• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    nevíte o nějakém přehledu algoritmů, z hlediska zařízení, na kterých je možné je v současnosti těžit ?
    cpu only / gpu+cpu / gpu only / cpu+gpu+asic

    SHA-256 Scrypt Keccak N-scrypt X11 Groestl Myriad-groestl Quark Fresh CryptoNight X13 X15 NIST5 Blake256
    B3DA
    B3DA --- ---
    ORIEN: no roste hrozně no. když jsem to sem psal, byla na 31k, včera večer jsem pustil od tý doby natěženou půlku na 83k a teď zbytek na 110k.. máš recht, začíná to smrdět změnou směru :))
    i když kdo ví.. třeba je to pump z japonska a třeba tam neznaj dumpy.. :)
    ORIEN
    ORIEN --- ---
    B3DA: S tou monou opatrně... možná bych zvažoval vše prodat. Tehle peek je dost velky...
    B3DA
    B3DA --- ---
    tak zas tipy :)
    scrypt - MONA
    denní profitabilitu si nedovolím hodnotit, jelikož to nedumpuju hned... důvodem je vývoj - prostě se vyplatí to těžit a držet (zatim): https://www.allcoin.com/trade/MONA_BTC
    je to nějaká japonská mrcha, zatím ne moc profláklá..
    (btw jeden z coinů, co mi dost pomohl k roi - po 14 dnech těžby cca 0.12btc a kdybych ještě čekal....)
    dál se vyplatí sledovat diff/cenu: drs,gre,grw,sol,cfn.. některé z nich mají komunity schopné udržovat cenu na zajímavých úrovních .. občas.
    B3DA
    B3DA --- ---
    kdybyste snad nevěděli co těžit, zdálo se vám že coinů je málo, nebo tak něco...:
    Index
    http://minkiz.co/coin/
    :)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    B3DA: Diff se za posledni dve zmeny zvedla jen minimalne. Uplne bych se nebal.
    B3DA
    B3DA --- ---
    DESTROYER: jj, taky mi to tak nějak vyšlo, ale pak už toho moc neudělá.. a to jsem počítal cca 15% nárůst diff, může být víc. jak řikám, o dvě desetinky levněji pro pokrytí rizika a objednávám..
    ale nevim jak je to v reálu, třeba to tak neporoste, proč by jinak lidi kupovali třeba ty r-boxy žejo :) (60$-32GHs-50W)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    B3DA: S3 se zaplati do dvou mesicu odhadem vcetne investice za zdroj a ups (za tech 0.64), uvazuji o tom osobne celkem dost...
    B3DA
    B3DA --- ---
    [Pre-ANN]PissCoin [PISS] - UROCoin Derived - EVERYBODY Can Mine!!! PoP Algorythm
    https://bitcointalk.org/index.php?topic=688577.0
    B3DA
    B3DA --- ---
    investice do furies zpět v peněžence :)
    teď už se dají sehnat po 59$, skoro 3x levněji než když jsem je bral já.
    co dál? :)
    moc se mi líbí s3 ale tak za 0.45 a hned, jiank se to těžko zaplatí..
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Zkouším experimentálně těžit X13 na wafflepool ... tak uvidíme po víkendu ...
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: Delam v alze, cili pokud by bylo neco od nas tak je to me teoreticky zajimave.
    MICA
    MICA --- ---
    B3DA: Hmm, tak zejtra posílám na dobírku jednu 280x taky za 3,9kkč. Teď si jen řikám, jestli si ty dvě krásný Vapor-X co mi zbejvaj nechat obě, jednu, nebo je poslat takhle pod cenou do světa obě, achjo :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    DESTROYER: co dil, to jinej shop, proc? :)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KRISHNA: u koho mas zaruku? (shop)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    MIKE23: no tak prvni sem to chtel nabidnout tady vam, nez zevlakum na aukru :)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    KRISHNA: To prodej postupně po částech na Aukru ...
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    nechcete někdo nějakou část tohohle? Provozovat už to asi nebudu a celý prodat to jde taky blbě, tak to nějak rozeberu :) Za řeč stojí ten hliníkovej rám, ten je fakt kvalitně zpracovanej.



    MICA
    MICA --- ---
    B3DA: hmm, fakt přemejšlim, že za tu cenu si snad nechám dvě karty a střelim jen jednu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam