• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRISHNAMagirus-Deutz
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    a jeste>> nebranim se vymene, klidne i bez doplatku za neco 4x4 do 3,5 tuny, co uridi 55kg holka..klidne veterana, klidne benzin nesmyslnej americkej, dlouhyho patrola nebo neco takovyho..
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    kdyztak par fotek je tady https://dbm.rajce.idnes.cz/170d11/
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    kluci a devcata, doslo na nejhorsi..
    musim aspon zkusit prodat svuj magirus, idelalne jenom podvozek bez skrine a uplne idealne nekomu, kdo trochu vi a nejlip to auto i zna..zatim jenom tady, vaznymu/dost magornymu zajemci vice info i nejaky fotky postou..

    cena vyrazne rozumna-dost dlouho/pokud jeste vubec/ nebudu ridit a fakt to neni auto pro zenskou, ani pro tu moji..
    TUKI
    TUKI --- ---
    MELDA: to je pravda, auto je v Litvě, nevím kde je problem
    MELDA
    MELDA --- ---
    TUKI: Ten uz se parkrat prodaval.
    TUKI
    TUKI --- ---
    IVECO Magirus 120E16 4x4 Expedition truck LKW, 1989, 17500 EUR – Truck1 ID: 6474382.
    https://www.truck1.ch/lkw/iveco-magirus-120e16-4x4-expedition-truck-a6474382.html
    TUKI
    TUKI --- ---
    Doppelkabine Fahrerhaus / Renault / Magirus / Vierer-Club in Nordrhein-Westfalen - Jüchen | Nutzfahrzeugteile & Zubehör | eBay Kleinanzeigen
    https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/doppelkabine-fahrerhaus-renault-magirus-vierer-club/2232865275-276-1186
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    KRISHNA: mel jsem na mysli nakladaky... ty nase.

    osobaci jsou pekne kamuflovany :)
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    1N7RUD3R: Jako ty osobaky? Jo, no. Dovezli jsme jich tam 12. Dneska jede další (já se neúčastnim) várka, trochu větší. Sharan, x-trail, terrano, pajero, prostě samý auta, co jsou tady off-topic :))
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    Oni maji zajem o takovy auta?
    23NAUTILUS
    23NAUTILUS --- ---
    KRISHNA: jenom mesic zivota? skoda ze si na tom nestravil vic, asi evidentne malo, jinak bys ses ho tak lehkomyslne nezbavoval! :P
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🥺
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    HEJSEK23: To voni si ho tam vezmou Ukrajinci do parády hned, jak se tam doveze.
    Takhle dopadly osobáky, který jsme tam vezli

    Což je asi trochu škoda, strávil jsem s ti celolakem fakt asi měsíc života, byl to hroznej voser. Ale co, jen to stojí v garáži...

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Já se modlím aby ho tam ty zasraný rusáci nezničili,
    přecejen je nepřehlédnutelnej
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    1N7RUD3R: correct
    1N7RUD3R
    1N7RUD3R --- ---
    KRISHNA: Posilas ho na UA?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NIMATEK23: jono, stojí v garáži a práší se na něj. Na UA bude mít smysluplnější využití
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    KRISHNA: Jinak držím palce s prodejem auta (viz. Donio). Pokud ses ho rozhodl "dobrovolně" zbavit, bude fajn kdyby to auto mělo zase nějaký smysluplný účel a využití....
    NIMATEK23
    NIMATEK23 --- ---
    KRISHNA: Omrknu to, na DE fórech jsem se dočetl že by tam podobné "nouzové odbrzdění" mělo být, ale byla to diskuze k jinému Magirusu. Tak jsem zvědavej..... Ale díky.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    NIMATEK23: Já mám na vnitřní straně tý bubnový brzdy takový napůl zašroubovaný šrouby, který se daj vyšroubovat a zašroubovat o závit vedle, čimž ty pakny zatáhnou. Jednou jsem si vlastní blbostí úpálil startér cestou na mejdan, napadlo mě to roztlačit, což jde blbě, když to je zabržděný, ale tohle pomohlo. V tý době jsem nevěděl, že ta ruční brzda je jenom na zadní kola.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam