• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SICKBOY4000Tieto Czech Tietoevry
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: To ani nevim, ale ze srandy jsem se dala na studia a na VSB je tieto cosi jako totem. Zminka o tom, ze pracuju ve firme mi automaticky pridava deset bodu k cemukoliv.
    Nicmene vzal to za dobry konec, vychovava si uz od zakladky svoji vlastni budoucnost. Az vyrostu, chci byt jako Lukasik. (teda krome bydleni ve Lhotce, brala bych az Hostalkovice;))
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ten Lukasik je hustak. (TietoEvry vysila zive). Novy barak podle nej bude pro celou IT komunitu (a ze se prisrouboval k univerzitam fakt silne) a bude to cele fungovat trochu jinak.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    CTP urcite ne...
    SZKANDI
    SZKANDI --- ---
    tusim CTP
    nicmene, ten pozemek jeste neni prodan, je stale ve vlastnictvi mesta, takze pravdepodovne ani nebezi stavebni povoleni atd.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    By me zajimalo, co by o tom napsali hosi na msstavbach
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Ach tak, on uz ten meeting jel:) No, mela jsem jine starosti:) Kazdopadne pekny barak, jen se nejak nemuzu smirit s tim konceptem bez vlastniho vyprdeneho mista.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Ja myslela, ze do meetingu je to strasne tajny?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Nepřemýšlí, jak udělat papíry bez papírů, popisuje finský přístup k digitalizaci šéf IT firmy Lukasík | Plus
    https://plus.rozhlas.cz/...k-udelat-papiry-bez-papiru-popisuje-finsky-pristup-k-digitalizaci-8418170
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: submited;)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Bude se mi hur vyslovovat nazev spolecnosti
    EVRY ma legislativne zmaknute preshranicni aktivity (i outside EU), takze se budu o neco min bat, ze mi bude pri praci hazet klacky pod nohy nejaky nedoreseny GDPR
    Vzhledem k spolupraci EVRY+IBM a soucinnosti IBM+RH zacnu oprasovat rhcsa:)

    Ve skutecnosti mam dojem, ze pro lidi v CR a mimo infra se nezmeni nic. Rohliky levnejsi nebudou.
    DREEK
    DREEK --- ---
    Co to znamená?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tak se jeden z mych kolegu dovedel dneska, ze ma cerneho petra...
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    KUZNA: postizenym to budou rikat v prubehu celeho roku, nekolika stastnym uz naopak rekli, ze jich se to najisto netyka.
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    ETERNITY: a uz to teda oznamuji postizenym lidem nebo kdy to bude?
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Tieto propouští 250 lidí kvůli reorganizaci. Po změnách chce ale opět nabírat - Moravskoslezský deník
    https://moravskoslezsky.denik.cz/...vuli-reorganizaci-po-zmenach-chce-ale-opet-nabirat-20190418.html
    DREEK
    DREEK --- ---
    Softwarová firma Tieto v Česku propustí 250 lidí, změny se rozjely tento týden - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/...oftwarova-firma-tieto-v-cesku-propusti-250-lidi-zmeny-se-rozjely-tento-tyden/
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Pochopila jsem to spis tak, ze miri na netechnicke pozice v nerentabilnich odvetvich, ktere hodlaji utlumovat. Takze to dava smysl - ti pruzni se posunou na jina patra a nepruzneho managera se zlatymi trenkami v mrtve divizi mit nechces...
    DREEK
    DREEK --- ---
    Zase se potřebují zbavit seniorů a nabrat absolventy za málo peněz? :)
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    SICKBOY4000: Neni to male cislo, vetsina z nich bude z kraje. Kdyz se na to podivam optikou toho, ze kraj haji OKK, protoze zamestnava cca 500 lidi, a muze nam za to prasit vzduch (viz vedlejsi diskuse), vypada to trochu jako katastrofa.
    Ona jich (nas?) ale polovina nekam odrotuje, otevrenych pozic je taky stale dost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam