• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MONYSEKAUTORSKÁ POEZIE *
    NECECH
    NECECH --- ---
    KAM SE CHTEJI DOPRACOVAT TI Z VAS, KTERI NEPISI JEN PRO RADOST? Vazne me to zajima!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    To je báječné, to by se mohlo vysílat.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    NECECH: ty sis tam přimyslel ten bazén sám od sebe, protože ta věta s opakovaným krvácením ti evokovala ženský cyklus a tvé úvahy se rozeběhly ve směru nekonečné hysterie dospívající dívky ze školního plavání, která si střeží dobře své TAJEMSTVÍ místo toho, aby uznala, že na to kašle, má omluvenku, a de dom
    NECECH
    NECECH --- ---
    TAYLES: podle toho, jak je chobotnice velka, ten strach muze byt velmi racionalni
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    NECECH: jedná se zde o iracionální strach z chobotnice v bazénu, už tomu rozumim
    NECECH
    NECECH --- ---
    TAYLES: zadna fifinka, ale oktopus - a je to basen-hentai!!!
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BUBLINKY: A o tom, že doba pokročila, ani nemluvě. ;D
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: mam taky radost, ze to dobre prijimas; myslim, ze kritika musi byt predevsim zabavna
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    BUBLINKY: a to "zvíře s chapadly" mohla být fifinka a strach z přijetí vlastního ženství a potažmo mateřství a obživlého divokého lůna, které člověka volá jeho vlastním jménem k zodpovědnosti :))
    NECECH
    NECECH --- ---
    TOMASZ: Vidis, a ja to beru z druheho konce, totiz forma me zajima jenom tehdy, kdyz se mi libi obsah .

    Ted by me velmi zajimalo, kam konkretne se zdejsi autori, kteri nepisi jen pro radost, chteji svym psanim dopracovat. Ja pisu jen pro radost, takze se k tomu trochu skepticky. Kam presne se chces dopracovat ty?
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NECECH: Vskutku zajímavý výklad. ;D Naopak, není to napsané vůbec komplikovaně, jen ty si to, zdá se, komplikuješ. ;) Avšak báječně jsem se nyní pobavila, děkuji. ;)
    NECECH
    NECECH --- ---
    BUBLINKY: ja to chapu tak, ze to krvaceni je narazka na menstruaci, ktera je provazana pocitem uzkosti a nemoznosti plavat v bazenu, z toho taky prameni ten strach pred vodou, jenze je to napsany zbytecne komplikovane, nepises na rovinu, delas jenom narazky a vlastne nerikas nic (konkretniho)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NANTHEI: Nu, a to se nedá nic dělat. ;) Děkuji.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Děkuji. A možná máš pravdu s tím krvácením.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY: Ano, otázky! Je jich málo užíváno, a přitom - aspoň mně se jeví, že pak je báseň útlým vstupem do prostoru, kde může být i nebezpečí, kde se toho spousta děje.

    Nejdřív mě víc zajímala první dvoj-otázka, protože ta druhá je přímočařejší. Ale postupně, jak se mi to u Tebe ostatně stalo i minule, je chápu v souvislosti. Jenom přemítám, že bych asi nepotřebovala to krvácení - které by tam stejně zůstalo, nevysloveno.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: Aspoň něco po mně zůstane ;)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    * * *

    Fascinuje mě voda,
    ale stále se bojím potápět.

    Protože co kdybych tam dole
    spatřila zvíře s chapadly?

    Co kdybych uslyšela své jméno?

    - - - - -

    Odkud pramení potřeba
    znovu a znovu krvácet
    a rozprostírat duši
    jako pavučinu pokoutníků?
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Já si nemůžu pomoct a musím ocitovat madam N.: "Mě nezajímá, co má která báseň mezi nohama."
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    MAEROR: To lze poznat pouze z toho, jestli Ti podobné cross-gender aktivity připadají normální, nebo ne... ;)
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    TOMASZ: Marně teď přemýšlím, jestli je sedmnáct kilometrů dostatečná karanténní vzdálenost na to, abych mne uchránila od podobných zvěrstev, jako je to... ehm... no, nepochopení pointy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam