• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ASACHI: root v základu má jenom Mi2S, hongmi se musí rootovat zvlášť
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    AOTEAROA: dobrý, tak prodejce píše že to rootuje a má romku z miui.cz, takže se bát nemusim :)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    ASACHI: no je otázka, kdy to v tom krámě na mobil nahráli... nebo je to myšlený tak, že když se tam dělá root tak jako tak, tak nemá ten obchod šanci mi tvrdit, že jsem si ji tam dala sama? to by bylo ideální.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    AOTEAROA: Root je soucasti ROM od par verzi zpatky ... staci si nahrat z miui.cz posledni ceskou.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    než se tedy pustím do toho rootu a spol., máte někdo OVĚŘENÉ informace, jak je to se zachováním záruky, když jsem mobil koupila v čr? když si tam hodim root atd, a rozbije se mi pak třeba displej a budu ho chtít reklamovat, bude to zásah a porušení záruky a tudíž smůla? nebo se do toho můžu pustit?
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    tak mi přišel modrý Hongmi. ten je tak krááááááásnýýýýý! :)))
    holčička, no ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: njn... aspoň víš, že jsou dobrý (je fakt, že možnost update - ofiko - jen přes jejich portál, a tudíž nahrávání vývojáři na jejich stránky, si o to vlastně řikalo...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: jako mohli ti napsat díky, ale přesně na tomto je přeci ten telefon založen vezmou si co chtěj a za to udělaj levnej telefon.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    RAINBOF: vcetne kradeni mych ikonek do ofiko verze miui6 :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MIKROM: to je velice úsměvné vzhledem k tomu ze xiaomi kopčí jaksi oficiálně...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Xiaomi bez dovolení používá překlady z Xiaomi.eu | Svět Androida
    http://www.svetandroida.cz/xiaomi-eu-201409
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Už jste někdo jeli tu CM11 na Mi3?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ADM: výborný zprávy, ale tvl, jednou se tam nepodívám a už je to tam (včera...)
    ADM
    ADM --- ---
    BUCCI: uz je M10
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    btw pokud nekdo nepostreh na g+, vcera jsem rozebiral fake mi2s
    fake Mi2s, nejvíc mě pobavila ta 16GB microSD karta! pak si lze všimnout přípravy na dual SIM (neosazený slot na microSIM). Mikrofon a sluchátko je připájeno na kablíku - to originál nemá; stejně tak microUSB konektor je na flexu - to je docela dobrý nápad - mi2s ho má přímo na desce. a desítky dalších rozdílů. Ale šasi je hořčík, stejně jako originál. Ještě se mužete pobavit nad nalepeným šroubkem v prostředku pravé poloviny.

    jinak pokud by to někdo řešil, tak sluchátko u originálu je STEJNÉ jako do Nokia 500/700. Dnes vyzkoušeno.


    https://lh6.googleusercontent.com/...I/AAAAAAAAJhk/19hbX-Fxv5k/w1118-h630-no/IMG_20140915_164324.jpg
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: vim, mam jí taky, jen teda momentálně na CM11 m8 - a mam takoý škuby si v pátek otestovat v6
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BUCCI: to je trapny :) mi2s to ma v zakladu..
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MIKROM: u hongmi ne, tam se musí flash a doinstall

    AOTEAROA: xiaomi telefony nemají uzamčený bootloader, takže nahrátím jiné rom by se záruka ztratit neměla, ale poptal bych se u xiaomimobile.cz.... nebo na miuios.cz
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    MIKROM: mno já mám u některých fólií špatnou zkušenost spíš s tím že se začnou odlepovat. a muž je v přilepování těch Zagg folií už profík, takže toho se nebojim. spíš mě tam nalákalo to tvrzení, že jsou na tom méně vidět ohmatance. o existenci matné folie jsem neměla tušení.

    ten výběr Hongmi oproti 1S píše spousta lidí a dost z nich vyzkoušelo obojí. já byla s Hongmi naprosto spokojená, hry nehraju.

    jo a chci 2 simky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    AOTEAROA: root se snad zapina v nastaveni, ne? | proc ne 1S? ta stara verze se jeste da sehnat? proc si dobrovolne koupit neco s MediaTek cipsetem, pff | ScreenShield/InvisibleShield/Zagg si nejdriv nekde prohledni v realu, sice u tech folii pisou, ze jsou pomalu neprustrelne, ale spatne se lepi (mokrou cestou) a jsou takove gumove na dotek | spis bych si koupil za dolar klasickou tvrdou folii, akorat matnou - na ni nejsou otisky videt.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam