• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONYSEKAUTORSKÁ POEZIE *
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    MAEROR: To lze poznat pouze z toho, jestli Ti podobné cross-gender aktivity připadají normální, nebo ne... ;)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    TOMASZ: Marně teď přemýšlím, jestli je sedmnáct kilometrů dostatečná karanténní vzdálenost na to, abych mne uchránila od podobných zvěrstev, jako je to... ehm... no, nepochopení pointy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: :--)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    haha, najs. Jdu si při pátku pustit aspoň http://www.youtube.com/watch?v=ruPBr3vbY24
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Turbotamto. krása:))
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: mrdač... jen se neboj, řekni to slovo, řekni ho, řekni "mrdač". řekni to slovo.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Vůbec nehodlám hájit Krchovského, vybrala jsem ho jako příklad, poněvadž se mi hodil k tomu, co produkuje Turbotamto.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: jen abychom to nepřehnali a nevznikala nám bludná zátočina "když to napíšeš ty, nováku, nic moc, ale že to napsal mistr, tak je to plán v plánu" :-)
    obecně máš asi o krchovském pravdu, na druhou stranu já mám dojem, že leckdy trpí poněkud nadprodukcí a opakuje se, takový ambivalentní postoj: nenávidí ty holčičky, co ho žerou, a přitom usilovně produkuje chvílemi až kila žraní pro holčičky. a z toho vzniká občas opakování a občas trochu slabší. když jsem si jeho výběry výběrově nařezal asi tak na polovic, konečně to bylo ono :-)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NATASHA: to bude ono, já v zemi věčného podzimu melancholicky hledím z okna na provazy deště. Asi sem zkusím naházet něco svého a omlouvám se za OT.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    QUANTI: Odhaduji, že když je hezky, všichni raději žijí poezii náplavek, zahrádek a petřínských zákoutí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NATASHA: vím a sleduji, ale tam už dlouho nic nepřibylo :) mohla bych si samozřejmě domýšlet, že se opravdu nic neurodilo, ale spíš ho beru jako takové crème de la crème a sem chodím sledovat poezii všedního dne (když je čas).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SONA1: Hledala jsem něco tematicky podobného, na čem bych ukázala to, co jsem komentovala.
    SONA1
    SONA1 --- ---
    NATASHA: Celkově v kontextu celého jeho.. ehm...díla ano - ačkoli osobně k němu chovám takový ambivalentní postoj -, je to tak jak říkáš. Takže pokud tento příklad myslíš jako pars pro toto, lze souhlasit, avšak u tohoto konkrétního kusu mi to připadá nějaké slabší.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    QUANTI: A o existenci tohoto klubu víš? [ Autorská poezie - Výběr ]
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Běda, jsem nepochopena.
    Krchovský se, jak známo, v básních dopouští všemožných prasáren a leností. V tom je skoro ve stejném pytli s Turbo(...atd :). Ale ve většině básní má hned celé vrstvy nápadů a velice sympaticky podráží nohy sám sobě, resp., abychom byli korektní, lyrickému subjektu, žánop.
    A tím je to zajímavější čtení.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    tak jsem si přišla po čase počíst poezii... a moc uspokojená nejsem :/
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Asi tedy raději to umcaca, i když kábrt-prd má základ ve zdokumentované Cimrmanově konstantě, protože humpolečtí, u kterých je půjčování si kalhotek cross-gender celkem běžná praxe -- to víš, drsná Vysočina, hlavně v zimě --, by nejspíš stejně nepochopili pointu... ;)
    FIN
    FIN --- ---
    kábrt-prd
    kábrt-prd
    kábrt-prd...

    umcaca
    umcaca
    umcaca...

    ten kábrt je takovej... jak bych to... no, zemitější, původnější... snad umcaca pro básníky městské a kábrta-prda pro humpolecké a podlipnické?
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    FIN: Ale aby to zůstalo valčíkem, že, ;D doporučil bych jinou konstantu a upravit slovosled:

    Moc pěkné kalhotky! Co guma? Neřeže? kábrt-prd
    myslím, že raději zamknu já ty dveře, kábrt-prd...
    FIN
    FIN --- ---
    TOMASZ: skoro si říkám, jestli na té cimrmanově metodě něco není, možná by to i vylepšila. cf:

    myslím, že raději zamknu dveře, dyjadyjadá
    Hlaďoučké kalhotky. - Hedvábí? dyjadyjadá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam