• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    AVATAR: Kazdej rozchod je ztrata a kdyz s nekym jdes po spolecny ceste zivotem a pak se vase cesty zase rozejdou, tak te to vzdycky mrzi..Na druhou stranu to neznamena, ze budes do konce zivota sam a ze ve ctyrech miliardach zen na svete neni dalsi, se kterou muzes jit na spolecny ceste zivotem :)
    PETEKKA: Pro dnesek to staci. Zitra chci vic :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KOUDY: Můžu poslat takovou, kde budou jen oči :))
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    KOUDY: Tak to brousíš ještě stále po porvchu. ;)

    ZUULUU: Čím jsem starší tím se mi některé dříve triviální věci zdají složitejší. A samota někdy udeří tak silně že tě zabije. I když jsme rozmanitý druh, stále patříme pod stádovitý druh a potřebujeme se sdružovat. A proto někdy volíme i šidítka samoty. A vyhajpovat se dá ledasco pokud máš hybatele. ;) viz třeba: Nedotknutelní. ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KOUDY: ja nevim, ale z toho co pises jsi sve rozchody nepovazoval za zasasni ztratu.

    Pro me byl rozchod na urovni smrti myho brachy, tak velka ztrata to pro muj blbej mozecek byla. Imo k te prave taky furt smerujes, ale to, ze o negativnich pocitech nepises nemusi znamenat, ze jsi nepromacel po rozchodech polstare, zejo ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PETEKKA: Vyssi level je samozreme vzdy :)..ale nevim, jestli me v mejch letech jeste holky necim dokazou prekvapit :). Vdana chapu. V tom pripade mi kdyztak jen obcas posli nejakou hezkou polonahou fotku do posty. Hlavne at mas na ni i oci. Dekuji :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KOUDY: ee možná existuje ještě vyšší level, který si nepoznal. a já jsem už vdaná .)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    KOUDY: To tu bylo od nepaměti. :/
    Soused se snažil a pořídil si kozu. Já chci také kozu, ale přeji si aby sousedovi ta koza chcípla. Klasika. :/
    Tak hlavní je asi když si můžeš říct že odejdeš z tohoto světa šťastný a lépe že si udělal i jiné lidmi šťastnými ne? To je to na čem by dle mého mělo záležet nejvíce.
    Já ti to přeji. Být žádaný a obletovaný je fajn pocit. Něco tím získáváme a něco asi i často nevědomky ztrácíme.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OMNIHASH: Ano. No právě. Zatímco zdrogování a znásilnění bylo prokazatelně jen potenciální!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PETEKKA: ee..kdybych si nesedl z holky na zadek..tak s ni nechodim :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KOUDY: podle mě potřebuješ holku, ze který si sedneš na zadek ty, ne ona z tebe.pak to bude ta pravá.:)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Čím více informací bohužel nezaručuje efektivitu rozhodnutí a naopak může vést k nerozhodnosti.
    A to s čím tu bojuješ je čas a ten je neuprosný, takže nakonec nějaký kompromis nebo sleva většinou daného jedince zlomí. Nějak.

    Tak kvalitní věc nemusí být drahá a můžeš ji mít i "" zadarmo, když víš a nebo když není člověk líný a pohodlný. Jo také bych bral mít Porsche 959 a projet se s ním. Byl by to asi super zážitek. Pak bych si mohl pořídit s tím selfie a hodit to do seznamky. :D I když Faber Castell je FC. Nicméně někdy stačí obyčejné pastelky a jeden je rád i za obyčejné pastelky že má čím čmárat. ;) A někdy je i za ně více rád než když by měl FC. ;)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: yes, otazku jsi nenasel, protoze neexistuje. Neptal se ani tebe, ani nikoho dalsiho a presto tu maj lidi potrebu vysvetlovat mu, jak je vsechno spatne.

    a nic jsem neznasilnil, tak jsi to proste napsal. Zmen se, nebo si nikdy nenajdes slusnou zenskou.

    Ale ja tu do tebe nechci rejt a vysvetlovat ti, co delas spatne, jen jsem te zminil ve spolecnosti "tragedu", do kterych jsem zaradil i sebe, protoze ve svy podstate ani jeden z nas nema komu co radit, obzvlast nevyzadane. Pokud se te to dotklo, tak sry. Jen jsem se snazil byt vtipnej ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO:

    Vyřazenej byl, ale kvůli nosu...měl ho širokej a nebyl muj typ...ale žádost jsem přijala, že prostě relativně oproti ostatním tzv. ,,ušel" ...

    Ale za mě jako dítě??:

    Že je zmrzka na každym rohu a hodně domů a tak tepleji mi: nevadilo
    Že tu je dost lidí mi jako dítěti ještě: nevadilo

    Že by mě jako holčičku unesli cigáni ze Smícháče: nehrozilo

    Ale teď je to město prej údajně pro děti nějaký fuj nebo nebezpečný nebo nezdravý a měly by ,,víc na vzduch", jakej vlatně??...

    Tak tam byla jasná ta odpověď, čím to vlastně hlavně je, že...

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: to si pletes, ja nerikala nic o tim, jit na vzduch, jen rikam, zs bydleni mimo Prahu je klidnejsi i pro lidi i pro deti. Tezko se to vysvetluje, kdyz to nevidis, ale nekteri utecou i z mensich mest na vesnici.

    kazdopadne tohohle muzes rovnou vyradit :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    AVATAR: Promiň, ale teď se pokoušíš o manipulaci. A budu tě žalovat že jsem musel vyhledávat jestli to Koudy psal.
    Nikde nevidím od Koudyho tuhle otázku: A Koudy ti psal: Rolande, jeste tvuj nazor na to, jakej jsem jsme neslyseli, muzes mi poradit co bych mel zmenit, abych si nasel holku?

    A pokud by nastala tak určitě mu na to nebudu odpovídat veřejně. ;)

    A ano napsal jsem to, ale ty si to znásilnil. :) A nebo jsem úplně přesně neodhadl koudyho.

    Ale mou pointu ti osvětlím klasické na pohádce. Je bohatý a pohledný princ co hledá svou princeznu. Jenže hledá princeznu co se mu bude líbit a která jej nebude chtít jen proto že je pohledný a bohatý. A tak se princ převlékne a jde mezi spodinu a nakonec svou budoucí princeznu najde. konec pohádky. :) Ještě se může přidat uvědomění že budoucí princezna je hrdá a chce to princovi trochu osolit že ji tahal za nos a dělal ze sebe něco co není. ;)

    Jenže mi nežijeme v pohádce. Nicméně některé prvky z té pohádky můžeme použít a používáme. Vše co má nějakou skutečnou hodnotu není obvykle vidět na první ani druhý či další pohled a už vůbec ne v reklamách nebo na stránkách časopisu.

    Stejné je to tak i s přátelstvím ty skutečné přátele můžeš poznát až když máš nouzi nebo nejsi v kondici a někdy tak poznáš i nové přátele, které by si jinak nepoznal.

    Takže v tom je můj význam který jsem v té své větě použil.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    GRANTORINO: No když takhle odpovídáš a vůbec odpovídáš, asi jsi to nečetla pořádně...já totiž pamatuju dobu před 30 lety , a dobu před 18 lety, kdy jsem měla ještě referenci od známýho, co tu taky studoval jako já, co tu jsem po generace: ,,Prague is more like the town than like the city (a jelikož jsem byla mladá a blbá, tak ani si nepovzdechla: ,,Díky bohu za to!", ale brala to snad jako urážku mýho města... )

    A co já si tedy pamatuju, tak naši nejčastej říkali, že je třeba jít do přírody NA VZDUCH...

    Že účelem přírody a pobytu v přírodě je prej nějakej jekejsi jinej VZDUCH,, že... tedy mimo jiné...

    (btw doporučuju si dát chvíli nájem u Plzeňský a bude to jasnější...jak jsem to myslela...)

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Tyvole snowflake a amant..vsl :D ..Dva tragedi se nasli.

    VENDULKA: Presne tak..Nevim proc bych si nemel doprat neco co se mi libi a vydelal jsem si na to.

    PASTAFARIANKA: S rodicema a vychovou to ze podnikam a nechci skoncit pod mostem nema nic spolecnyho :)

    TEKKANNE: To uz je ale celkem starej clanek a lidi kolem nej vedi ze chodi na terapii..Protoze si moc bere to co, o nem lidi na instaci pisou a zaroven si obcas neni sam sebou co se reklamy a penez za ni..jistej :)

    jinak instagram prave je jeho denicek a nedela ze je skromnej kluk..Umi si penize uzit..umi udelat radost sobe i ostatnim..ale to, ze si vyfoti Rollse neznamena, ze se tim chlubi a dava okazale najevo svoje prachy jak to chapes ty a ostatni :)..Kdybych to mel zjednodusit tak on dela to same co ja..ale v mnohem vetsim meritku..ale u nej ti to nevadi, zatimco u me te to drazdi :)..Ekologii u prdele samozrejme nema..stejne jako nema u prdele treba charitu..ostatne zalozil treba dobroden ;)

    AVATAR: Snowflake je ublizeny kotatko no :)..Lepsi ji moc nedrazdit..pak chce kousat
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    AVATAR: ja se ospravednujem, dneska mam brutalni migrenu... takze nic nedelam
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MILUCH2: njn kluk pari na xboxu, dcerka si vyrabi slizy a na me zbyl jen mobil :)

    V cem jsem domyslivej? Odpoved asi dtto jako snehule, ze...
    FATTY
    FATTY --- ---
    SNOWWHITE: Zajimave, muzes to rozvest? Me prijde pokrytectvi porad stejne u kohokoli, motiv jasny a stejny, tuctova vec rek bych az zakladniho charakteru.. Jakoze, co na tom.. Boj mi prijde obdobny jako u ostatnich negativnich vlastnosti, ktere druhemu komplikuji zivot (asi? neresim cizi problemy)
    MILUCH2
    MILUCH2 --- ---
    ROLAND: zlata slova mizim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam