• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROSurvival games


    Hry o přežití na mnoho způsobů.

    Téma: This War of Mine, takže rady, tipy a příběhy! :)



    Kluby věnované konkrétním hrám:
    [ DayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps ] - zřejmě nejvýraznější současná survival hra
    [ The Long Dark ] - relativní novinka, počkáme, co vývoj, zatím slibná záležitost

    [ Minecraft ] - nelze opomenout dnes již klasiku žánru

    Survival (tag) hry na Steamu

    DayZ
    The Long Dark
    This War of Mine
    Dead State
    Don't Starve
    7 Days to Die
    Life is Feudal: Your Own
    Rust
    The Forest
    rozbalit záhlaví
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    77WHITE: ted jsem to googlig a pry je to asi generovane z nejakeho seedu ze systemoveho casu, tj kdyz hodne rychle generujes nove starty, tak budou vsechny +- stejne :( takze v mem pripade jsem mel prvni dva typky uplne stejne a treti se mi menil podle minutove rucicky :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    JULIAN: co sem vypozoroval, tak se dá narolovat odhadem 7-8 kombinací, studený i teplý start mají odlišnou výbavu základní báze, v případe rollu co jsem popsal post níž je například velká šance že k Romanovi dostanu hned do začátku i nůž, za jiné se mi to zatím nikdy nestalo:)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jinak par dotazu:

    1) Ten zacatek, muzete tam dostat nekoho jineho, nez kuchare, fotbalistu a k tomu bud scavengera nebo reporterku? ja restartoval zkusmo asi petkrat a jina kombinace nebyla. Pritom nektera komba by mela zacinat primo v zime, pry muzes zacit jen se dvema a tak...

    2) Tusite, jak ziskat typka, ktery ma 17 inventory slotu? je to jen o nahode, kdo ti prijde, nebo se lidi daji ziskat i nejak jinak?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SVORO: Ještě sem ji ani nepoužil, pokud mám Romana tak průzkum bojem, jinak vyhrává vždy ten s největším baťohem :) Jen je problém s baťohama když rollnu mou oblíbenou trojku Roman, Arica, Bruno. Kvůli malý kapacitě je těžký nosit materiál i jídlo, tak to vždy skončí hodně násilnou cestou a domů místo toho nosím AKčka a napjatě vyčkávám tradera :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    JULIAN: Ta ninja žena je super.. pokud jdu někam poprvé tak jdu s ní pokud je problém tak tam pak pošlu Romana je to bijec :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    77WHITE: a jak ti smrtelne onemocni? ja jak mam nekoho slightly sick, tak lezi 24 hodin v posteli a kdyz mam, dam mu sezrat aspon bylinne leky (ty opravdove setrim na zimu ci na barter za jidlo). Mnohem vetsi problem mam s jidlem, s tim vychazim tak tak - blbec jsem nabral ctvrteho clena (navic stealth zenskou ktera je mi totalne nahovno) a zbytecne mi zere jidlo. premyslim, ze nekoho necham umrit.
    SVORO
    SVORO --- ---
    77WHITE: Mno pokud je lechce tak ho nechám ležet třebas se z toho vyspí, pokud se to zhoršuje tak prášky a jídlo :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SVORO: nojo furt :) Zkouším jim omezit jídlo obden, ale jakmile se trochu nachladí tak je zle.
    SVORO
    SVORO --- ---
    77WHITE: Hele tu nemocnou osobu musíš krmit...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SVORO: to jo, ale mně prostě onemocní i když je ucpáno a v kamnech 6 polen, co pak? Každej den jim teplou polívku servírovat nemůžu:(
    SVORO
    SVORO --- ---
    Já osobně mám největší problém s kolečkama! Jakmile nemáte kolečka tak jste namydlení!


    77WHITE: Beru sekeru do vyčištěných míst ;)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    TWOM - Jak se vám daří přežívat ty studený začátky? I když jde všechna moje priorita do ucpání děr a krmení kamen, stejně mi do cca 10ti dnů někdo smrtelně onemocní:/
    SVORO
    SVORO --- ---
    BURKHAR: Tak z hlavy:
    Robinson Requim
    Deus
    svým způsobem Origanl Wars (cz od Altaru)
    z novějších
    7 days to die
    Rust
    Dayz
    Don´t Starve
    Long Dark Night
    Ocean
    How to survive
    imho je jich fakt mraky ;)
    SVORO
    SVORO --- ---
    NELLI: Logicky myslím, že to jde neb je to založený na "skutečných" příbězích, ale myslím, že by se mělo počítat s tím, že konce se dožije tak jedna dvě osoby..
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    NELLI: ted jsem nekde cetl, ze to jde. plus minus.
    NELLI
    NELLI --- ---
    ohledně TWOM...začínám mít palčivej pocit, že ta hra se nedá dohrát s dobrým koncem, a domnívám se, že je to věc designu a že to tak má bejt. Spíš než "hra" je to upozornění na nějakej truchlivej život válečnejch uprchlíků formou "hry".

    I když mám všechno dobře rozjetý, stejně dojdu do bodu, že se násilí nebo okrádání druhých nemůžu vyhnout, jenomže to hra samozřejmě vcelku silně penalizuje. Takže buď skončim na tom, že chcípnu hlady nebo zavražděnej banditama, páč moje postavy jsou tak zesláblý, že se nedokážou bránit, případně teda se sám stanu banditou, ale to má za následek to, že některé postavy znechuceně opustí komunitu (aby byli v zápětí armádou zastřeleni) a zbylé buď skapou na zranění, páč jsou inaktivní (broken), nebo si to rovnou hoděj.

    Fakt by mě zajímalo, jestli se to někomu (jako vůbec někomu, na celým světě, ne jenom tady) podařilo prokousat jinak než jak jsem to popsal výše. Imho ne, i google mlčí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    AVATAR: Jaj, ti lovci dinosaurů, to vypadalo dobře!!!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURKHAR: tak rust muze byt ve vysledku taky fajn. Ja to hral v dobe, kdy tam toho moc udelat neslo, ale koncept nebyl spatnej.
    Me hodne mrzi, ze zrusili ty dynosaury. Na ty jsem se tesil.

    kazdopadne this war of mine zkusim snad vecer, ale podle vseho to bude neco podle meho gusta ;)

    tady nejaky vybery ;)
    Top 10 PC ►SURVIVAL◄ Games to Watch in 2014!
    https://www.youtube.com/watch?v=wyobT4-LK28


    Top 10 PC ►SURVIVAL◄ Games to Watch in 2015!
    https://www.youtube.com/...rQ_sfw&src_vid=wyobT4-LK28&feature=iv&annotation_id=annotation_2308588111
    NELLI
    NELLI --- ---
    BURKHAR: Dont starve
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Tak těch opravdu survival games zas až tolik není, když vyloučíme všechny ty americký DayZ klony. Za zmínku stojí imho jenom následující tři. ;)

    DayZ
    The Long Dark
    This War of Mine
    SVORO
    SVORO --- ---
    Zdar tak to sem pište :) Ať není zadělanej ten nextgen a můžem se tam v klidu hádat vo kancl kompech za 380K Kč!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam