• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TILTWarrior diet - názory, zkušenosti, fotky
    SIVER
    SIVER --- ---
    Takže začal sem od 31.1. warrior dietu. Jim 3x-4x v časovém okně 6h. Jedu 18/6.
    Do toho cvičím 4x-5x týdně 3x-4x týdně freeletics bodyweight a 1x-2x freeletics running. Vše je cvičení vlastní vahou a intervalové cvičení plus HIIT.
    Momenátlně mám v pase 83cm přibral jsem přes vánoce 4cm v pase. Cíl je shodit aspon na 10% tuku ted mám tak 13-14%cca...
    Aktuální forma:
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: No chtělo by to tady trošku oživit.. :) můžeš sem házet týdenní reporty - změna váhy, jak se cítíš, recepty apod. :) se pak přidám, jak se přestanu třepat z nedostatku nikotinu a nasadím (zase na chvíli) WD.
    SIVER
    SIVER --- ---
    chtělo byto aby to tady trochu užilo :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    TILT: jj květák :-)
    tvl já taky kouřím právě,ale ubral sem to hodně většinou na víkend :-)
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: Paráda! To jídlo vlevo nahoře je co? Květák? :)

    Taky jsem si to dal jako cíl WD, ať můžu jít v létě v klidu k vodě.. ale až od března :) teď jsem přestal s kouřením, tak bych to asi hned nerozdýchal.
    SIVER
    SIVER --- ---
    Znovu sem na jel na wd,uvidíme po čase :)

    SIVER
    SIVER --- ---
    TILT: to mám podobně :-D držím spíš if do té druhé hodiny nežeru od desíti večer :-) někdy nejími déle třeba do 4...
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: Trošku to teď přes to léto šulím :) to víš, zahrádky, pivko, grilovačky.. nicméně i tak (přes den nejím) mám dole +/- 4 kg.
    SIVER
    SIVER --- ---
    TILT: tak jak to jde? já zase najízdím na WD :-)
    SIVER
    SIVER --- ---
    1.5. Nějak myslím
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: Chlape paráda. Je viditelný rozdíl mezi tím, jak vypadáš dnes a před těmi dvěma měsíci, když jsi na WD najížděl?
    SIVER
    SIVER --- ---
    Teď jedu if páč sem na dovce jim odpoledne a večer až budu v ČR pojedu zas wd, forma je taková teď

    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: Jak pokračuješ? :)
    TILT
    TILT --- ---
    Po dlouhém odhodlávání jsem se konečně dostatečně motivoval k tomu, opět nastartovat naplno WD.
    Startovací váha 85 kg :))
    SIVER
    SIVER --- ---
    TILT: Ori píše v knížce, že je to dobře,že je hlad přes den, znamená to podle něj, že tělo přepíná do režimu lovce a pochody těla jsou zcela v pořádku. Tak nevim no :-) Deník si nevedu, já jim skoro to samý pořád :-D Nejsem ten typ co experimentuje,ale hlad většinou je když je málo bílkovin a tuku...
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: To skvelý! :) s tím hladem přes den to vychytáš.. vedeš si deník? Možná by to nebylo špatný.. psát si tam co jsi snědl, jak ses cítil přes den, jak jsi sportoval, kdy jsi šel spát a vstával.. potom by se dalo zpětně třeba analyzovat, proč míváš někdy pocit hladu i přes den. :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    zatim pecka pres mesic na warrior diete, tělo se začíná rýsovat, mám v poho energii na cvičení, spravilo se zažívání. jen občas je prostě hlad přes den, který ale rychle přejde.
    SIVER
    SIVER --- ---
    TILT: jo ještě bych žral a pak za tři hodiny mám zase hlad :-D
    TILT
    TILT --- ---
    SIVER: Jo dobrý :)
    Osobně jsem třeba jedl těch příloh méně. Dejme tomu 100g brambor/ryže za den stačilo.

    Tvl to mi chceš říct, že po 20h bez jídla si dáš 350g masa, 450g zeleniny, tri vajicka a 200g brambor a pak máš ještě pocit hladu? :D
    SIVER
    SIVER --- ---
    ALONSY: IF znám ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam