• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    Vcera se mi podarilo poprvy dostat dle Ketophanu do ketozy. Kolik vam to tak ukazuje? U me to dneska bylo o neco tmavsi nez prvni ctverec. To je predpokladam dostatecne:)
    Jinak dneska me ceka prvni silovej trening v ketoze tak jsem na to zvedavej, podle me nezvednu nic:)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    Novy clanek od Atii jak se daji jist sacharidy a pritom zustat v ketoze

    Ketones and Carbohydrates: Can they co-exist? « The Eating Academy | Peter Attia, M.D. The Eating Academy | Peter Attia, M.D.
    http://eatingacademy.com/sports-and-nutrition/ketones-carbohydrates-can-co-exist

    TLDR: musite desne makat :)
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KABIS: Ve velkém banánu je těch sacharidů docela dost. :-) Ale co se týče reakce, je to hrozně individuální, já přepínám mezi keto a normálním metabolismem bez problémů, někdo s tím může mít větší potíže, to si musíš vyzkoušet.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    odpoved na to ze neexistuji keto atleti, s odkazy na spoustu zajimavych blogu
    Primal North: Sorry Anthony Colpo - Truly Keto Athletes Do Exist
    http://primalnorth.blogspot.cz/2013/05/sorry-anthony-colpo-truly-keto-athletes.html
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    podcast s Jeffem Volkem o low carb, prevazne pro sportovce, ale jsou to pomerne zaklady
    Dr. Jeff Volek Low-Carb Diet Podcast | Generation UCAN
    http://generationucan.com/blog/2013-6-17-dr-jeff-volek-low-carb-podcast/
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    zajimavy rozhovor s phinneym o behani na low carbu, velmi zajimave
    Western States 100 – Low Carber Wins Ultramarathon – Steve Phinney and Jeff Volek Study | Me and My Diabetes
    http://www.meandmydiabetes.com/...-low-carber-wins-ultramarathon-steve-phinney-and-jeff-volek-study/
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: pokud to dojdu tak to bude kolem 24h urcite, tak jsem prave premyslela ze bych vzala oboji, preci jen tam glukozu nejakou potrebovat budu :) no, jsem zvedava :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: to zni dobre. co se inzulinu tyce je lepsi jablko nez suseny datle, ale oboje je furt imho ok
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: nejvetsi slozku planuju mandlovy maslo, orechy, suseny maso a par vajec natvrdo, ale vzhledem k povaze si myslim ze nejaky sacharidy budou potreba (nejedu ketozu) a ty datle znej fajn..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: zamerila bych se byt tebou hlavne na tuk, ty orechy jsou dobra volba, pripadne muzes upect nejake vajickove muffiny a podobne to se bude dat jist i za chuze..
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAGUMI: hmm, nemam moc vypozorovano, ale takova reakce se muze dostavit i treba po jednom bananu? Chystam se na beskydskou sedmicku a trochu bojuju s tim, jaky jidlo si vzit. Susenky a tak vubec, ale chtela jsem prihodit par jablek a bananu (84km pochod, 4610m prevyseni), jinak tam mam orechy, nejaky proteiny a datle (co si vybavuju tak datle jsou kupodivu relativne pomaly cukry) a horkou cokoladu... Tak nevim no :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FRONEMA: tak denne jedno dve jabka, pripadne nejaky "berries", tj. malo sladky ovoce. Ananas, broskve a podobne (uz) nejim.

    Zeleniny jim docela dost, ale zase si vybiram druhy, ktery nejsou moc skrobovaty, tj. lusteniny treba uz taky nejim. Toz spis cukety, rajcata apod.

    Nejvic dlabu sejry, pak asi maso a vejce.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    DOCKINEZ: takhle povsechne myslim ze patris spis do [ Primal a paleo - zkušenosti, recepty ]
    tj je to ok, ale pravdepodobne to nebude lowcarb, zalezi na tom, kolik te zeleniny a ovoce je
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hola, uz dlabu v podstate jenom maso, sejry, zeleninu, oleje apod., tj. vynechavam i to malo sacharidu, ktery jsem jedl (napr. 1-2 ctverecky tzv. "polystyrenu", tedy racio chlebicku).

    Je ok, kdyz veskery pripadny cukry budu brat z ovoce a zeleniny? Obojiho dlabu dostatek, rekl bych.

    Jeste bych chtel uvest, ze mi nejde o nejaky sport ani nic jineho, jen mi tohle stravovani dela dobre (a zaroven pri nem hubnu - double bonus :)

    Diky

    FRONEMA: promin, nechal jsem se unest. prislo mi to naprosto stupidni.
    SIVER
    SIVER --- ---
    FRONEMA: jasný,já bych měl strach,že bez cukru bych ztratil svalovou hmotu
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SIVER: jak myslis, urcite to jde i bez toho, ale pouzivej co ti vyhovuje.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SIVER
    SIVER --- ---
    FRONEMA: tak po tréninku je doba na rychlé cukry v tom inzulínovém okně. Svaly potřebují energii a tuky se po cvičení dávat nemají.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    btw narazila jsem na http://www.bodybuilding.com/store/raspberry-ketones.html jak je to mysleny? kde by se v malinach vzaly ketony? vite o tom nekdo neco?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    DOCKINEZ: nechapu to urazeni, co na tom ze nekdo drzi opacnou dietu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam