• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MEAPOCKETBOOK - čtečka e-knih a typy, triky, doporučení aneb občas jedem bez kabelů
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    FERRYH: Abych nebyl pes:
    ebook-ctecky.cz FÓRUM • Zobrazit téma - fbreader default epub
    http://www.ebook-ctecky.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=72
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    FERRYH: Da, vygoogluj to. Je to uprava konfiguraku.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    na mem PB 626 mi epub defaultne otevira nejakej tusim ze adobe reader - je naprosto nepouzitelnej .. a silenej (nepamatuje si ani predchozi nastaveni radku a okraju a u kazde knizky to musim menit!) da s nejak donutit ctecka at otevira epub pomoci toho FBreaderu co tam je na jine formaty?
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    az ted jsme po upozorneni nasel tohle tema na Pocketbooky ;o)
    a protoze sme jinde probiralo hromadu veci spis patrici sem tak ted alespon dam linky mozna ze to zaujme i nejakej jineho majitele PB ktery tam do toho tematu nechodi.
    zhruba od tohoto prispevku je jen o PB:
    [ MA747 @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ]
    az sem:
    [ MA747 @ Elektronické knihy [eKnihy] - nadešel jejich čas? už jste nějakou četli? něco tu snad pro Vás máme...;-) ]
    IDLE
    IDLE --- ---
    Book. Právě jsem si objednala Pocketbook Ultra (což je zřejmě ten, na který se ptá THOMASMORTA). Mám ho teď půjčený od sestry, ale zkušenosti zatím jen letmé.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Máte někdo zkušenosti s tím novým modelem se scanerem? Mám možnost ho vyměnit za svou stávající a silně o tom přemýšlím.

    Ale trápí mě jedna věc: Kam se ukládají informace o záložkách a nastavení ořezu v knize? Jakmile soubor přesunu i uvnitř čtečky jinam, všechno mi zmizí.
    DETER
    DETER --- ---
    TOM: tak to by se mi stát nemělo :) Já si objednal znovu tu samou (za ty prachy jsem s ní byl spokojen). Tentokrát si na ní ale udělám pořádně bytelný pouzdro, protože podruhý už bych z toho byl fakt smutnej.
    TOM
    TOM --- ---
    DETER: hrubou silou - opřel jsem se o skálu a zapomněl, že mám čtečku v kapse
    DETER
    DETER --- ---
    TOM: a jak se ti povedlo ho rozbít? Mě jde o to, jestli nejsou ty e-ink displeje nějaký moc náchylný na rozbití. Někde jsem něco takovýho četl (ale už nemůžu dohledat) a hlavně se fakt divím, že se takhle rozbil při pádu z nějakých 70cm. Telefon mi spadl x-krát z větších výšek a vůbec nic mu není (a ne, nemluvím o starý nokii, ale o galaxy s2 :)
    TOM
    TOM --- ---
    DETER: já jsem řešil a vyměnil. u Nooku. byl to stejný typ displeje jako Sony PRS-T1
    měl jsem ho ale prasklý viditelně, takže jsem neměl žádné dilema, jestli objednat nový anebo zkoušet co ještě jiného se mohlo rozbít...
    DETER
    DETER --- ---
    Ahoj, neřešili jste někdo rozbitý e-ink display? Konkrétně mám Pocketbook Basic 2, který mi včera spadl z ani ne metrové výšky na tvrdou podlahu. Nikde není žádné viditelné poškození, ani když jsem čtečku rozebral. Display ale nefunguje = zůstává pořád celý bílý. Čtečka jako taková funguje. Když jí zapnu, tak je vidět, že se ten display jakoby trochu víc rozsvítí (je o trošku "bělejší" než ve vypnutém stavu), tím to ale končí. Vybitá rozhodně není, ještě před pádem měla baterka nějakých +- 80%, plus jsem to teď asi hoďku dvě nabíjel.
    MEA
    MEA --- ---
    můj oblíbený obal na čtečku se jmenuje lea :)
    MEA
    MEA --- ---
    MEA: tedy ne zrovna ta odborná publikace, ale já to neupravila v odkazu tak, aby odkazoval na seznam, tak to snad bude přesto pochopitelné :)
    MEA
    MEA --- ---
    TROLLEYBUS: díky! :)

    jinak i zde by neměl chybět tento odkaz :)

    The Evolution of the Dragon by Sir Grafton Elliot Smith - Free Ebook
    http://www.gutenberg.org/ebooks/22038?msg=welcome_stranger#Image_001
    TROLLEYBUS
    TROLLEYBUS --- ---
    MEA: Tadyhle se píše: Jako operační systém výrobce použil upravenou verzi linuxu postavenou na kernelu 2.6.
    MEA
    MEA --- ---
    TROLLEYBUS: tak to je jasný, ale jakej přesně? ;)
    TROLLEYBUS
    TROLLEYBUS --- ---
    MEA: Linux.
    BOD
    BOD --- ---
    MEA: imho ne, ten novej s androidem bude
    MEA
    MEA --- ---
    BOD: hezký.. a na čem vlastně jede pocketbook? to není android nebo je?
    MEA
    MEA --- ---
    PECA: díky, někdy to asi zkusím přepsat z pdfka do textáku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam