• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERKinesiotaping - nalepením si vyléčíme i rýmičku
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    KUKATEKK: ja taky a je nejlepsi!
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KUKATEKK: Za málo. :)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    MAGUMI: takze osobni doporuceni, fajn :) dekuju
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KUKATEKK: JJ.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    MAGUMI: ty ji mas?
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    KUKATEKK: Nám na kurzu doporučovali tuhle:

    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    Prosim o radu, kterou knihu byste mi doporucili? Premyslim na te od grady, co myslite? Dekuju :)
    ELGATOVERDE
    ELGATOVERDE --- ---
    Ahoj, offnyx kámoška si zablokovala krk a ráda by to řešila tejpováním - může dojet dnes kamkoli od třetí hodiny dál. Umíte to někdo případně můžete někoho doporučit?
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: jasně no....chápu :-) díky mě na to přivedl tatik....když mě viděl pajdat.... tak jsme trosky povídali....a on na to, že se ani nedivi, že to mám určitě z té revmaticke horečky...tak jsem si říkala, jestli to vlastně vůbec může být z toho :-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    může s tím souviset v minulosti prechozena angína s následnou artritickou horečkou... kdy vím že to odneslo lehce srdce, resp chlopně a jejich hybnost....
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    :D
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    TARGI: zkus jiného ortopeda, tady by fakt bylo fajn zjistit příčinu, fyzioterapie ti potom může pomoct i jinak, než jen tejpem - to je jen doplňková metoda...
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: já je nedělám právě že se jim vyhýbám
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: to vím ale už mám zkušenosti a tím že mi bylo řečeno nedivte se a zhubněte... a tím to haslo u ortopeda
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: neee, mám tak 75-80 a je mi 29.
    tak mi ale řekni kterej doktor mě opravdu vyšetří...
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: když půjdu k doktorovi, beztak to zkonči tím, že mi řekne, zhubněte...a v tu chvíli budu mít chuť ho ubit, jelikož o co se asi snažím ale to nejde hned, zeee :-) ...bastim teď krátce vitamíny na klouby, alavis triple bland (je pro koně) ale všichni ho doporučuji :-)
    TARGI
    TARGI --- ---
    CORNELA: částečně avšak nikoli úplně váha...
    už dva měsíce jim zdravě a vyrovnaným jídelníčkem, cvičím- chci shodit, ale cvikum jako dřepy, výpady se snažím spíše vyhýbat, jelikož jsem věděla, že pro kolena to nebude úplně ok. A přesto to došlo až tak daleko, že jsem už bez prášku proti bolestem ani neusnula... :-(
    TARGI
    TARGI --- ---
    POTVORA: aha, ok děkuji zvažuji či má smysl zajít k dr s koleny :-) asi nemá a tejpování mejch kolem se prostě naučim :-)
    POTVORA
    POTVORA --- ---
    TARGI: jako samostatná metoda určitě ne. Některá zařízení chtějí zaplatit (v případě předepsané fyzioterapie) jen cenu pásky, některá i práci
    TARGI
    TARGI --- ---
    ahoj, prosím prosím, tušíte zda se dá napsat tejpování kolen jako rehabilitace na pojišťovnu? díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam