• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONYSEKAUTORSKÁ POEZIE *
    NECECH
    NECECH --- ---
    TAYLES: zadna fifinka, ale oktopus - a je to basen-hentai!!!
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BUBLINKY: A o tom, že doba pokročila, ani nemluvě. ;D
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: mam taky radost, ze to dobre prijimas; myslim, ze kritika musi byt predevsim zabavna
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    BUBLINKY: a to "zvíře s chapadly" mohla být fifinka a strach z přijetí vlastního ženství a potažmo mateřství a obživlého divokého lůna, které člověka volá jeho vlastním jménem k zodpovědnosti :))
    NECECH
    NECECH --- ---
    TOMASZ: Vidis, a ja to beru z druheho konce, totiz forma me zajima jenom tehdy, kdyz se mi libi obsah .

    Ted by me velmi zajimalo, kam konkretne se zdejsi autori, kteri nepisi jen pro radost, chteji svym psanim dopracovat. Ja pisu jen pro radost, takze se k tomu trochu skepticky. Kam presne se chces dopracovat ty?
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NECECH: Vskutku zajímavý výklad. ;D Naopak, není to napsané vůbec komplikovaně, jen ty si to, zdá se, komplikuješ. ;) Avšak báječně jsem se nyní pobavila, děkuji. ;)
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: ja to chapu tak, ze to krvaceni je narazka na menstruaci, ktera je provazana pocitem uzkosti a nemoznosti plavat v bazenu, z toho taky prameni ten strach pred vodou, jenze je to napsany zbytecne komplikovane, nepises na rovinu, delas jenom narazky a vlastne nerikas nic (konkretniho)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NANTHEI: Nu, a to se nedá nic dělat. ;) Děkuji.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Děkuji. A možná máš pravdu s tím krvácením.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: Ano, otázky! Je jich málo užíváno, a přitom - aspoň mně se jeví, že pak je báseň útlým vstupem do prostoru, kde může být i nebezpečí, kde se toho spousta děje.

    Nejdřív mě víc zajímala první dvoj-otázka, protože ta druhá je přímočařejší. Ale postupně, jak se mi to u Tebe ostatně stalo i minule, je chápu v souvislosti. Jenom přemítám, že bych asi nepotřebovala to krvácení - které by tam stejně zůstalo, nevysloveno.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: Aspoň něco po mně zůstane ;)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    * * *

    Fascinuje mě voda,
    ale stále se bojím potápět.

    Protože co kdybych tam dole
    spatřila zvíře s chapadly?

    Co kdybych uslyšela své jméno?

    - - - - -

    Odkud pramení potřeba
    znovu a znovu krvácet
    a rozprostírat duši
    jako pavučinu pokoutníků?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Já si nemůžu pomoct a musím ocitovat madam N.: "Mě nezajímá, co má která báseň mezi nohama."
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    MAEROR: To lze poznat pouze z toho, jestli Ti podobné cross-gender aktivity připadají normální, nebo ne... ;)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    TOMASZ: Marně teď přemýšlím, jestli je sedmnáct kilometrů dostatečná karanténní vzdálenost na to, abych mne uchránila od podobných zvěrstev, jako je to... ehm... no, nepochopení pointy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: :--)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    haha, najs. Jdu si při pátku pustit aspoň http://www.youtube.com/watch?v=ruPBr3vbY24
    SONA1
    SONA1 --- ---
    Turbotamto. krása:))
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: mrdač... jen se neboj, řekni to slovo, řekni ho, řekni "mrdač". řekni to slovo.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Vůbec nehodlám hájit Krchovského, vybrala jsem ho jako příklad, poněvadž se mi hodil k tomu, co produkuje Turbotamto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam