• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    PEEP: klicenka taky dobrej napad podle me by se jich par udalo )
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    PEEP: Heeej, vy ste husty :))
    PEEP
    PEEP --- ---
    ..a ze sluchatka se ozvalo: ale prosim - beze vseho, dokonce i v Krishnacke barve :)



    poptavky u HEINZZe v poste
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KRISHNA: sem si rikal co to je za psycho rozmery.. = ) nn, tohle je 1:1 s logem na kapote. klicenka samo taky mozna.. = )
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HEINZZ: A bude to mít 72 metrů, jako v tom originále, co jsem ti poslal? :))
    No ne, klíčenka dobrá, flašku mandlovice? :))
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KRISHNA: a jdeme do tisku.. = )


    uplne, to vidim, kolik dáš..? = D
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KRISHNA: "sign in" -> "fuck you" = D

    ale .dxf by melo stacit.. = )
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HEINZZ: No jo, vidět mě můj profesor na deskriptivní geometrii, tak mě praští :))

    A víš, že Sketchup nemusíš instalovat? :)
    https://app.sketchup.com/app?hl=en

    Jinak Sketchup to nativně do svg neumí, zkoušel jsem to přes nějakej plugin a nešlo to, vybereš si z tohohle?





    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    KRISHNA: To je sice krasny, ale bez nainstalovanyho sketchupu z toho neudelam ani .stl, natozpak nejakej export do .svg... = / prosime prosime, smutne koukame... = )

    btw kotovani v metrech super, 0.05m.. = )
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: Dělal jsem to ve Sketchup a nahrál jsem to do toho jejich 3D Warehouse, když si ho otevřeš a napíšeš "Magirus logo", tak ti ho to najde, exportovat to ve křivkách pak počítam nebude problém.
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    Jinak ubercool :)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Nemáš to v krivkach? Máme 3dtiskarnu ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Včera jsem se nudil při sledování filmu, tak jsem si maloval a jelikož mam tak půl dne náskok, tak jsem to dneska převedl ještě do realu





    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Hm,tak to cca odpovídá ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: hmm tak 90 kotoucu smirglu na brusku, zanedbatelny mnozstvi normalniho smirglu, 6litru plnice, 8litru barvy (ty by bylo stacilo 6-7, kdybych to umel hned od zacatku) a zatim odhaduju 5-6 litru bezbarvyho laku, to vsechno zatuzeny asi 12ti litry tuzidla a redeny a cisteny asi 6ti litry redidla.

    taky asi 120m takovy ty zakrejvaci folie, co ma na strane papirovou pasku, takovejch 6-7 papirovejch pasek, 2 krabice gumovejch rukavic, 35 trychtyru s mikrofiltrem a par valecku a stetcu...
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Btw,kolik padlo smirglu,plnice a barvy..jen pro představu..ted chystáme na lak dlouhyho kulataka a je to dost sileny už v tom brusivu :)
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    Do podlahy a cela alkovny,budou vyndavaci/odklapeci..a mam najeto 42kkm,tak proc bych mel sklapet kabinu ;)
    Navíc se na skoro vse dostanu když sundám predni kolo,jak jsem to nakopl nahoru ;)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    D_B_M: Alkovna? A jak budeš zvedat kabinu? :))
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    KRISHNA: Respekt..taky me to letos ceka..aspon kabina,na box seru,budu stavět novej s alkovnou ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam