• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    MIKROM: Když ho koupím přímo v Číně, dostanu se po prvním spuštění do anglického menu, abych do něj mohl nasypat MIUI CZ 24.0? Lze bez rootu přesouvat aplikace na SD kartu? Jaká je celková konstrukce telefonu? Díky. :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DARUMA: co chces vedet? nemam, ale lezi tu vedle me v policce
    RUM
    RUM --- ---
    nevim jak na hongmi ale na mi2s se rootuje přepnutím jedné položky v nastavení telefonu..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    RAINBOF: to máš asi smůlu ;) každopádně Hongmi jde rootovat přes TRPW nebo VRootem přímo z Windows ;)

    Heslo na roota tušim nastavit nejde
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    nedari se mi rootnout Xiaomi hongmi 4.2.2 HM2013023 MIUI-15.0.0
    rootnuty to nemam z vyroby byt nekteri tvrdi ze to musi byt. je mozny mit roota na heslo jako klasicky v linuxu ? zatim jsem se setkal u telefonu tim ze jen vyskocila hlaska zda to chci. nechtel bych mit telefon tak moc otevreny :)
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Zdravím, máte někdo xiaomi redmi 1S?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PRUSATKO: naštěstí můj drží tohle je švagrový. naposledy v reklamaci v únoru; stejnej problem.
    PRUSATKO
    PRUSATKO --- ---
    RAINBOF: tohle jsem jeste nevidel... mi2s a redmi, posledni dobou ale pozoruji jemne flicky, jakoby nekde podsviceni bylo jasnejsi, jen u svetlych barev pri nacitani webu napr. pri beznem uzivani nepostrehnutelne
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    už jste se někdo setkal s touto opakovanou vadou ?


    F89
    F89 --- ---
    EAT_ME: no nevim nevim. mam mi2s, pritel redmi1S - predtim milion zprav klasika, a kdyz sme zacali psat v cloudu, tak to zustalo ve stejny konverzaci, jen nejsou bubliny zeleny ale modry. Takze v prechodu na cloud asi tvoje chyba nebude, ale kdo vi... :)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Je mozny, ze kdyz mam zmrazenou apk na zpravy mms.apk a mam tam alternativu, tak mi obcas neprijde sms?
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    RUM: Jo to se mi stalo nedávno v hospodě taky.
    RUM
    RUM --- ---
    Mě se dnes samovolně vypnula mi2s v kapse. Možná mu bylo vedro. Když jsem brouzdal na netu na slunci, tak byl úplně horkej
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    SUMI: Mně dneska přišlo jestli to nedělá přepnutí na cloudový zprávy.
    SUMI
    SUMI --- ---
    EAT_ME: mě, ale jen u jednoho čísla zatím :D
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Dneska se mi stala zase taková divná věc u Mi2S. Píšu si s někym na čísle +420blabla = jedna konverzace, ale další zpráva najednou přijde od 420blabla (bez + na začátku) a vytvoří se tím další konverzace. Dělá to někomu taky?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jsem si myslel, ze na to vyzraju, a udelal si druhej account autorizovanej jen pro email, nicmene bez pridani telefonu me to nenecha lognout na cloud, a telefon me nenecha pridat protoze je boundnutej na prvnim uctu, a unboundnout me ho nenecha, protoze bych musel nejdriv dat jinej telefon (fakt to nejde jen smazat), a na ten bych, a je to tady znovu, nejdriv musel dostat tu SMS! :-) Proste parada no...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TOOMIX: to je takovej ten, co se nejdriv musim prihlasit pres web (tj. dostat sms), a vyfotit tam QR kod? ;)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    EVILMIND: na cloud se dá přihlásit přes aplikaci Generátor ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam