• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    FLEGMA
    FLEGMA --- ---
    LANDRIEL: Tech je spousta, napr. Scitec Isobest ma 0g cukru a oslazenej jen stevii:
    ZERO SUGAR/ZERO FAT ISOGREAT - The official website of Scitec Nutrition®
    http://www.sciteconline.com/language/en/products/scitec_nutrition/proteins/zero_sugar_fat_isogreat
    LANDRIEL
    LANDRIEL --- ---
    Zkusím se zeptat tady: nemáte někdo tip na proteinový drink, který neobsahuje umělá sladidla?
    KABIS
    KABIS --- ---
    CORNELA: purple, dammit, purple! :) drzim palce a dej vedet :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    CORNELA: pokud nebudou polevky zahustovane (coz se krom vyvaru dela snad u vsech)... A stejne tak omacky, ale treba tam toho bude dost malo na to, aby to proslo :)
    KABIS
    KABIS --- ---
    CORNELA: tak u nas to jeden kolega propaguje, ale tam teda varej priserne :) ale pokud nechces trhat partu a v jidelnach nemaj nic pro tebe vyhovujiciho, tak asi nenadelas nic.. maximalne to resit formou salatu, jestli tam nejaky budou mit (a masa se poradne dojist doma), to by se navic i lip vysvetlovalo.
    KABIS
    KABIS --- ---
    CORNELA: predpokladam ze nosit si vlastni jidlo do zavodni jidelny neni moznost? :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    ICEMAN8241: pokus byl, ale bylo to beznadějné. Ony se holky fakt snažily, jenže ony prostě asi bez rýže, těstovin, brambor nejsou schopne vařit...a řešit to s nimi každý den a pak být stejně víceméně o hladu nebylo fajn.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    CAMELLA: Tak kolegyním oznam, že kvůli keto víře musíš / nesmíš jíst jisté potraviny a máš to vyřešený, no ne? :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CORNELA: hele já jsem kvuli tomu nakonec musela low carb hodně omezit, protože jsem to prostě nebyla schopná vymyslet - u nás je navíc problém v tom, že je nás v práci 5 a vaříme si vzájemně, navíc některé věci jsou omezené z duvodu víry kolegyně atd.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LILINKA6423: Hele, ani ne. Ja se na Vanoce docela vyflajznul (byť misto bramborovyho salatu jsme delali dynovej) a nabral jsem za 14 dni ani ne kilo.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    CORNELA: A nenaberes to pak zpatky kdyz zaradis vic sacharidu ? Nebo tomu lze predejit tim ze ne navysujes postupne ?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    CORNELA: to je fajn, drzim palce.
    pokud by se ti chtelo, napis co planujes jist, pripadne zpetne jak to delas...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ja mam nejakou lacinou s neprilnavym povrchem, myslim z Lidlu. Funguje to.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Asi to sem nebude patřit úplně, ale určitě mi poradit. Nějaký tip na pánvičku, na které bych mohl dělat vejce aniž bych musel používat olej a vejce se nepřipalovala?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    o behani na ketonech
    PaleoRunner: High Intensity Exercise on a Ketogenic Diet?
    http://www.paleorunner.org/2013/11/high-intensity-exercise-on-ketogenic.html
    JINX
    JINX --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s ketozou + fitness (spinning+cinky+obcas beh venku) ? pripadne cim doplnujete sacharidy ?
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ANA_CO_MA_DOST: 50g muze byt taky ketoza. zalezi kolik toho prijmes, zkousel sis naklikat co jis do cronometru?
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    Jak je to s tou suplementaci mineralu u low carb (cca 50g sacharidu denne) ? Je potreba je davkovat jako u ketozy nebo je tam ten stav odlisnej?
    JERRYGN
    JERRYGN --- ---
    KOCHANSKA_CH: to je mi novinka :)

    "As a result, fat makes up a smaller portion of the American diet than it did 20 years ago. Yet the portion of America that is obese has only grown larger. The primary reason, says Johnson, along with other experts, is sugar, and in particular fructose."

    Sugar
    http://ngm.nationalgeographic.com/2013/08/sugar/cohen-text
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam