• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEQUADROKOPTÉRY , Coptery DJI Phantom a jiné osazené kamerou, všeobecná diskuze, fotky a videa
    Tipy, triky a vše ostatní ohledně RC Quadrokoptér, létajících RC modelů osazených čtyřmi motory. Rady při nákupu zařízení a příslušenství. Quadrokoptéry s kamerou - vlastní ukázkové fotky a videa.
    rozbalit záhlaví
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    JIMX: Letové záznamy.
    Detaily na konci první stránky: https://mavicpilots.com/threads/logs-inside-the-sd-card-i-want-to-know.91756/
    JIMX
    JIMX --- ---
    btw. teď jsem zjistil, že na SD kartu mi mini2 vytváří nějakou hidden složku MISC ... která má momentálně přes 1GB; nejvíc zabírají nějaké logy (flylog, cameralog, linuxlog) ... netušíte někdo, k čemu to je a jestli jsou tam nějaký zajímavý informace, který by se z toho daly na počítači přečíst? případně jak ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIMX: U Sparka i Mavica to slo. U Mavica na to bylo soupatko vedle pametovky s volbou RC/WiFi, u Sparka uz nevim.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ZVIRATKO: vzdy pouzivam ovladač s připojeným mobilem ... ze by slo pouzivat mobil bez ovladace si nejsem vedom ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIMX: a tos pouzival appku bez ovladani naprimo s dronem nebo ovladani a k tomu pripojenou appku? Bez ovladani to ma tusim taky dost brutalni omezeni.
    JIMX
    JIMX --- ---
    tak nevím, co to bylo, ale dneska to bez jakekoliv zmeny nastavení fungovalo normalne ... a ten beginners mode jsem tam ani nikde v nastavení nenasel ...
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    JIMX: Nemas tam beginners mode?

    DJI Beginner Mode Explained
    https://www.tomstechtime.com/kopie-von-atti-mode
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: tak zkus reinstall appky. V minulosti se neco podobnyho nekolika lidem stavalo a pomohlo to :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MERTLAS: na mapě žádná nfz nebyla, na to jsem koukal ...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JIMX: zkus reinstall appky a znovu se prihlasit. Pripadne zalezi, kde litas, jestli tam DJI v nejakym updatu nepridalo NFZ s timto omezenim... (ikdyz to by spis bylo jen omezeny vyskove, tudiz bych to tipoval na nejakou hlauz opravitelnou reinstalovanim :) ).
    JIMX
    JIMX --- ---
    netušíte, proč mě dji appka pustila jenom do 30m vejsky a 50m vzdalenost ode mne? v místě kde jsem rozhodně lítal dál a vejs ... napsalo mi to neco nutnosti přihlášení, ale prihlasenej jsem ...
    SKID
    SKID --- ---
    PENTAFEKTEK: Tak není o čem, Mini 2 je tvůj cíl :)
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    SKID: JIMX:
    právě že už lítám a baví mě to dost, mám taky číňana asi za 2 a půl a stouply mi nároky :)) chtěl bych hezčí fotky a hlavně nějaký ty videa .. čínskej Eachine je celkej fajn pro začátek, fotky úměrně dobrý tý ceně .. ale má to fisheye efekt a video naprosto nepoužitelný protože to nemá žádnej gimbal lol
    Mavic Air je uplně mimo mojí cenovou, sice jsem si dal strop kolem 12K ale půjdu do toho Miniho 2 .. snad ten Occusync bude stát za ty prachy navíc
    JIMX
    JIMX --- ---
    SKID: tak pokud to chce jenom zkusit, jestli bude lítat, tak bych začal na něčem ještě levnějším ... měl jsem rok nějakou čínskou mr*ku asi za 2 litry ... a přechod na mini 2 byl pak neskutečnej skok
    SKID
    SKID --- ---
    PENTAFEKTEK: IMHO pokud začínáš a nejsi si jistý, jestli u toho vydržíš, tak je dobré jít do Fimi. Ale pokud už teď víš, že lítat budeš a fotit/natáčet taky, jdi do Mini2. Já začínal na Fimi A3, horší a levnější model (osmička ještě nebyla) a naučil jsem si lítat bez těch parádiček, co má DJI. Létání bylo super, kamera horší, ale dobré na učení. Po roce, kdy, mi stouply nároky, jsem přešel na Air2 a je to obrovský skok.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    BOZA: těžší, větší a spoustu lidí nadává na kameru, ale co jsem viděl na YouTube tak videa dělá pěkný...

    asi půjdu do toho Miniho 2..sice je dražší, ale zase je to v combu a lepší dostupnost dílů, servis, možnost nabíjení jen přes USB, atd. atd.
    ten Fimi mě zvrklal tou cenou a teda má dobrou appku, ta se mi líbí víc než DJI..
    Fimi plánuje i nějaký svůj vlastní Fimi Mini, tak ještě počkám jestli ho neodhalej během jara a pak to rozseknu
    BOZA
    BOZA --- ---
    PENTAFEKTEK: Co me zaujalo, ze ten Fimi je 3x tezsi nez ten Mini 2 :-o
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    narozdíl od Fimiho ten Mini 2 je i na aliexpressu v combu pořád dost drahej, takže toho bych určitě koupil přes ofiko store za 15500,-
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    KURE: na aliexpressu ho maji za cca 8500,- .. skladem ve španělsku, do týdne doma
    vím že Mini 2 rozhodně lepší volba, ale ten Fimi nevypadá vůbec zle
    KURE
    KURE --- ---
    PENTAFEKTEK: poloviční cenu? u nás to stojí oboje 15-16k
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    čau, nemáte tady někdo zkušenost s Fimi x8 se?
    fakt se nemůžu pořád rozhoupat mezi timhle a Mini 2..
    Mini 2 sice v combu se všim všudy, Fimi jen samotnej dron s jednou baterkou, ale zase za poloviční cenu...
    já jsem hrozně nerozhodnej :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam