• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CDROdkrojky a skrojky, námrazky a zmrazky... zahleděn pohledem k sobě nevidíš ostatní...
    Střípky mého života... Snaha o vytvoření memetického viru... Setřelé otisky okolní zřejmě reality...Válka pohlaví (prohráváme), reversně-inženýrský rozbor trendů 21.století a něco tragické lyriky... More then CS mirror


    rozbalit záhlaví
    SCHWALBE
    SCHWALBE --- ---
    CDR: heled jako oba víme, že chlast není úplně ok viď? Nedavam nevyzadany rady .)

    jo komunikace, ta se přeceňuje, stačí respekt :) kterej tchýně prostě nějak nemaj a myslej si, že si k ženský svýho partnera můžou dovolit fakt všechno ... a přesně jak říkáš, za každou cenu to jejich dítě vždy bez chyby .)

    ještě je pasivně agresivní :-D :-D :-D a na just vyvolat konflikt :-D - ta tráva vedle koše .)

    zmiz prostě, omezení kontaktu je osvobozující. Ona te nikdy respektovat nebude. Promin.
    CDR
    CDR --- ---
    SCHWALBE: je to o komunikaci, kterou neumím a kterou neumí ani ona. A moc chlastám, což ji jako abstinenta (dá si jednu štamprličku za rok).
    Pája byla zhulená kůže, co bez géčka skéra denně byla jak saň, jenže to Mája nikdy nevěděla/nechtěla vědět.
    Měl jsem na skříni (mimo dosah kluka) pytel trávy na vaření/mast něco něco... Nevyhodila ho, dala ten pytel demonstrativně vedle koše...
    No, půlka jara to jistí. Sice mě ten barák sežere, ale budeme ve svým.
    SCHWALBE
    SCHWALBE --- ---
    CDR: tyve nvm proč jsou tchyně takové píče. Jestli se ta ženská takto narodí a nebo se tím orgánem stane. Za celej život jsem neměla ani jednu v poho a všude bylo něco v těch rodinách, ale kde není. Ale teď mám ultra případ taky :-D blbá a zlá. A hodně to hází kolíky do vztahu ...

    jediný, co pomohlo jí totál poslat do ignoru, nestýkat se. Radím ti, odstěhuj se, lepší snad plíseň než toxik.
    CDR
    CDR --- ---
    Ojezdenou
    CDR
    CDR --- ---
    Smutno... Smutno.
    Tři měsíce co odešla máma. A za tři dny 13 měsíců, co odesla Paja.
    Je třeba hledět dál. Příští rok bude rokem turbulentnich změn.
    Stanu se domkařem, budu turovat omezenou Fabii. A budu milionářem s holou prdelí.
    Bude to zajímavé.
    Kdybych neměl kluka, tak bych vše prodal a jel někam po ose Vietnam Thajsko jižní Amerika...
    Ale já nechci, aby kluk vyrůstal v autě a zůstaneme zde.
    Mami, myslím na tebe.
    A je mi smutno.
    Ta naše pomijivost je hustá.
    CDR
    CDR --- ---
    Strašně nepříjemné flashbacky.
    Před pěti a půl lety jsem nerad chodil domů, nebožka a tchýně byly nepříjemné, chodil jsem až kolem jedné druhé, kdy už spaly.
    Teď je to stejné.
    Cokoliv udělám, vše je špatné.
    Co neudělám, to je ještě horší.
    Debilní pindy, že jsme se měli přestěhovat později. To že by kluk dál bydlel v plesnivém bytě...
    Ani jedno jediné (JEDINÉ!!!) slovo uznání, že jsem ten rok a půl (10 měsíců, kdy byla Pája už mrtvá a třeba okolo 8 předtím, kdy to už moc nezvládala a byla na Dannyho hnusná a mlátila ho - ne do krve, ale fackovala atd).
    Ani jedno jediné slovo.
    Přijdu s úsměvem, že dlužím o 400.000 méně, než jsem myslel.
    Tchýně Mája k tomu jen praví "a tos ušetřil 50.000,- že bydlíš zadarmo u mě, máš je někde uložené?"
    Výborná řečnická otázka, můj úsměv mizí.
    Mája sice miluje svého vnuka, ale asi jsme měli dál bydlet v plesnivé díře.
    Nic neřekne. Jen naznačuje.
    Taková, chmmm, pasivní agrese.
    Na konci dubna bych měl snad dokončit řidičák (začátek v únoru) a budu se okamžitě stěhovat.
    Po dokončení dědického řízení si chci vzít nebankovní úvěr a nacpat 300.000 do rychlé drobné rekonstrukce, bojler, sprcháč a hlavně dětský pokoj.
    Danny bude mít to, po čem jsme vždy toužil a nikdy neměl.
    U tchýně je to malé... A extrémně přeplněné.
    Přeplněné mrdkami z Wishe, Temu a dalších platform.
    Tchýně měsíc uklízela Danovy hračky.
    Uklidila je dokonale.
    Jsou v boxech. Vlastně... Jakoby nebyly.
    U sebe Dannyho trochu povedu, aby si své království, svůj pokoj trochu krotil, ale hračky budou dostupné a "živé".
    ***
    Nepříjemné flasbacky, nerad chodím domů.
    A trochu legračně mě vytáčí tchýně naprosto stejnými věcmi, jako dříve nebožku Páju.
    ***
    Před týdnem mi zkazila další úsměv.
    Přijdu domů... Eh, domů... To je jedno.
    Přijdu k tchýni s příjemným úlevným pocitem, že dorazilo vše, co Danny napsal do dopisu Ježíškovi (skrze mě, ještě neumí psát , jen částečně).
    Ten pocit byl opravdu příjemný, halelujá, 8 položek, jsou tady, vyřízeno.
    Utrousím, že na webu (eh, nějaký megahračky či co) mají blbě udělaný číslování velikostí po letech, nikoliv tak, jak je běžné, tedy po výšce.
    K tomu jsem neprozřetelně řekl, že to vypadá docela chudě, osm položek a je to taková malinká hromádka.
    Mája utrousila...
    "Nojo, před dvěma měsíci jsem ti ukazovala mikinu minecraft, co jsem mu koupila k Vánocům."
    V tom "nojo" bylo schováno asi "tos byl nalitej a tak si to nepamatuješ"
    No....
    Asi jsem byl nalitej, to je dost možné, ale já bych si to pravděpodobně nepamatoval ani střízlivý.
    Ledová sprcha pokračovala.
    "Takže má dvě mikiny. A malá hromádka... Tobě se zdá, že má málo hraček? Má tady několik krabic (dopíči kurva, zavřených, vysypej je z balkonu, vyjde to na stejno) hraček, které ho nezajímají.
    Ničeho si neváží!"

    ***
    Geniální.
    Přijdete domů s příjemným a úlevným pocitem , že jste vyřídli vániční dárky... A během několika chvil jdete spát totálně nasranej.
    Ale na druhou stranu, vše zlé je pro něco dobré.
    Lepší motivaci pro stěhování a budování vlastního sídla bych nepohledal .)
    CDR
    CDR --- ---
    Dva měsíce... co umřela máma
    A za tři dny rok, co umřela paja.
    Já vím, že je smrt přirozená součást našich životů.
    Ale mě to tejrá
    CDR
    CDR --- ---
    ah, to byla včera moc smutná vopice
    Musím si trochu přerovnat život a ještě nevím jak.
    Drželo mě, že se musím starat o kluka, jenže teď přijela tchyně (napořád) a já se vlastně už extra starat nemusím.
    Což smrdí tím, že se uchlastám.
    Je to divný... Můžu v pátek jít ven bez syna a nemusím domů, nějak to stále nedokážu pochopit.
    CDR
    CDR --- ---
    Barvitě si vybavuji ten den.
    Stavil jsem se s klukem na chalupě. Bylo mu tak rok a půl.
    Máma rozdělala před barákem oheň, Danny si poprvé v životě dal opečený buřt.
    Chtěl jsme jí říci, že mě Pája vyhodila a že jsem sám.
    Jenže máma spustila.
    "Strašně rychle to uběhlo. A já mám stále pocit, jako by to byla chvilka.
    Jak se to stalo? Je mi 68 a já nechci odejít, chci tu být."
    Dál něco brblala, přiložila do ohně a mně se nahrnuly slzy do očí.
    A neřekl jsem, že jsem sám.
    Nedokázal jsem to.
    Nakonec to propálila sestra při náhodném hovoru.
    Vzpomenu a cítím kouř a smrad ohně, i těch špekáčků, vidím i toho kulihracha jak baští poprvé v životě kousky opečených buřtů.
    ***
    Poslední návštěva na Frýdštejně. Sbalil jsem máminy léky. Vyházel nějaký jídlo. Ustlal, vzal máminy fotky potomků, dal je do půlkruhu a přiložil květiny.
    Vylil jsem její poslední fekálie a moč z kyblíku. Naplnil misku pro kocoura, ten se záhy obejvil a nechal se i podrbat, což u tohohle malýho agresora je fakt vzácnost.
    Chudák vyjevenej. Kde je ten člověk, kterýmu přes noc funí do obličeje a ráno ho vymňoukává, aby otevřel kapsičku.
    Kde je ta otrokyně?
    ***
    Chvíli jsem se styděl, že jsem mrtvý. Citově mrtvý.
    Potřeboval jsem obeslat máminy přátele s termínem rozlučky.
    Vzal jsem její telefon a zjistil že má pin.
    Začali mě chytat nervy. A hrozný smutek.
    Vzal jsem tři fentanyly po mámě a vycucal je pod jazykem.
    Za chvíli přišla vlna opiátového tepla, zapil jsem ji dvanáctiletým el dictador... A jal se fungovat.
    NA O2 lince byl slovák, kterýmu bylo úplně na hovno rozumět, ale po popsání situace mi dal puk na kartu, stačilo ji jen zablokovat zadáním vadného pinu a odemkl jsem ji.
    Začal jsem bulet, ale už to konečně mělo takový očistný proces.
    Během toho za mnou chodil Danny a objímal mě.
    "Mam tě rád tato a babičku jsem měl taky" (kecá).
    Napsal jsem hromadou SMS, že rozlučka bude ve Spálově v neděli, kde rozsypem popel mámy do Kamenice.
    Dál bulím, kluk chodí jednou za čas mě obejmout. To pomáhá.
    Volají mi lidi zpět, dávají mi soustrast, jsem dost mimo.
    Zjišťuji, že třetina lidí, kterým jsme napsal, je mrtvá. TA stará čundrácká škola.
    Štófy odešel v únoru. Šerif osady Meloun gone...
    Dělám klukovi jídlo a posílám ho do postele.
    Lámu další panáky, stříkaj ze mě slzy...
    Cucám další fenťáky, narval jsme jich nakonec 6. 2,4 mg, smrtelná dávka začíná na 2 mg.
    Naštěstí jsem velkej, tlustej a s tolerancí na opiáty.
    Ale hrozná hloupost. Štěstěna stále při mně.
    Ráno jsme v komatu odvedl kluka do školky... A šel do práce...
    Bylo mi zle a asi třikrát jsem se zeblil.
    Večer byl malý fesťáček Vrut, kde jsme měli dělat fireshow a tak jsem nerad dorazil.
    Slíbil a tak jsem musel...
    I s klukem, tak si tam hrál, já jsme potočil s ohněm. Ledový pot na čele, dal jsem si jen jedno pivo, bylo mi stále špatně, ale show jsme udělali docela dobrou, i já jsme fungoval tak, jak bych měl... Fungující ohňový žonglovací robot.
    Ve čtvrt na jedenáct jsem s klukem vyrazil domů. Byla tam výbroná nálada. A mejdan se teprve rozvíjel.
    Ale bylo mi zle a neměl jsem hlídání, Danny si tam na chvíli rozjel harém, kdy dělal na dvě malé blondýny dojem se svým tabletem.
    Ale museli jsme razit.
    ***
    Den rozlučky.
    Nebylo nás mnoho. Asi okolo deseti.
    Spolužáci mámy, které jsem nikdy neviděl.
    Bratranec Míša, kterého jsem neviděl dva roky, mentálně postiženej, s pečovatelkou okolo čtyřiceti, která... No, prostě dala by se.
    Všechny vlasy bílé, zubů pár. Michal, ne ta pečovatelka.
    Sestra, její syn (můj synovec), jeho žena a jejich prťavec.
    Za všechny čundráky Bacil. Stylově v maskáčích. Jeden jediný. Jeden jediný :(
    Udělalo se krásně.
    Trochu mě rozhodilo, že ten trampský lokál hotel Spálov pohltila chobotnice Sundisku a tak byl v jejím stylu. Už žádný tmavý lokál s hlavami a parůžky kamzíků na stěnách, už žádný starý nefunkční jukebox, jen sterilní novostavba v pravých úhlech a neutrální šedi.
    Jistě, vzdušná a prostorná, to ano.
    Dali jsme pivo a vyrazili ke Kamenici, která je od hotelu asi 50 metrů.
    Obešli jsme závoru u mostu.
    Kousek pod mostem jsme sešli k řece, byl tam takový kus plochého omletého betonu.
    Připravil jsme BT bedýnku, pustil trempskou hymnu Vlajku.
    Vzduchem se linou tóny "vše tone v tmách a život kolem ztich" vytahuji z futrálu urnu, co jsem měl v baťohu.
    Pronesu podle mě docela dobrý proslov, jak se mám sejde se svými sestrami. Připomněl doby, kdy dělaly pěvecké trio, hrály na kytary a lámaly rdce všem čundráků v okolí.
    Párkrát se mi zadrhne hlas, ale jsem studený. Studený, nerozpláču se.
    A pak...
    Tvl. TAkový ten životní humor stojící na trapnosti.
    Kurva, ta urn anení šroubovací, ona je zatavená.
    Synovec se mi snaží pomoci to rozdělat klíčem.
    Nikdo nemá nůž.
    Ani čundrák Bacil.
    Na betonovém kousku, kde stojím, je takový macatý kámen.
    Hlavou mi nějak probleskává vysypávání popele v Big Lebowskim...
    Naprosto nevhodně po Vlajce začne hrát z telefonu/bedýnky nějaký agilní dnb, spěšně vypínám telefon.
    Beru kámen a rozmrdávám vršek urny, chvíli se nechce podat.
    Nakonec praskne.
    Rukou vtlačím plastové střepy dovnitř a sypu.
    Popel plave, účastníci hážou květiny do řeky.
    Popel plave...
    Ale já zkoprněle koukám, jak u břehu zůstává neodplavená drť z kostí.
    Vysypáno.
    KRáčíme rpyč, jedna ze spolužaček se ptá, co bude s Frýdštejnem. A co ta hrozná sestra, která je hrozná svině.
    OPatrně odkašlávám a potichu sykám "ehmm, jde za Vámi".
    ***
    Rozloučili jsme se.
    Zákeřnou pastí (vlak už nejede) jsem Dannyho nalákal na cestu Riegrovkou, cesta skalami nad řekou byla nádherná, teda až na fňukání Dannyho, že už nemůže.
    ***
    Mami...
    Strašně mockrát jsem ti ublížil.
    A tys stejně stála při mě.
    Miloval jsem tě.
    A stále miluju.
    A teď jsem v tomhle vymrdaným světě hrozně sám.
    Úplně sám, i když jasně, mám aspoň pižďucha... U kterého jsi litovala, že nejseš mladší.
    Nezapomenu. Vždy tě budu mít ve svém srdci.
    Vždy. Do konce svých dnů.
    Maminek je málo. Je to nedostakové zboží.
    Kurva fix...
    Teď tu bulím zas jak malej harant.
    A stydím se, že jsem si otíral tvář, když si mi vždy vylepila velkou pusu.
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    CDR: Uprimnou soustrast. :(
    CDR
    CDR --- ---
    Měl bych být v nejtemnější hlubině smutku, ale nejsem.
    Jsem prázdný. Studený, apatický.
    Jistě pár slz proteklo, ale k očisťující slzavé katarzi nedošlo.
    Máma odešla v sobotu ráno 25. září v turnovské nemocnici.
    S podivným a zvrhlým zadostiučením sleduji kvílení své sestry, která nedala na má slova, že čas se krátí a měla by mámu navštívit.
    Žal nad tím, že už nenajde cestu k mámě a nikdy nikdy (kurvadrát - nikdy nikdy, smrt je tak zmrdsky definitivní) to neodčiní je pochopitelný, ale může si za to sama.
    Byl jsem hrozný syn a ve své podstatě by bez mé existence byl život mámy lepší.
    Měl jsem tě rád a vždy tě ponesu ve svém srdci.
    ***
    Čestmíra Štrojsová rozená Lejdarová
    Jediná nositelka jména Čestmíra v České republice, děda Čestmír měl specifický smysl pro humor.
    *13.5.1950 - + 23.9.2023
    CDR
    CDR --- ---
    ahhh... Hrozná morální kocovina.
    Měl jsem po delší době hlídání kluka, tak jsem asi po 15 měsících byl na mejdanu. Po 15 měsících do rána mezi lidmi. Už jsem zapomněl, jaké to je.
    Začal jsem klasicky, po cestě do Argonautu jsem se seznámil s takovým mladým a malým blonďatým košťátkem, začal jsme ji okamžitě samozřejmě balit, zaplatil jí vlez, spoustu panáků, trochu jsme se zdrogovali.
    Z mejdanu mám vzpomínek... No, hrozný okno, ty vzpomínky by vydaly na třicetivteřinový klip, který by vypadal trochu jak Smack my bitch up od Prodigy.
    Dle jistých indicií jsem v noci propadl svému fetiši na vysoké ženy a svou pozornost od malé roztomilé blonďaté (voprásklé a homofobní, tvl) holky jsem odvrátil k dvoumetrové blondýně a začal zřejmě aktivně lámat ji...
    A samozřejmě.
    Byl jsem dokonalý tanečník.
    Vlastně je dobře, že si nic nepamatuju :3
    CDR
    CDR --- ---
    Pája by dnes, v den výročí invaze, oslavila 32 let.
    Dostala takový divný dar.
    V sobotu jsme ji uložili na poklidný idylický frýdštejnský hřbitov.
    Žula měla být tmavá s nádechem do červena, kameníci tam vysmrkli celkem regulérně růžový hrob.
    Což se nakonec hodí, Pája posledních pár let nosila jen růžové vlasy.
    Dannyho opouští nevinná nevědomost, že máma je v nebíčku a kouká na nás. Dochází mu, že je to definitivní.
    Do té jeho dětské kebule proniká vědomí absolutní definitivní neměnnosti smrti, že už mámu nikdy neuvidí.
    Občas večer pobrekává. A dost se na mě fyzicky fixuje, pusinkování, objímání, pořád mě oblejzá.
    Za pět dnů to bude 9 měsíců.
    Čas letí jak zběsilý.
    CDR
    CDR --- ---
    Ach. Poslední tři týdny byly značně turbulentní. Nasral jsem strašně moc lidí, došlo na výhružky takového rázu, že jsem musel nekompromisně sdělit - ještě jedna takováto sms a jdu podat trestní oznámení.
    Krásný mladý vzorový pár ze žurnálu, rodiče falešného jutůbera "Sajrixe" se mile usmívají a zdraví, dělají, že jsme se nikdy na ničem nedomlouvali.
    Falešný jutůber krmí Dannyho nesmysly. Permanentně.
    Danny se vždy urazí, když se mu snažím vysvětlit, že Tobík mu neustále skoro ve všem lže. Urazí se, jsme prý zlý a nerozumím tomu.
    Prý Dannymu koupili postavičku Sira Yakariho.
    Ale dá mu ho až přijde k nim na návštěvu.
    Tuhle rodinu mi byl čert dlužen, tvl.
    ***
    Turbulentních 20 dnů, rozepíšu se, ale stále to nemám v hlavě srovnaný.
    Za vše samozřejmě může má nevymáchaná huba a především přisprostlé přímočaré prsty píšící při vyšší hladince alkoholu arogantní soudy a odsudky.
    To je v kombinaci s tím, že si nevymýšlím, téměř smrtelné kombo :D.
    ***
    Turbulentní ćh 20 dnů, ale vše je takové nicotné ve srovnání s novou událostí!
    Stává se ze mě definitivně bydlenka a mamina, jsem totiž rozněžnělý a nadšený z toho, že Dannymu roste první dospělácký zub :)
    CDR
    CDR --- ---
    Daneček měl předevčírem oslavu šestých narozenin.
    U "tety" Káji, kterási v sobě nese...
    No, na Dannyho pátý narozeniny neměla čas a kvůli tomu se s Pájou pohádaly.
    Pohádaly a nestihly se usmířit. Nese si to v sobě.
    Ale páteční oslava byla v pohodě.
    Nakoupil jsem hroznou hromadu sýrů, pro malý pinďuláky hromadu bay bell sýrů, mango, rajčátka, sušenky, pro dospělý 4 druhy fuetu, šunku jamón serrano, plzničky, dobré víno.
    Nebylo nás mnoho, ze školky jsem pozval dva páry.
    Ruské rodiče Maxima a pak rodiče "Sajrixe".
    Danův kamarád, který ho neustále krmí.
    Že má svůj kanál, že je youtuber... Že mu je devět, prostě furt tahá Dannyho za nohu a já se synovi snažím trpělivě tento fakt vysvětlovat.
    Ty rodiče jsou dokonalí. Usměvavý otec, mladý, lehce nad třicet, stylově oblečený (ale nikoliv směšný --- samozřejmě, v mých očích --- Armani hadry atd.), čepici rošťácky kšiltem dozadu. Postava do V, ale niktreak přehnaně. Občas sám od sebe dělá ve školce drobné opravy.
    Mirek Dušín 21. století.
    Máma "sajrixe" je taky usměvavá. Možná je o něco starší, než muž , má nepatrné droubounké vějířky okolo očí, ale stále krásná žena s hezkou postavou.
    Na den dětí ve školce malovala dětem na obličej, hezky jí to šlo od ruky a bylo to výstižné.
    Pozvánku na oslavu jsem jim dal ve středu, ve čtvrtek, když jsem vyzvedával kluka, jsem na ně apeloval, že zastávka vlaku, je od místa oslavy asi 80 m a že z Liberce jede asi 11 minut.
    Ideální možnost si dát drink a nestresovat se, nestarat, oddechnout si. Dárek, že stačí titěrný, třeba pokémon karty (to je okolo tak stovky třeba).
    Hlavním darem má být jejich a Tobíkova-Sajrixova (Cyrixova) přítomnost.
    Tobíkův táta si napsal adresu do telefonu, řekl, že jsou abstinenti, že nějaký dar pro Dannyho je už zařízený, Sajrixova máma domalovala nějakému smráděti na pobličej Sonica, podala mi ruku a rozloučili jsme se.
    ***
    Kvůli Renatovi a Nataše jsem si nevzal své oblíbené tričko Javelin Punisher s utrženou věží tanku T-72 a upozornil jsem hostitele, Petra a Káju, že "Politische Gespräche verboten ", teda především Petra, který má na rusko agresi naprosto jasný názor jako já.
    U žen je to většinou jednodušší, politika je spíše míjí a nepotřebují své názory ventilovat (nemístná generalizace, ale prostě to tak --- většinou --- bývá.Renat a
    Sraz byl v pět hodin, Renat se svou ženou, rtuťovitým hyperaktivním sígříkem Maximem a jeho bráchou dorazili v 17:02.
    Zprvu se ostýchali, ale pak se uvolnili, cestou zpět řídila Nataša, takže si Renat dal pár plzní a pár panáčků.
    Dorazil i Honza veverák. Honza se svou malou dcerou Zoe, malou krásnou zrzavkou.
    Honza, kterého Pája několik let milovala, párkrát ho i utáhla do postele, ale nikdy ho neulovila úplně.
    A má oblíbená Joli se svou dcerou Amálkou, kterou Daneček miluje.
    Holky začaly vařit, na zahradě měly několik nádob s vodou, necky, tak začaly dělat různé polívky a saláty z trávy, sedmikrásek a pampelišek, to cpaly do mladé rotvajleřice Cory, která jim celou dobu asistovala :)
    Kluci řádili jak černá ruka, trampolína, stříkací pistole a tak.
    O půl šesté Danny sfoukl svíčku na dortu.
    Renat a Nataša mě překvapili, koupili poměrně drahou velkou nerfku.
    Na stole se objevila docela velká hromada darů, ale ten můj pižďuch stejně čekal jen na to, co jsem mu slíbil.
    Sklíbila splnil.
    Klasický fórky, nejdřív jen malá krabička se silikonovým náramkem Sir Yakari. Stupňujme, přichází fusky SirYakari.
    No a nakonec čepice, mikina tričko SirYakari.
    Jutúberskej merch.Ale aspoň z docela dobrýho materiálu a dobře ušitý.
    Je sedm ráno a Daňulák ho má už skoro třid ny na sobě a nechce to sundat :)
    Danny byl nadšený, po dárkách se šlo za skákat na trampolínu.
    Měl jsem radost z Renata a Nataši, docela hezky jsme pokecali. Uvolnili se, přestali se "žinýrovat" a dali si chlebíčky, uzobávali z obložených talířů, drbali Petrovy rotvajlery. Bylo vidět, že si váží toho, že byli pozváni a užívali si to.
    Děti to tak nevnímají, ty běhaly po zahradě a dělaly prostě blbosti.
    Holky už do Kory narvaly asi deset litrů vody a kilo trávy...
    Hezký večer.
    ***
    Vždy jsou samozřejmě nějaký stíny.
    Třeba... Tři dny jsem přemýšlel, jestli nepozvu Hančí. Jako fakt intenzivně přemýšlel.
    Danny by měl radost.
    Jenže já spíš potřebuju, aby na spíš zapomněl, vypustil ji z hlavy, ne opak.
    A samozřejmě, ta spávňácká rodina falešnýho superyotubera Cyrixe...
    Nic... Vůbec nic. Ani telefonát, ani SMS.
    Jsem zvědavý, co v pondělí.
    1) nikaj nič
    O ničem jsme nemluvili, nic jsem neslíbili, o ničem nevíme
    2) vypadalo to, že bude pršet, tak jsme nejeli. A ztratili jsme papírek s vaším číslem.

    ***
    prkotina, ale mrzí mě to a i trochu uráží.
    Ale Danny si narozky užil i tak, to je hlavní.
    A táta je božskej, že koupil SirYakari merch .)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    CDR: Nejsi v tom sám. Tyhle časný probouzení s bzukotem v hlavě (kromě obecných témat dvě písničky zároveň) jsou teď zjara děsný. Doporučuju valeriánský kapky aka tinkturu kozlíku lékařského...
    CDR
    CDR --- ---
    Achjo. Asi mě to nemine. Budu muset k psychoušovi.
    Když jsem úplně střízlivý, což tedy není moc často, převaluji se v posteli a nemůžu usnout.
    Převaluji se a myslím na smrt.
    Dokonale zacyklená smyčka, o smrti Páji, po přicházející smrt mámy a pak to jde ke smrti mé, dokola, dokolečka, zaseklá deska.
    Několik hodin.
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    CDR: budou lepsi. anebo nebudou. nejsem prorok. ale libi se mi heslo: "nase jedina nadeje je, ze vsechno dobre dopadne"
    CDR
    CDR --- ---
    15 dnů bez reakce.
    Tak jsem napsal, že tedy s námi asi nepojede na ccf.

    Neodpověděla na otázku, jen se urazila. Ale po 15 dnech něco napsala, no...
    Tím končí zimně jarní romance.
    Trochu to bolí.
    Ale já už prostě nemám zájem o vypsychovane nespolehlivé lidi.
    Napsal jsem, že se Danny už neptá desetkrát denně, ale jen dvakrát.
    Jsem ubožák, co se kreje vlastním synem.
    Myslím, že mám svědomí čisté.
    Mám pocit, že jsem dával dost najevo, jak je pro nás důležitá.
    No, možná se pletu, ale fakt si to myslím.
    O kamarádku min.
    Do prdele, já jsem si k ní neprivez pantofle, osusku a kartáček.
    Nasrala se mi do života a pak zbaběle beze slova zdrhla.
    Ať táhne.
    Zablokoval jsem si ji na fb i v telefonu a seru na ni.
    Mám u ní sedačku. Radši koupím novou, ta stará stejně stala za vyliž.
    Nepříjemná pachuť zbyla...
    Hnusnej knedlík.
    Kurvadrat, já fakt už na to ženský pokolení seru.
    Definitivně.
    CDR
    CDR --- ---
    Přestěhoval jsem se. A bydlím tam, kde před pěti lety.
    A dnes poprvé spím v posteli nebožky. Divný pocit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam