• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: vybírám z toho, co mám v mobilu a používám
    Aladin - asi nejlepší počasí
    GBC A.D. - emulátor pro gameboye (super na Pokémony)
    Ataroid - emulátor na Atari 2600
    Accusoft Barcode Scanner - čtení čárových/QR kódů a jejich hledání na netu
    I love my job - andoid verze tohohle webu - http://milujipraci.cz/
    Idnes Jízdní řády - jízdní řády na všechno
    NaVlak - informační tabule na nádražích ČD
    Sygic - navigace
    Tapatalk - na diskuzní fóra
    Cymera - aplikace pro foťák, co má narozdíl od tý defaultní samospoušť
    nyxdroid - nyx klient
    Palm Book Reader- čtení ebooků
    Kingsoft Office Free - office pro android
    VLC - přehrávač na všechno, žere míň baterku, než BSPlayer
    YouTube - netřeba komentáře
    Fing - zjistí všechna ostatní zařízení připojená na stejnou wifi jak otelefon
    Wifi analyzer - zobrazí sílu signálu/kanál okolních wifi, které jsou v dosahu
    RD Client - vzdálená plocha pro windows
    Paragon exFAT, NTFS & HFS+ - připojení exFAT a NTFS disků/flashek skrze USB OTG kabel
    Link2SD - přesun aplikací na paměťovku
    TeamViewer - vzdálená plocha kamkoliv, kde běží klient
    F89
    F89 --- ---
    me napadlo, ze bychom tak nejak mohli vytvorit seznam nejakych top aplikaci? ja bych se treba dost rada inspirovala ostatnima, i kdyz je mi jasny, ze s timhle bych mohla rovnou do Androidacke diskuze....
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DYNK: mam od Brňáka a potvrzuju cca 450,- vyšší cenu, se službama Brňáka jsem spokojenej...
    ROM stáhni na miui.cz (je tam i angličtina a je to ta poslední oficiální) - jako plus je tam rovnou root
    Zároveň na stránkách je i videonávod, vše jde rychle a jednoduše (musí se updatnout 2x - protože Mi2S má 2 partitions) pak tovární nastavení a zvolit jazyk systému a je to...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DYNK: Angličtina tam je 100%
    DYNK
    DYNK --- ---
    MIKROM: myslel jsem, ze tam maji jen ceskou verzi
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DYNK: a proc ne z miui.cz?
    DYNK
    DYNK --- ---
    Tak mi2s vcera dorazilo. Celkovy naklady nakonec 7500, takze oproti Brnakovi jen asi o petikilo min. Fejk to neni, overil jsem pres cpu-z a vse sedi.

    Musim pochvalit DHL - v patek odpo vyzvednuto v HK, v pondeli odpo jsem to mel v ruce.

    A mam rovnou dotaz. Da se stahnout nekde originalni (anglicka) aktualizace rychleji, nez z odkazu na miui.com? Tam je to na cely den..
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    nema nekdo zkusenost s uploadem temat pro miui?

    zda to budou schvalovat jeste tyden, nebo jsem na neco zapomnel..
    F89
    F89 --- ---
    diky:)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    F89: Přes OTA jde vždy jen o týden novější, na miui.cz se dá stáhnout rovnou aktuální a v aktualizátoru dej menu, vybrat zip s novou verzí
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    AOTEAROA: jeste v czc.cz za sestku cca ;-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AOTEAROA: myslel jsem tady...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    F89: rucne jen novou verzi, viz miui.cz ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RAINBOF: myslíš jako obecně na trhu?
    Xiaomi Red Rice (Hongmi) černý | Alza.cz
    http://www.alza.cz/xiaomi-red-rice-hongmi-cerny-d514155.htm
    Xiaomi HongMi (Red Rice) / 1 GB RAM / 4 GB ROM / 4.7" IPS 1280x720 / WCDMA - Harek Trade CZ - prodej, distribuce a servis Xiaomi
    http://harektrade.cz/...home/143-xiaomi-hongmi-red-rice-1-gb-ram-4-gb-rom-47-ips-1280x720-wcdma.html
    F89
    F89 --- ---
    tak uz ho mam od vcera doma - nakonec ne od nize zminovaneho typka, ale z obchodu (pritel prekvapil:) je bozi, skvely a nadherny:)

    akorat tam mam ROM 3.11.29.. muzu si rovnou stahnout tu nejnovejsi 4.1.10 a nebo se k ni musim dopracovat pres vsechny? pac kdyz dam vyhledat aktualizaci, ukaze to tu nasledujici, ne tu nejnovejsi. diky moc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    prodává ještě někdo verzi Hongmi ?
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    jak vypnout notifikace defaultni sms app bez toho abych jinou nastavil jako default (a tim znepřístupnil sms pro jine app)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    GLACIER: omg kdo tvrdí, že z toho máš? A to že věříš, že závada nikdy nepřijde je sice hezké a super důvěra v Xiaomi, ale v průběhu dvou let je reklamovaných kusů průměrně 5-10% i u zavedených značek.

    Slušně jsem se ptal na zkušenosti s reklamací. Nikdo je u něj zatím nemá, jen kecy, že když bude problém, určitě to vymění kus za kus. Nemám nic proti němu a i uznávám, že pro někoho, kdo nepotřebuje jistotu je to výhodná koupě. Ale nabízí se, že bude rozdíl mezi tím, jak tvrdí, že bude reklamace řešit a mezi tím, jak je bude skutečně řešit. Kort když prodává takto nestandardní cestou, je to téma ještě mnohem citlivější a nevidím nic trapného na tom se o to bavit.
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    Milý FEDAJKINE začínáš být už dost trapný. Pokud si od toho typka z Brna někdo něco koupí, nemám z toho ani korunu. Jeho kontakt tady je jenom proto, protože jsem byl mezi prvními kdo ho možná tady v ČR měl.

    Hledal jsem informace a on mi slušně nás fóru napsal, že mi ten samý telefon co je na ibuygou dá asi o dva tisíce lacinější.

    V tu chvíli jsem zpozorněl, jenže když mi na otázku, zda je ochotný podepsat smlouvu která vypadá něco ala já, jménem xy dále jen prodávající, prodávám úplně nový telefon imei, baterie atd.... Řekl že není problém, tak ho beru jako člověka, kterému se dá věřit, doteď to od něj koupili už asi tři lidi včetně mě (teď tedy asi pět).

    Nikdy jsem se ho neptal jak to má, ale imho byl mezi prvními, kdo to začal ve velkém tahat a má exkluzivní cenu z jednoho z originálních shopu.

    Ptal jsi se na reklamaci 1) věřím že nikdy nepřijde, pokud ano už bude stejně po roce a většinou mění kus za kus, poslal bych mu ho do Brna a o víc bych se nestaral, většinou mění kus za kus 2) pokud maš lepší cenu, dej ceník, dám ti ho na nástěnku ale toho klepání nožičkama začíná být už dost trapný....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam