• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRONEMALow Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAGUMI: si vybavuju neco o drasliku jeste :)

    Hele a podarilo se ti pak u drzet tech 8%? ja prave mozna zkusim ketozu na shozeni tech par kg co zbyva, ale bojim se ze az pak prestanu, tak se to rychle vrati.. :/
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KABIS: Rychlonávod: Přestat jíst sacharidy, držet dostatečně vysokou hladinu bílkovin, malinko zvýšit příjem tuku. :-)
    KABIS
    KABIS --- ---
    MAGUMI: diky, ale proto jsem psala jestli nema nekdo vylozene rychlonavod ;) ok, mrknu na to
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KABIS: Dával jsem tady k tomu knížku [ MAGUMI @ Low Carb, Very Low Carb and Ketogenic diet - When in Doubt, Eat More Fat ], najdeš tam všechno, co potřebuješ vědět.
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    CORNELA: Tohle je fakt hrozně individuální, já taky v létě experimentoval hlavně proto, abych zjistil, jak moje tělo bude reagovat. Doporučoval bych hlídat přijem bílkovin, z něčeho si tělo tu glukózu pro svaly vyrobit potřebuje.
    KABIS
    KABIS --- ---
    S rikam, ze bych mohla keto taky na mesic prubnout... Mate tu nejaky "rychlonavod" jak na to (na co si dat pozor, co doplnovat atp), pripadne i jak se pak vratit do normalnejsiho jezeni aby clovek zase nenabral co shodil?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    CORNELA: V létě jsem takhle pár kilo shodil, během měsíce jsem se dostal z 12 na 8 procent tuku při stejném množství svalové hmoty a bez ztráty výkonnosti.

    Jsou lidi, kteří v ketóze fungují dobře, respektive lépe než při normální stravě, ale pokud nejsi jedním z nich, nevidím na dlouhodobé ketóze metabolicky nic zázračného, zvlášť pokud vyvíjíš sportovní aktivity, při kterých tělo jako primární zdroj energie potřebuje glukózu. Mně to fungovalo proto, že jsem kombinoval CKD s velmi výbušným silovým tréninkem, kdy tělo jelo primárně na ATP a kreatinfosfát, a nízkointenzivní kardiem, kdy jsem spaloval primárně tuky.
    KABIS
    KABIS --- ---
    FRONEMA: jj, ten je naprosto uzasnej, ale jelikoz je to jediny co jsem kdy mela, tak nevim jak chutnaj ostatni :D tak ja u nej asi zatim zustanu :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KABIS: tedka jsem taky koupila lifefood a je tak dobrej ze bych ho skoro snedla po lzickach :)
    dobrej je taky http://1.bp.blogspot.com/...AA6k/ZsKHUyDbxBg/s1600/Bio%2Bkokosovy%2Bolej%2B-%2B100-300-700-kokos.jpg kterej se da koupit v nekterych DM drogeriich

    a jednou jsem v bioobchodu koupila takovej co byl balenej jako kostka masla, a ten teda mel takovou divnou pachut a nedoporucuju
    KABIS
    KABIS --- ---
    Vidite, mate nejaky zdroj kvalitniho vonavyho kokosovyho oleje? Ja kupuju teda od lifefood a ten je moc fajn (199 kc za 300ml), ale kdybyste meli ozkouseny levnejsi kvalitni, tak bych se nebranila:)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JINX: ja si ted koupila novej vybornej kokosovej tuk a micham ho do jogurtu nebpo tvarohu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JINX: oříšky jsou super, z malé misky se dá ukusovat téměř při čemkoli :)
    JINX
    JINX --- ---
    Jak do sebe dostáváte co nejvíce tuku? Ideálně přímo v tučných potravinách? Rad bych se vyhnul popíjení řepkového oleje samotného.
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    LANDRIEL: me se dela blbe v posilce pokud snim pred tim i male mnozstvi masa, vejce, nektere ovoce, mleko, brambory, testoviny, sladkosti, skoro cokoliv
    velice se mi osvedcila mensi hrst orechu (jakkekoliv) a hrst hroznoveho vina ... treba i 45min pred cvicenima bylo ok
    konkretne mam v zaznamech vzdy 100-150g hroznu + 15-30g orechu nebo seminek (cca 150-270kcal)

    z vyrobku mam docela rad http://www.bonavita.cz/sortiment/orechove-tycinky-maxi-nuta/ ... i kdyz je to teda slepene glukozou :D ale jsou to skoro jen orechy a lepsi nez cokoladova tycinka
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    CORNELA: Na hubnutí je to prima, ale na váhu bych lezl tak jednou za měsíc. Když z ketózy krátkodobě vypadneš, tak není problém se vrátit zpět vcelku rychle. Taková je alespoň moje zkušenost.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    CORNELA: Váhu bych vůbec neřešil. Hubnul jsem v ketóze 4 měsíce s občasným výpadkem.
    LANDRIEL
    LANDRIEL --- ---
    CORNELA: no, psala jsem, že hledám protein bez umělých sladidel :) Nechutná mi to :)
    LANDRIEL
    LANDRIEL --- ---
    CORNELA: jenže v tom je sukralóza a acesulfam navíc, aspoň podle tohohle http://obchod.ronnie.cz/s-2196-professional-cfm-iso-90.html

    Já jsem naší "závodce" vděčná za to, že když není fakt vůbec nic, vždycky se tam dá vzít kus grilovanýho kuřete a trocha zeleniny.
    LILINKA6423
    LILINKA6423 --- ---
    LANDRIEL: http://www.nu3tion.com/srvatkovy-protein-wpc80 co tenhle ? Maji vic druhu, ne jen ten 80
    JINX
    JINX --- ---
    LANDRIEL: bud presunout obed na drivejsi dobu, nebo jist prubezne male porce jidla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam