• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANSIVegan Vital Time
    https://www.facebook.com/veganvitaltime?fref=ts

    http://www.expats.cz/prague/czech/fitness-trainers/vegan-vital-time/

    FITNESS TRAINING & DIETARY COUNSELING FOR VEGANS & VEGETARIANS & ANYONE WHO LIKES TO EXERCISE AND EAT WELL.
    Pro vsechny kdo soutezi, zavodi, sportuji pro radost, pro zdravi nebo jen tak a hlavne se stravuji VEGAN!

     
    rozbalit záhlaví
    LORD_SHAPER
    LORD_SHAPER --- ---
    Mohu se vás prosím zeptat jaký máte oblíbený (jestli nějaký) eshop na nákup veganských alternativ. Hlavně mě zajímají sýry a "másla".

    Děkuji moc za radu
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    IHNAT: asi melo bejt do raw klubu, tam se řešily mixery sry
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    PEPAZZ: ??
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    SPAM
    Dobrý den,

    Ano, malá nádobka 0,9L pro mixér Perfect Smoothie by měla být dostupná
    cca za 2 týdny. Nový mixér bohužel ještě není k dostání, ale měl by být
    dostupný začátkem příštího roku.

    Děkuji,

    S pozdravem,

    Veronika Virostková.
    /SPAM
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jinak jsem ted byl po delší době na naklupu v tescu a u zelenimy maji velky pytel kaderave kapausty za 32kč, na smoothie naprosto paradní věc . Dal jsem tam sehnal pul kila neslanych loupanych arašídů za 54kč.
    Za mě dobrý :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    dělal jsem ted vyborný brownies z tmavych cervenych fazolí a muzu jen doporučit, super easy a desně dobrý.

    2 hrnky uvarenych tmavých fazolí
    1 hrnek - 1 1/2 hrnku datlí
    1/2 hrnku kakaa
    lzice chia
    spetna soli

    vse rozmixovat s trochou vody do kase, tu pak pri 100stupních pect cca 1hod -1 1/2 hod

    je to imho i skvelej filling do dortů..

    VAACLAV
    VAACLAV --- ---
    HALVED: to je velice velmi užitečná reference, díky za ni:)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    HALVED: tak tomu říkám něco!
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HALVED: No ale cítíš to, nebo ne? To mě zajímá
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HALVED: Já spíš myslel, jestli máš srovnání např. s jinými proteiny a podobně... Že třeba na rozdíl od obyč proteinu, líp rosteš, nebo regeneruješ, nebo máš víc síly. Nějakou tvou zkušenost, jak to funguje. Složení si umim přečíst taky:)
    IHNAT
    IHNAT --- ---
    HALVED: A nedáš na nej dopustit proč?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Recept na super easy domací sušenky s amaranthem (dle chuti i bez nej). Bez cukru , oleje, cruelty free :)
    Je dobre jich udelat více a přebytky například zamrazit. Zkoušel jsem i verzi bez naplne pouze se svestkami a byli taky super.

    Ingredience testo:
    - dva hrnky jemnych ovesnych vloček
    - pul hrnku amaranthu (optional)
    - namlety len - pul hrnku
    - najemno nasekane orechy dle vyberu - mandle/liskove / vlašské(vlašské je dobre nechat i v celku - krasne krupou)
    - par lzic konopneho proteinu
    - skořice nebo pernikove koření
    - kokos - najemno
    - hrst rozinek
    - sůl

    Napln:
    - 6-8 Jablek dle velikosti (je mozne mixnout s hruškou pro sladší chut, pripadně udelat jen z hrušek)
    - 100-150g datlí
    - lzice chia
    - mlety mák
    - svestky pro makovou verzi

    Postup:
    Napln: Vzit jablka vykrajet , dat do mixeru spolu s datlemi a umyxovat na hnědší sladkou pastu. Pulku pasty dát do testa, druhou pulku(1/3)nechat vedle a pridat do ní lzici chia.
    Testo: smichame suche ingredience a promícháme , nasledne nalejeme pulku až 2/3 smesi jablek s datlemi. rozmichame v testo, pokud je suche je mozne přidat trochu vody, ale nepřehánet.

    Na pecicí plech dát pecici papír a na nej udelat řady "karbanatků" -tlouštka dle preferenci, delam je tlustší ale pokud udelate slabsí budou o to drive hotove a vic krupavé. Doprostred udelat poradny důlek. Dulky pak plnit druhou polovinou smesi. Ze zbytku směsi si vetsinou udelam 2 verze - jednu ciste jablečnou a druhou smicham s mletym mákem. Po naplnění smesy na susenky přidejte do makove verze ješte pulku svestky, nebo tresne.
    Strcte do trouby a pecte cca 1hod - pokud jsou tenci tak 45min na 160 stupnu
    Enjoy









    IHNAT
    IHNAT --- ---
    Docela překvapivé...
    Jak trénoval Petr Krylov, legendární “Král kettlebell” - KB5
    http://www.kb5.cz/2016/10/trenoval-petr-krylov-legendarni-kral-kettlebell/
    "Co se týče mé stravy, dříve jsem jedl hodně masa, teď jím především hodně ovoce a zeleniny. Mám velmi rád pečené brambory. Absolutně žádné kouření!"
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    zajimavej recept , zkusil jsem a dobrý
    Guacamole Recipe - Nutrition Info, Tips & Demo
    https://www.youtube.com/watch?v=nEpfIAQEIW8
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    WILHELMINA_LOO: ahoj, mam to podobne, sportuju cca 3x pres tyden a o vikendu jezdim MTB po horach, cely den a hodne prevyseni, stravuju se naprosto normalne a bez problemu. jidelnicek si velmi hlidam kvuli vaze a proteiny mam obvykle hodne pres DDD pri davce 1.1 g na kg vahy. jim hodne lustenin, obilnin a zeleniny, soju v rozumne mire. jsem holka.
    SALO
    SALO --- ---
    WILHELMINA_LOO: tak to je slusne, 200% typickej DDD (1g/1lb, a vacsina studii, co som na tuto temu cital, sa zaobera bodybuildingom!).
    takze ak nepotrebujes "naberat" a ukazovat 25kg uplne zbytocnych svalov vo [ Fotky a videa svlečených mužů z nyxu ], mozes zostat uplne kludna.
    az pri zvysenej dlhodobej svalovej zatazi (to, co popisujes, ma k tomu este daleko) porozmyslaj nad suplementaciou BCAA, ako spominal IHNAT.
    WILHELMINA_LOO
    WILHELMINA_LOO --- ---
    SALO: Ok, donutils mě to spočítat, bez započítání aktivity mi to hlásí, že abych 100% pokryla DDD bílkovin, měla bych zkonzumovat cca 1,66 g bílkovin na 1 kg váhy. Podle čeho to počítají jsem rychle nenašla a vzhledem k tomu, cos psal, nebudu nic řešit. (Spíš mě zaráží, kolik lidí na tyhle tabulky odkazuje, no nic.)
    SALO
    SALO --- ---
    WILHELMINA_LOO: a aky vzorec teda pouzivaju? po 5 minutach hladania som to vzdal...
    WILHELMINA_LOO
    WILHELMINA_LOO --- ---
    SALO: kaloricketabulky.cz.

    S_O_U_L_MAN: Nejsem si jistá, jestli nechápu trolling, nebo za tím měla být myšlenka, předpokládám, že a) je správně.
    SALO
    SALO --- ---
    WILHELMINA_LOO: podla akych tabuliek? tie vzorce ako 0.8g proteinu na 1kg vahy denne su extremne nadhodnotene aj pre velmi aktivnych sportovcov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam