• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FLLIP: neni jedno raw a jen se to nesparovalo do jedny fotky?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    FLLIP: můžeš si nastavit ukládání foto/video na kartu v plné kvalitě a zároveň v nižší kvalitě ti to bude dron posílat rovnou do mobilu
    DJI Video Cache Tutorial | Mavic/Spark/Phantom | KlooGee
    https://www.youtube.com/watch?v=WFCa4_Pez4o&t
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    LOFEEK42: To jsem si nevšimnul, ale je to možný. Ale jedna fotka má cca 4MB, druhá třeba jenom 2,5MB
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    FLLIP: A neuklada se ti ta fotka rovnou, kdyz ji blejsknes? Mne se tak deje, pak ji uz nemusim znova importovat
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Dotaz: když stahuju fotky z dronu do telefonu, tak s mi některé fotografie v telefonu zobrazuji 2x. Dela to teď asi poslední čtvrt rok. Žádné nastaveni ani nic podobného kde bych tomu zabránil jsem nenašel. Nějaké rady? Děje se vám to taky? DJI MM 1.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    JIMX: Letové záznamy.
    Detaily na konci první stránky: https://mavicpilots.com/threads/logs-inside-the-sd-card-i-want-to-know.91756/
    JIMX
    JIMX --- ---
    btw. teď jsem zjistil, že na SD kartu mi mini2 vytváří nějakou hidden složku MISC ... která má momentálně přes 1GB; nejvíc zabírají nějaké logy (flylog, cameralog, linuxlog) ... netušíte někdo, k čemu to je a jestli jsou tam nějaký zajímavý informace, který by se z toho daly na počítači přečíst? případně jak ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIMX: U Sparka i Mavica to slo. U Mavica na to bylo soupatko vedle pametovky s volbou RC/WiFi, u Sparka uz nevim.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZVIRATKO: vzdy pouzivam ovladač s připojeným mobilem ... ze by slo pouzivat mobil bez ovladace si nejsem vedom ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIMX: a tos pouzival appku bez ovladani naprimo s dronem nebo ovladani a k tomu pripojenou appku? Bez ovladani to ma tusim taky dost brutalni omezeni.
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak nevím, co to bylo, ale dneska to bez jakekoliv zmeny nastavení fungovalo normalne ... a ten beginners mode jsem tam ani nikde v nastavení nenasel ...
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    JIMX: Nemas tam beginners mode?

    DJI Beginner Mode Explained
    https://www.tomstechtime.com/kopie-von-atti-mode
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: tak zkus reinstall appky. V minulosti se neco podobnyho nekolika lidem stavalo a pomohlo to :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MERTLAS: na mapě žádná nfz nebyla, na to jsem koukal ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: zkus reinstall appky a znovu se prihlasit. Pripadne zalezi, kde litas, jestli tam DJI v nejakym updatu nepridalo NFZ s timto omezenim... (ikdyz to by spis bylo jen omezeny vyskove, tudiz bych to tipoval na nejakou hlauz opravitelnou reinstalovanim :) ).
    JIMX
    JIMX --- ---
    netušíte, proč mě dji appka pustila jenom do 30m vejsky a 50m vzdalenost ode mne? v místě kde jsem rozhodně lítal dál a vejs ... napsalo mi to neco nutnosti přihlášení, ale prihlasenej jsem ...
    SKID
    SKID --- ---
    PENTAFEKTEK: Tak není o čem, Mini 2 je tvůj cíl :)
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    SKID: JIMX:
    právě že už lítám a baví mě to dost, mám taky číňana asi za 2 a půl a stouply mi nároky :)) chtěl bych hezčí fotky a hlavně nějaký ty videa .. čínskej Eachine je celkej fajn pro začátek, fotky úměrně dobrý tý ceně .. ale má to fisheye efekt a video naprosto nepoužitelný protože to nemá žádnej gimbal lol
    Mavic Air je uplně mimo mojí cenovou, sice jsem si dal strop kolem 12K ale půjdu do toho Miniho 2 .. snad ten Occusync bude stát za ty prachy navíc
    JIMX
    JIMX --- ---
    SKID: tak pokud to chce jenom zkusit, jestli bude lítat, tak bych začal na něčem ještě levnějším ... měl jsem rok nějakou čínskou mr*ku asi za 2 litry ... a přechod na mini 2 byl pak neskutečnej skok
    SKID
    SKID --- ---
    PENTAFEKTEK: IMHO pokud začínáš a nejsi si jistý, jestli u toho vydržíš, tak je dobré jít do Fimi. Ale pokud už teď víš, že lítat budeš a fotit/natáčet taky, jdi do Mini2. Já začínal na Fimi A3, horší a levnější model (osmička ještě nebyla) a naučil jsem si lítat bez těch parádiček, co má DJI. Létání bylo super, kamera horší, ale dobré na učení. Po roce, kdy, mi stouply nároky, jsem přešel na Air2 a je to obrovský skok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam