• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: no právě....jsme to měli dohodnou před draftem...ale to je jedno.

    asi by bylo nejrozumnější neomezovat nic
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    jo a trade deadline pocitam, ze zase zrusime. Pokud jste proti, tak minusujte, a kdyz vas bude dost, tak ji nechame
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: hele ja kdybych tusil, ze budete chtit zachovat 6 hracu, taky bych se nesnazil brat na draftu a pak z FA primarne mlady hrace.... v tom postu, na kterej odkazujes, jsem psal jen to, ze to asi nepujde nastavit podle pozic, nic o tom, jak to nakonec udelame. Naopak jsem navrhoval pocet 7-8 hracu a snazil se o tom otevrit diskuzi... Do ty se zapojil jedine nakashi, kdyz navrhnul, at zustava 12-16 hracu, a kuban mu to odpalcoval
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já bych to omezil tak, že brankáře si nemůžeme nechat jen jednoho.

    A zároveň bych PAN_SPRCHA: hned nabídl nějakou tu výměnu.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SHEEPSCALP:já bych to omezil tak, že každej si může nechat 4 brankáře a dva hráče do pole......

    DZAFRO: ty gólmany bych nechal v rámci. před draftem si psal, že podle pozic keepers nebude (30.8. viz. filtr), kdybych věděl, že si budu moct nechat jednoho, tak nazačnu draft čtyřma gólmanama v šesti kolech.

    jestli si ty tři gólmany nechám tak zase budu musel pustit jednoho z dvojice Byfuglien Backstrom, takže si možná třeba všechny tři nenechám.

    TBC
    TBC --- ---
    SHEEPSCALP: za mne souhlas 6+1
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Tak že bychom to nějak ročzísli?

    5(6)+1 se jeví jako zajímavá varianta pro adekvátní počet golmanů v dalším draftu, ale chápu protiargumenty, kdy někdo záměrně v prvních kolech draftoval brankáře, a teď by se jich musel zbavovat. Stejně tak na konci sezony by tým, kterej by nějakýho golmana chtěl k sobě vytrejdovat, by se ho na začátku další sezony musel hned zbavit. Tam se dá ale zase namítat, že ten trade by byl motivovanej posunem v tabulce na konci sezony, a o to přece jde především.

    Tak jako tak bych byl rád, kdyby se to dohodlo co nejdřív.

    Za sebe jsem pro 6+1 golman, hráči v poli bez omezení pozice.
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    DZAFRO: presne, 11 zapasu v rade :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    KILGORE: co jsem si uhajil? :) nejakej streak z lonska?
    KILGORE
    KILGORE --- ---


    nakonec to vyslo, ale dzafro si to pred tydnem malem uhajil :)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: jako ztratit na celo 90 bodu za 4 dny je docela umeni :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: a to ještě mi to dneska zmínusoval Jones. jinak kluci skoro všichni co hráli za deset
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    PAN_SPRCHA: Jsi me predbeh :) jsem sem chtel hodit uplne stejnej prispevek, akorat s odkazem na celej tejden..:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DZAFRO: ono stačí dobrej den a je všechno jinak

    IMG24.EU
    KILGORE
    KILGORE --- ---
    impressive :)

    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    PAN_SPRCHA: no to je blby prirovnani, v expansion draftu kazdej muze prijit jenom o jednoho hrace
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NAKASHI: tak máš to stejný jako expansion draft, tam si taky můžou týmy držet jenom svoje core a zbytek musej nabídnout.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ja moc nevidim smysl v hrani keepers ligy, kdyz pak chcete vic nez polovinu kadru znova draftovat...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    FREELA: to asi jo, tam to nemá moc cenu
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TBC: tak ono se kazdymu hodí něco jinýho, já bych tím přišel o skoro všechny svý top drafty prvních šest kol jsem draftoval jenom brankáře a obránce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam