• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    2ND
    2ND --- ---
    Jak mi rikal chlapek v CZC, driv aspon ty drahe veci chvili vydrzely, ale nova doba je tu :) to ze stoji zdroj 10k neznamena nic.. ja jsem limitovany tim, ze to strkam do kejsu, jiak bcyh urcite pouzil 2x 800W zdroj, je to levnejsi a neodejde vse
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2ND: vsak jasny, ja ti verim. Pro me (a verim, ze i dost ostatnich) byl dycky Seasonic etalon kvality. To ale neznamena, ze to za ty roky mohlo jit dolu. Coz se da pozorovat u spousty znacek s touhle povesti...
    2ND
    2ND --- ---
    Pr upresneni , rig zere kolem 1200-1250 wattu a ten 1500W platinum s tim ma problem, konekretne nestartuji mi dva 50w deltra vetraky najedne vetvi, zkosueno s ruyznymi vetraky.
    ten predchozi zdechnul s 20W vetraky... mam podezereni ze vsechno visi na jedne max dvou vetvich.. Chtel jsem prodat mesic stary zdroj s 2000 slevou protoi alze, al nejsou uz ty enermaxy :|
    2ND
    2ND --- ---
    za 5 let se toho muze hodne zmenit... ale to je fuk, zdroje 1000W+ jsou stejne nedostatkove jako graficke karty... takze clovek musi brat co je, ne co by chtel, priapdam si jak za sociku obcas s temi nakupy...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2ND: coze??
    tak to asi ne... ja mam doma seasonicy dva, jeden gold, kterej uz jede 5 let 24/7 a druhej platinum, kterej jede taky 5 let v hernim kompu.
    Za me bez problemu...
    predtim jsem mel yesico, ten se odporoucel po 3 letech a fortron taky po trech. aty pred tim si uz nepamatuju
    2ND
    2ND --- ---
    GULAZ: SEasonic je totalni mrdka. Koupil jsem 2x 1500W. Jeden umrel za tyden a ten druhej v porovnani s treba Enermax tragedie
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    LIBORNSR: spíš, co by tě zajímalo ? doporučení na těžbu, asi číst internety a kalkulačky profitu dělit dvěma.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    GULAZ:
    Asi 40k
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    TANTRAMAN:
    MCKIDNEY:
    I tak děkuji za Vaše odpovědi
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    LIBORNSR: kolik na to mas penez?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LIBORNSR: Vypada ze se ptas na HW - tam je toho hodne co vzit v potaz.
    Dotazy na zkusenosti tady moc nefunguji - bohuzel.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    LIBORNSR: hele, tyhle dotazy tady nejsou moc populární.
    přečti si prosím pár set posledních příspěvků a přijď s konkrétním dotazem.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj co byste doporučili pro těžbu na začátek. Budeme skládat sestavu tak abychom si udělali přehled od zkušených. Diky ;-)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CZUKI: dik, me staci dobrej pocit z toho, ze jsem nekomu pomoh':)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TUSIL, CZUKI: to se da snadno omezit v mineru a hlavne by se to nezmenilo ze dne na den.

    CZUKI: Za tu cenu bys je mel se ziskem prodat hracum her.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    TUSIL: U ETH je prave, tusim, "davka" 2,4 nebo 2,8 Gb...ale to byl jen tak dotaz do placu, jestli nekdo nema realnou zkusenost s vykonem. Samozrejme, pokud jede cca 10 Mh/s, tak na to se**
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CZUKI: ja si ji kdysi kupoval na gaming a uz v ty dobe se rikalo, ze ma sice 4GB pameti, ale efektivne dokaze vyuzivat jen 3.5GB ... tak jestli to nema neco spolecnyho s tim :)
    Why Nvidia's GTX 970 slows down when using more than 3.5GB VRAM | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/why-nvidias-gtx-970-slows-down-using-more-than-35gb-vram/
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    GULAZ: budu Ti muset poslat nejakej Ether. Asi si mi zachranil zdroj:) Kabely jsem prosahal a byly uplne ledovy (mistnost cca 10st)...dokud jsem nesahl na konektory zapojeny do zdroje...tam jsem neudrzel prsty. Pridal jsem dalsi kabely, vetve rozdelil (kazdy riser na 1 vetev) a od ty chvile jsou studeny komplet. Dekuju!!
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    MCKIDNEY: jasny...ty karty jely na cca 19 Mh/s, coz je krasa...ale od konce listopadu pry bum, a v kazdy zahranicni diskuzi nectu nic jinyho,nez brekot, ze nejdou dostat pres 8-11 Mh/s ...tak me zajimalo,jestli nekdo nema zkusenost na vlastni kuzi-hardware...vsichni to nazyvaji "hashrate drop"...vysla by me prave na 2.600,-/ks...jinak diky!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Stejskal jo, neublizuj si, jsme komunita, jedna lidska rodina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam