• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAKROUSEKBusiness Class - hédonismus, cestování a podobně
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Taky se pripojim - fully flat seat Air France CDG - Alzir.


    JANOS
    JANOS --- ---
    MUI: Zrovna jsem vcera priletel do BOS v LH F :) kopecek kaviaru byl fajnovy... Nejlepsi lahudka byla ta ze jsme byli v prvni tride 7 kolegu a byla slusna zabava. Moc jsme jim toho sampusu ale nevypili :/
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MUI: na Ruzyni je nejlepší to, že tam nikdy nemusíš nic řešit, buď jdeš na taxík, nebo si počkáš tu půlhodinu na odlet.
    CRA
    CRA --- ---
    J = business class
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MUI: Co je J?
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Nekdo dobry typ na aerolinku, bussines tridu, Praha-San Diego?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MUI: Tyhlety aerolinky maji no kids zony http://www.ausbt.com.au/four-no-kids-zone-airlines-putting-business-travellers-first . A co se tyka poloprazdnych letadel, to se neda rict, vzdycky je to loterie.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    JANOS: nebo s Air berlin do Fort Mayers. odlet z Drazdan pres Düsseldorf.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Mel bych takovy dotaz. Mame dvouletyho prcka, jeste nikdy nevidel more. Tak ze bychom mu jej ukazali. Kam jet, kde by nevadil prckos, ale zase kde by nebyly davy turistu? Do dvou hodin letu okolo Praglu? Nejaky pekny business class resort?
    HANZO
    HANZO --- ---
    MAKROUSEK: nevšiml jsem si
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANZO: A jakeho operatora to ukazovalo? Asi zalezi na roamingovych smlouvach.
    HANZO
    HANZO --- ---
    MAKROUSEK: neměřil jsem, ale fungovlo to obstojně. dokonce dávají 10 MB zadarmo a mají tam mobilní síť, takže přijímáš SMS bez omezení. dá se i volat, ale nikde nebyl ceník, tak jsem nezkoušel.
    zajímavý ale bylo, že se do té sítě zalogoval jen telefon s Tmobile. vodafone ani hovno
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HANZO: To je teda dost drahy. A rychlost?
    HANZO
    HANZO --- ---
    MAKROUSEK: v Emirates mají funkční web 100 MB z dolar...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAKROUSEK: ok, chapu. S tema vztahama to nekdy byva komplikovany, to uz jsem taky zaslechl :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BLOWUP: Lide jsou ruzne. Moje zena toho nechala, protoze a) je to porad dokola - nacvici se nejaky repertoar a potom kazdy vecer to same - prejde sem, zazpiva neco, prejde na druhou stranu, zazpiva se neco jineho, b) denni rytmus je obraceny ve srovnani se zbytkem lidi - do prace se chodi vecer a c) je malo povolani, kde jsou vztahy tak drsne, jako v divadle - clovek cloveku vlkem.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAKROUSEK: Nekreativni? Hm, no ja tomu az zase tak moc nerozumim, ji to myslim bavi hodne. Tu Traviatu taky zpivala, v Bruselu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BLOWUP: Byla. Po par letech ji to prestalo bavit. Velice nekreativni prace. I kdyz dobre placena.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAKROUSEK: Tvoje zena je sopranistka? Moje svagrova taky :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Protoze je moje zena puvodnim povolanim operni sopranistka, dal jsem ji k narozeninam vylet do Teatro di San Carlo v Neapoli na jeji oblibenou Traviatu. Vrele doporucuji, scena Josefa Svobody je nadherne minimalisticka - na konci jeviste je v uhlu 45 stupnu velke zrcadlo a jednotliva pozadi jsou jako koberce, ktere postupne odtahuji. Nakonec se zrcadlo zvedne a clovek v nem uvidi cele hlediste - takze je pomerne jednoduchym trikem velmi pusobive vtazen do deje. Moc pekne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam