• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HARDYAž moc alternativní medicína - já konkrétně hodně koncentrovaně přednáším.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CORNELA: já kdysi absolvovala čistě z prdele sezení Emotional Freedom Therapy. Kosočtvercovina na entou. A z pracovních důvodů jsem utrpěla workshop s numerologem, ditto. Ale srandovní na tom je, že oba tmáři žvástali takové ty obecné věci způsobem, že jsem si musela hodně připomínat, jak tyhle psychologické triky fungujou, abych se nenechala unést. On každý rád slyší, že je laskavý a pilný člověk, když se začne plkat o komplikovaném vztahu s rodiči, tak si do toho promítne něco úplně každej, protože kdo se s mamou nebo tatou nikdy nepohádal, je prostě divnej....

    A to tmáře studuju několik let a jsem dost otrlá a vím, jak tyhle triky fungujou. Oni si možná sami ti tmáři myslí, že to funguje a dělají to v nejlepší víře....
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ZUZKAOU: nojo, jenomže nějak standardizovat léčitelství, to je jako studovat rusalky a hejkaly.
    ZUZKAOU: já teda nejsem právník, ale prvoozovat lékařství bez příslušného vzdělání je podle mě taky nelegální. A kdyby se po tom šlo, tak se to nedá okecat poradenstvím v oblasti životního stylu.

    DOKKTOR: noooo, máti občas vzpomíná, jak někdy v šedesátejch umíral její děda na rakovinu hrtanu. Řev od bolesti, hnis, smrad a podobné radosti inklůdyd. Pěkně doma v rodné chalupě, protože tak to před padesáti lety chodilo. Babičce našli karcinom předloni, zmenšili jí ho chemoterapií, aby nemuseli moc řezat - a tu chemoterapii snášela relativně dobře. Pak jí uřízli, co z toho nádoru zbylo, týden si pobyla ve špitále, to bylo těsně před vánocema, a v březnu už vesele přerývala zahrádku a prořezávala stromy. žádné bolesti, hnisy, hnusy, pouze snesitelná únava, nevolnost a občas vyrážka.

    CORNELA: Tohle je důvod, proč nemůžu být bylinářka. V kytkách se vyznám, ale to, co se dá používat tak nějak normálně, bez laboratoře na určení obsahu atropinu nebo digitalinu v tomhle vzorku, je tak na sople a prdy (což bych asi dokázala i diagnostikovat, ale to asi už lautr každej). Jenomže zatímco směs na rýmičku umíchám komukoli, neumím vyrobit ty rituální tanečky o tom, jak byliny sesbírané za slunečného jitra na horských lukách nezasažených emisema, synergické účinky, leštění čaker, karma zdharma. A cokoli těžšího než prdy a sople bych hnala k doktoru, což by se nelíbilo sluníčkářské klientele.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNELA: jakože stroupek?
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    CORNELA: Tady máš něco, co se tváří vědecky. A se slevou :-D
    Vyšetření kapky krve pod mikroskopem + F-Scan - Amplion.cz
    http://amplion.centrum.cz/41601-vysetreni-kapky-krve-pod-mikroskopem-f-scan
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HWLLFFRDD: ty vole, takovouhle sondu do duse sem ani videt nechtel :P
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    MAR_TINA: Metatron?
    Dogma: Metatron (Alan Rickman).avi
    https://www.youtube.com/watch?v=vnyo5T32LKk
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A já si myslím, že si to ty lidi zaslouží. Zaslouží si platit za nemoci, které nemají. Zaslouží si delší a horší průběh onemocnění, když vysadí antibiotika a jdou na metatron apod.
    Protože pokud někdo třeba 30 let chodí normálně k lékaři, od dětství je mnohokrát očkován (a tím nedostane hnusnou smrtelnou nemoc), mnohokrát léčen (úspěšně, jinak by tu nebyl), dočká se ošetření po úraze a operace, když ji potřebuje, narodí se mu zdravé dítě bez následků na matce a po tom všem prohlásí, že lékaři jsou blbci, kteří nepoznají virus od bakterie a že se půjde nechat naskenovat na metatron, tak si to zaslouží.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MAR_TINA: Jen doplnim link - http://centrummediciny.cz/produkt/diagnostika-metatron/?gclid=CIu7x6WmsscCFSvItAodAeQJJw - sluchtkama na usich vam i procteme genom a prozkoumame plotynky. Slusnej zaber.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Známá píše na FB, že syn je nemocný a má už druhá antibiotika. Jen si tak lehce stěžuje, pochopitelně.
    Okamžitě jí někdo doporučuje : "Petr Manďák Ono doktoři často nepoznají ani jestli je to vir nebo bakterie a léčí
    to stejně, zkus Řešátko - metatron, pozná co tam je:-)"
    Známá se brání, že lékaři věří na 100 %. Radič kontruje : "Petr Manďák Tohle ti ukáže 2d sken celého těla:-)"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: loni probehla takova story... foto included

    Žena, které vyoperovali obří nádor, byla propuštěna z nemocnice
    http://www.blesk.cz/...sti/231359/zena-ktere-vyoperovali-obri-nador-byla-propustena-z-nemocnice.html
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    CORNELA: 8 roků, minulý měsíc byla na kontrole a další za rok.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    CORNELA: Hele, i u toho raka rozumnej bylinkar muze napsat trezalku a kozlik a hodit pacienta pokecem trochu do klidu. A kdyz bude registrovanej a obcas skolenej, tak se treba dozvi, ze trezalka je MAOI a to neni kamarad ze vsim, co doktor mohl napsat. Just
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    JAJITA: sama jsem pragmatik, u té kolegyně jsem to brala jako "věř a...", ale furt to bylo ve spolupráce s lékařem.
    ATLAS
    ATLAS --- ---
    ZUZKAOU: Nabadat ceskeho lekare, aby si neco zjistil o systemu, o kterem vubec nic nevi, driv, nez ho zacne kritizovat?
    Mimochodem, jednoho nemeckeho lecitele znam osobne - ten system nefunguje nijak uzasne, ale furt lepsi nez nic. Existuji i jine systemy, ktere jsou lepsi.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CORNELA: budeš se muset smířit s tím, že existují lidi, kteří se nechtějí léčit a umřou.
    ----------
    Známý měl maminku a ta měla (asi) rakovinu prsu. A tajila a tajila, před rodinou, před manželem, lékařem, všema. Jednoho dne se jí u snídaně udělalo špatně, omdlela, zavolali záchranku a ti při resuscitaci narazili na nekrotizovanou tkáň na povrchu. A umřela ještě ten den.

    Otec a syn, která tak chránila, z toho byli v prdeli ještě roky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam