• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn

    Těžba kryptoměn pomoci ASIC, procesoru, grafickych karet...tipy ohledně alternativních coinů, poolů, multipoolů, doporučená nastavení pro konkretní težební zařízení, aplikace pro těžbu, přetaktovávání, fotky rigu, chlubení se vytěženým množstvím coinů atp.
    Smyslem je trochu odlehčit Bitcoin klubu, kde podobně specializované informace nemusí zajímat každého.


    CST, GMT, UTC= Central Standard Time, Greenwich Mean Time, Coordinated Universal Time
    EST= Eastern time = GMT-5 (tzn pro čechy -6)
    Čechy se nacházejí v pásmu CST+1, GMT+1, UTC+1


    Start nových mincí
    http://cryptodir.com/calendar/#action=calp_month
    http://www.shiliwu.com/
    http://www.altcoincalendar.info/
    rozbalit záhlaví
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2ND: jasny. Uvidim no. je to muj prvni rig. Az budu stavet druhej, tak se treba poucim z chyb prvniho:)
    2ND
    2ND --- ---
    Jak mi rikal chlapek v CZC, driv aspon ty drahe veci chvili vydrzely, ale nova doba je tu :) to ze stoji zdroj 10k neznamena nic.. ja jsem limitovany tim, ze to strkam do kejsu, jiak bcyh urcite pouzil 2x 800W zdroj, je to levnejsi a neodejde vse
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2ND: vsak jasny, ja ti verim. Pro me (a verim, ze i dost ostatnich) byl dycky Seasonic etalon kvality. To ale neznamena, ze to za ty roky mohlo jit dolu. Coz se da pozorovat u spousty znacek s touhle povesti...
    2ND
    2ND --- ---
    Pr upresneni , rig zere kolem 1200-1250 wattu a ten 1500W platinum s tim ma problem, konekretne nestartuji mi dva 50w deltra vetraky najedne vetvi, zkosueno s ruyznymi vetraky.
    ten predchozi zdechnul s 20W vetraky... mam podezereni ze vsechno visi na jedne max dvou vetvich.. Chtel jsem prodat mesic stary zdroj s 2000 slevou protoi alze, al nejsou uz ty enermaxy :|
    2ND
    2ND --- ---
    za 5 let se toho muze hodne zmenit... ale to je fuk, zdroje 1000W+ jsou stejne nedostatkove jako graficke karty... takze clovek musi brat co je, ne co by chtel, priapdam si jak za sociku obcas s temi nakupy...
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    2ND: coze??
    tak to asi ne... ja mam doma seasonicy dva, jeden gold, kterej uz jede 5 let 24/7 a druhej platinum, kterej jede taky 5 let v hernim kompu.
    Za me bez problemu...
    predtim jsem mel yesico, ten se odporoucel po 3 letech a fortron taky po trech. aty pred tim si uz nepamatuju
    2ND
    2ND --- ---
    GULAZ: SEasonic je totalni mrdka. Koupil jsem 2x 1500W. Jeden umrel za tyden a ten druhej v porovnani s treba Enermax tragedie
    SOONIC
    SOONIC --- ---
    LIBORNSR: spíš, co by tě zajímalo ? doporučení na těžbu, asi číst internety a kalkulačky profitu dělit dvěma.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    GULAZ:
    Asi 40k
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    TANTRAMAN:
    MCKIDNEY:
    I tak děkuji za Vaše odpovědi
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    LIBORNSR: kolik na to mas penez?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LIBORNSR: Vypada ze se ptas na HW - tam je toho hodne co vzit v potaz.
    Dotazy na zkusenosti tady moc nefunguji - bohuzel.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    LIBORNSR: hele, tyhle dotazy tady nejsou moc populární.
    přečti si prosím pár set posledních příspěvků a přijď s konkrétním dotazem.
    LIBORNSR
    LIBORNSR --- ---
    Ahoj co byste doporučili pro těžbu na začátek. Budeme skládat sestavu tak abychom si udělali přehled od zkušených. Diky ;-)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CZUKI: dik, me staci dobrej pocit z toho, ze jsem nekomu pomoh':)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TUSIL, CZUKI: to se da snadno omezit v mineru a hlavne by se to nezmenilo ze dne na den.

    CZUKI: Za tu cenu bys je mel se ziskem prodat hracum her.
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    TUSIL: U ETH je prave, tusim, "davka" 2,4 nebo 2,8 Gb...ale to byl jen tak dotaz do placu, jestli nekdo nema realnou zkusenost s vykonem. Samozrejme, pokud jede cca 10 Mh/s, tak na to se**
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    CZUKI: ja si ji kdysi kupoval na gaming a uz v ty dobe se rikalo, ze ma sice 4GB pameti, ale efektivne dokaze vyuzivat jen 3.5GB ... tak jestli to nema neco spolecnyho s tim :)
    Why Nvidia's GTX 970 slows down when using more than 3.5GB VRAM | PC Gamer
    http://www.pcgamer.com/why-nvidias-gtx-970-slows-down-using-more-than-35gb-vram/
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    GULAZ: budu Ti muset poslat nejakej Ether. Asi si mi zachranil zdroj:) Kabely jsem prosahal a byly uplne ledovy (mistnost cca 10st)...dokud jsem nesahl na konektory zapojeny do zdroje...tam jsem neudrzel prsty. Pridal jsem dalsi kabely, vetve rozdelil (kazdy riser na 1 vetev) a od ty chvile jsou studeny komplet. Dekuju!!
    CZUKI
    CZUKI --- ---
    MCKIDNEY: jasny...ty karty jely na cca 19 Mh/s, coz je krasa...ale od konce listopadu pry bum, a v kazdy zahranicni diskuzi nectu nic jinyho,nez brekot, ze nejdou dostat pres 8-11 Mh/s ...tak me zajimalo,jestli nekdo nema zkusenost na vlastni kuzi-hardware...vsichni to nazyvaji "hashrate drop"...vysla by me prave na 2.600,-/ks...jinak diky!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    Stejskal jo, neublizuj si, jsme komunita, jedna lidska rodina
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam