• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: Dělal jsem to ve Sketchup a nahrál jsem to do toho jejich 3D Warehouse, když si ho otevřeš a napíšeš "Magirus logo", tak ti ho to najde, exportovat to ve křivkách pak počítam nebude problém.
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    Jinak ubercool :)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Nemáš to v krivkach? Máme 3dtiskarnu ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Včera jsem se nudil při sledování filmu, tak jsem si maloval a jelikož mam tak půl dne náskok, tak jsem to dneska převedl ještě do realu





    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Hm,tak to cca odpovídá ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: hmm tak 90 kotoucu smirglu na brusku, zanedbatelny mnozstvi normalniho smirglu, 6litru plnice, 8litru barvy (ty by bylo stacilo 6-7, kdybych to umel hned od zacatku) a zatim odhaduju 5-6 litru bezbarvyho laku, to vsechno zatuzeny asi 12ti litry tuzidla a redeny a cisteny asi 6ti litry redidla.

    taky asi 120m takovy ty zakrejvaci folie, co ma na strane papirovou pasku, takovejch 6-7 papirovejch pasek, 2 krabice gumovejch rukavic, 35 trychtyru s mikrofiltrem a par valecku a stetcu...
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Btw,kolik padlo smirglu,plnice a barvy..jen pro představu..ted chystáme na lak dlouhyho kulataka a je to dost sileny už v tom brusivu :)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    Do podlahy a cela alkovny,budou vyndavaci/odklapeci..a mam najeto 42kkm,tak proc bych mel sklapet kabinu ;)
    Navíc se na skoro vse dostanu když sundám predni kolo,jak jsem to nakopl nahoru ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: Alkovna? A jak budeš zvedat kabinu? :))
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Respekt..taky me to letos ceka..aspon kabina,na box seru,budu stavět novej s alkovnou ;)
    QYDO
    QYDO --- ---
    KRISHNA: Stejně budeš skřípat zubama :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    QYDO: No mám nějakej údajně brutálně odolnej lak, tak jsem na něj zvědavej, pokřtít se to ale musí, to je jasný :)
    QYDO
    QYDO --- ---
    KRISHNA: počkej na první průjezd větvema :D
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KRISHNA: pacient..! smekám.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KRISHNA: smekám
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Tak už jen nalakovat (btw, tohle je ta hezčí strana :))

    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    FRANTANEN: No hele za těch asi 10 hodin, co jsem strávil čtenim textů o tom, jak nastříkat auto jsem se dozvěděl, že to je jedno z nejrozporuplnějších odvětví, kde se lidi nejvíc hádaj a každej má pravdu.. :))

    - jeden stříká bez tužidla, jinej s
    - další stříká jenom při teplotách nad 25°C, jinej řiká, že nejlepší teplota je 15°
    - franta brousí jedině pod vodou, protože to dělá už 20 let, ale pak najdeš 5ti stránkovej elaborát o tom, že je to blbost

    Konkrétně na broušení plniče se ale lidi celkem shodujou, že nejdřív na sucho třeba 400-600 a pak pod vodou 1000-2000, průměrná dýlka broušení jedný kapoty jsem taky zjistil, že je cca 2 dny.. :)) Já brousil celej náklaďák tak 3 dny.

    btw, furt na tom makam a furt je to hroznej voser, uplet jsem na sebe hroznou píčovinu musim říct, stačí jedno místo přeject o trochu pomalejc a hned tam ta barva udělá tmavší odstín, musim taky přesně počítat množství vs plochu na kterou stříkám, jinak to má jinej odstín.. Taky se mi nepodařilo se zbavit mastnoty, která jde nejspíš z kompresoru i když tam mam v cestě 3 různý separátory... Lakýra, co mi řikal, že tyhle barvy se běžně pistolí nestříkaj měl holt pravdu no, bude to hnusný a batikovaný, ale co, techno.. :))

    Na czarotekku už to snad bude svítit i když možná ještě bez vrchního laku.
    FRANTANEN
    FRANTANEN --- ---
    KRISHNA: plnic pod barvu 800- 1000.....kdo ti to radi? Picovina 400- 600, ...chapes ze i ta barva ma plnici vlastnost
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: brousit box technokary osmistovkou? pacient??? respekt :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    KRISHNA: respekt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam