA: jasný,já bych měl strach,že bez cukru bych ztratil svalovou hmotu
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SIVER: jak myslis, urcite to jde i bez toho, ale pouzivej co ti vyhovuje.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    FRONEMA: tak po tréninku je doba na rychlé cukry v tom inzulínovém okně. Svaly potřebují energii a tuky se po cvičení dávat nemají.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    btw narazila jsem na http://www.bodybuilding.com/store/raspberry-ketones.html jak je to mysleny? kde by se v malinach vzaly ketony? vite o tom nekdo neco?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    DOCKINEZ: nechapu to urazeni, co na tom ze nekdo drzi opacnou dietu?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty jo, tak vcerejsi opulentni vecere byla skvostna - grilovana zelenina (dyne hokaido, mrkev, celer...) na taliri bohate doplnena maslem z farmy. K tomu zeleninovy salat vesmes z doma vypestovanych surovin, opet bohatyrsky zalito tukem ve forme oleje z liskovych orechu. A do tretice dip z plnotucny zakysany smetany.

    Vazeni, to bylo neco :-)

    (btw dneska jsem se docetl, ze nejaka celebrita krava blba tvrdi, ze za svoji stihlost vdeci diete, kdy ji pokrmy bohate na uhlovodany, pricemz se zcela vyhyba tukum. tak nevim, jestli to neni trolling smerovanej na bydlenky, nebo zda to ta blbka fakt drzi)
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: ono tech projevu asi bude vic ruznejch :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ketochleba, to musim vyzkouset
    Fat Bread: Third Time's The Charm. Mission Accomplished! | Free The Animal
    http://freetheanimal.com/2012/07/fat-bread-third-times-the-charm-mission-accomplished.html
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Cukr je špatný!

    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    dnesni experiment:

    slany cheesecake
    250g odtucneny tvaroh
    100g mascarpone (chtela jsem dal normalne tucny ale mrchy ho zrovna nemeli)
    6 vajicek
    200g najemno nakrajeny kvetak
    100g sunky nakrajene na male kousky
    25g cibulove pasty
    + vsechno koreni co prijde pod ruku
    vsechno smichat, pect 40 minut na 180 C

    chutna to vyborne sýrove
    pulka (coz je fakt poradna porce) ma 596 kcal, 48 protein, 13 carb 39 fat

    priste to udelam v muffinovniku, nebo na plechu, protoze ty opeceny okraje jsou nejlepsi :)

    a btw dodatecne jsem zjistila ze takovahle vec vlastne existuje a dela se jako quiche. coz je pozitivni, muzu z toho priste brat inspiraci jak to vylepsit. nebo mate nekdo nejaky tip?

    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: ja po lepku, pokud ho dlouho nemam a najednou pak snim treba rohlik usinam, a to takovym zpusobem ze je to fakt vykon neusnout. ale ja jsem celiak takze to asi neni pro ostatni to same
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: lepek by byl spis nez usinani na klavesnici utikani na wc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam