• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIN_KLOThe Long Dark
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak konečně mám svou kopii a kamoše můžu nechat na pokoji. ;) Jsem zvědav na změny po updatu.
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    WIN_KLO: Navíc teď se slevou 50%!
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Steam Community :: Group Announcements :: The Long Dark
    http://steamcommunity.com/games/305620/announcements/detail/226633360860235633

    MEJDŽR APDEJT!

    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Já myslel, že smysl tý hry je přežít co nejdýl, ne se v ní dožít stáří.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BURKHAR: Jj, nakonci hry je princezna.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR: No jednou ta zima skoncit musi ne ? :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Počkej, to se dá nějak dohrát?
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Tak do konce tydne potvrzeny update.

    Ulozene pozice nebudou zpetne kompatibilni takze budto je cas rozehrat novou hru nebo zakazat updaty pokud chcete soucasnou dohrat!
    LOST_DOG
    LOST_DOG --- ---
    Tak jsem to konečně taky začal hrát. Hned na poprvé přežívám už den a půl a ke štěstí mě stačí jen sekyrka a puška :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Imho je to trochu o štěstí. Ale troufnu si tvrdit, že je to limitovaný počtem - myslim si, že na celé dvoumapě se generuje max. 1 puška, zepár nožů, páčidel a seker.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Tak jsem bud slepej nebo jsem mel dost smolika :( kdyz tak ctu kde vsude se da najit pac na vetsine mist jsem byl ...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    WIN_KLO: A ještě bejvá na vyhlídce nahoře vlastně. Ale tam mám závratě.
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    HOUGAN: Nůž jsem našel zapíchlej v kládě na planině pod vyhlídkovou (rangerovskou) věží.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    BURKHAR: ok diky za info
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HOUGAN: Dvakrát v Camp Office, jednou v Misantrop's Homestead, a občas náhodně v baráku. Jo a fuel station. Ale už jsem dlouho nehrál (pravda, mohl bych se k sousedovi zas stavit, ale komp mu furt okupujou děcka), čekám až na nějaký povánoční slevy na Steamu, kdy k tomu přihodim i This War of Mine a jiný špeky.
    HOUGAN
    HOUGAN --- ---
    Nasel uz nekdo nuz jinde nez v trappers homestead/prehrada ? Prosel sem snad celou prvni lokaci a na hrubo i druhou a mam jinak pekne rozjetou hru ale nuz nikde :( Jinak informace do konce mesice snad UPD a je nac se tesit :)
    This update will include many fixes and improvements, optimizations for interiors, some new gameplay, new achievements, some general gameplay tuning in Coastal Highway, overhaul on a major piece of UI, and a few other surprises.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Takže zážitek ze včerejšího hraní (skysl jsem tam do 2:30 do rána) u kamika.

    První dvě hry jsem si chtěl osahat sám, bez rad, prostě na čisto. Koukl jsem na keybinding a to bylo vše. Pak hrál kamoš a ukázal mi víceméně všechny featury, který jsem sám nevyzkoušel, včetně craftění pytláckého oka. Tady bylo hodně vidět, že mapy už zná a jde víceméně od začátku na jisto pro pušku (pokud tam je) do Trapper's Homestead, v Camp Office a Cabinách se nachystá na cestu (cestovat na lehko se vyplatí) a vyrazí lootit vesnici na pobřeží. S jednim noclehem a s dobrým počasím se to dá v klidu v rámci dvou prvních dní. Chtěl mi ukázat přehradu, ale cestou ho kousl vlk (puška bez nábojů je k ničemu), neměl desinfekci a ačkoliv vlk ležel umlácenej šperhákem, přešlo to v infekci a bez antibiotik to prostě nešlo. Umírá v bolestech na Jackrabbit Islandu. Pak jsem si dal ještě asi 5 - 6 her. Jednu se mi podařilo přežít 8 dní, ale to především proto, že jsem se objevil přímo u té dědiny na pobřeží, v jednom domě s krbem si udělal základnu a postupně lootil barák za barákem a chodil na lehko, čili nebyl moc velkej kalorickej odběr.

    Ovládání je intuitivní, jediný, co bych uvítal, je klasický Armovský rozhlížení přes Alt. Inventář by taky zasloužil trošku potunit, ale jinak spokojenost.

    Atmosféra naprosto špičková, ale naprosto, dlouho jsem neměl ze hry takovej pocit vtažení dovnitř, krásně tomu pomáhaj i hlášky, co si pro sebe brumláte (mohli by jich do budoucna teda přidat zepár). Když je vichřice, nevidíte na pár metrů, mrznou vám i ty nejhlubší orgány a nevíte, kam jdete a zda tam dojdete. Prostě pecka, pecka a pecka. Do toho vytí vlků, ambientní efekty, atd.

    Bez ostychu tomu dávám 10/10, dlouho jsem nehrál něco tak návykovýho.

    Takže teď jenom počkám, kolik bude stát jedna nepříjemná rodinná záležitost a hned, jak budou drobný navíc, kupuju.

    Podrobnější report z vybraných příběhů, které vždy a nevyhnutelně končí osamělou smrtí, ještě napíšu.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    BURKHAR: idealni jsou svetlice, ale obvykle vlk prchnul ledva sem se priblizil..
    oni nicmene ty mechaniky porad upravuji, takze kdovi jak je to ted..
    jen tim myslim, ze i kdyz nerespawnuje loot, tak moznosti jsou..

    navic nahodne skryte lokace, jako bunkr, tank..ze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam