• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: Tvrdis, ze sa vies o seba postarat a dokazujes to tym, co bolo v minulosti. Co dnes? Co zajtra? Vies sa o seba postarat dnes?

    A ze niekoho na seznamke ulovis hned na dieta je super plan. Fakt. Co ked sa nahodou podari, dieta pride a ten chlap potom zmizne? Co spravis? Jak sa o vas postaras? Alebo ked ochories, alebo on. Alebo staci len blba nahoda a uraz. Co bude potom? Kto sa o prachy a dieta postara nasledovne? Alebo to uz je jedno, hlavne, ze si odskrtnes mimiska ako splneny ciel? A nedajboze, ze by nastal zdravotny problem u dietata alebo nejake postihnutie (tiez uz nie si najmladsia). Bude to tiez splneny ciel, alebo budes skusat dalsieho mimiska?
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: fakt nemozes tie veci navyse len proste dopisat, miesto toho neustaleho mazania?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SHARKIE:

    Ale já sem šla kvůi akci známých...no a ejhle, zase zpráva v poště byla...

    A leda tak on topic o finančním fetišistovi ze seznamky sem dát chtěla.... jenže tady zas na mě něco čekalo.

    Ale to, že se nebudu o mimino starat, jsem psala jen jako provokaci, v návaznosti na historickou diskusi o vztazích a domácnosti tady s jedním, co se tu zase po letech objevil a všude mi na něco začal odpovídat...no a taky jako paralelu k tomu, co říkala matka, jejíž nebo z jejíhož dědictví bytů a dekretu byl de facto byt, co táta pak prodal, jak on někde sportoval a ona starala a obětovala a bla bla bla...

    Přitom co já jakožto dítě s geniální pamětí pamatuju, normálně léta sportovali spolu a jezdili všude spolu, tedy až do rozvodu a co já vim, tak to ona při práci nestíhala a babička jí pomáhala moc...

    ...a já jí létě uklízela, dělala jí doma služku..že pořád byla v práci nebo pryč...


    A že jsem si vařila od 13 a že jsem od mámy už přes 6 let a předtím u ní byla jen místo koleje, kdy se o mě rozhodně nestarala a peníze mi samozřemě nedávala, když žádný od táty nedostala a sama málo vydělávala, to je jasný...

    Takže já se o sebe fakt postarat umim.

    A byla jsem manažerka, takže v práci jsem si polepšila, ale pak mě otravovali, jak jinde tak tady a pořád do kola zdržovali a to i po večerech i do práce...

    A kdybych byla narozdíl od toho být družka, normálně vdaná, tak bývalýmu by po letech našeho soužití, že když jsem mu byla léta věrná, milovala ho, vařila mu, naučila ho pečovat o domácnost a o ni se společně s ním více méně vzorně starala a udržovala náš společný byteček (tedy až na léto,. kdy jsme díky jeho druhý práci a naší společný de facto zálibě i často jezdili), udržovala a prostě věrná vzorná ženuška byla, pak ho doprovázela tak, že i o jednu práci kvůli němu přišla, a pak jsme se měli brát, ale stalo se něco v mý práci, o kterou jsem zřejmě nespravedlivě přišla a on se rozhodl taky jít po 15 letech zpět, blíž svýmu rodišti, ale to už tehdy, když jsme se měli brát, že když jsem ještě těsně před tím přišla o byt po rodičích, co s řešil a zřejmě by ho, pokud bych nebydlela s bývalým snoubencem, táta neprodal, že když jsem v takový situaci, že by mě bývalý snoubenec, když tu má v mym městě byt, na kterej z velký části vydělal a ušetřil za společnýho soužití a spolupráce se mnou a za mý bezmezný jeho popory a věrnýho soužití, tak kdybych nebyla ta léta jen přítelkyně a družka, ale manželka, tak že by me v takový situaci neměl chladnokrevně vysypat na de facto na ulici,

    vysvětlil normálně právník. Viz video. Ale já chtěla svůj byt, ne jeho umolousanou garsonku, i když se nám v ní bez mimina žilo 3 roky fajn...

    A to i když jsme dítě ještě neměli, ale teprve si řekli, že se vezmeme a na svatbu a mimino zvolna chystali.

    A já to chci uzavřít, jen mi chybí už těch 200 tis., co mi bývalý snoubenec na byt dát chtěl (tím spíš, že na nájem 2+kk, co vybral, tý pani asi 200 tis. jen za nájem za ten náš čtvrtej rok nacpal), tedy mýmu tátovi to chtěl na to dát a já zbytek...a hlavně mi chybí to z prodeje toho mýho bytu, ty ca 2 miliony. Co už nedostanu, že. A dostane část tátova přítelkyně, že...a velkou část táta na lepší důchod, i když ho má 2x vyšší než máma a ještě dělá a mohl pak prodat byt spíš po jeho mamince, že...ne moje dědictví co bylo spíš z máminý strany než od něj, co na ten byt z milionu dal jen 300 tis. a chtěli jsme mu to doplatit. A kdybych neměla bývalýho snoubence, tak by po mě asi zřejmě tehdy nechtěl celej ten milion, ale něco mi v tom bytě fakt nechal a neprodal by ho a dceru do nájmu drahýho neposílal, že...

    a já dítě mít můžu, tak se o bydlení zajímám.

    A že žena nemůže s dítětem moc otálet a není čas v určitym věku na přetahování v práci, to jsem se asi málo snažila vysvětlit mýmu otci, se kterým jsem jen měla krátkej telefonát z tooh drahýho nájmu za 18 tis. měs. 2+kk, který tak debilně vybral bývalý snoubenec a pak už se mu v něm zalíbilo....a on to asi věděl dobře, kolik mi je, ale o bytu a plánech mluvil jakoby v dalekym budoucnu...

    A když se tu do mě někdo navážel, že se o sebe neumím postarat, i když to dělám od 13 let vařením, praním i úklidem a nákupy a vším a zbytkem od dokončení VŠ, kdy jsem se pak u mámy vyskytovala jen na přespání velmi výjimečně a byla spíš tři dny z týdnu u jednoho přítele 2,5 a pak dalšího, co bydlel s rodiči, co často byli pryč, 3 roky a pak tedy bydlením s bývalým snoubencem, se kterým jsem 4 roky byla...

    ...že se o sebe postarat umím a to že neumím mi psali v době, kdy jsem dělala manažerku, ale jen se jim snažila vysvětlit, že v 35/36 letech, kdy člověk je jednou nohou už prakticky na mateřský a jen hledá přes seznamku nebo více méně všude a teoreticky s přimhouřenejma očima i na akcích toho pravýho, co se o zbouchnutí už postará, ale že neni teď dobrej čas na hypotéku na 3-4 mega před mateřskou, jsem se tu snažila vysvětlit a je to zcela jasný každýmu myslícímu člověku, snažila vysvětlit, ale marně..nebo mě spíš schválně trolil jeden dement, že asi asi myslel, že jsem děsná feministka a schválně se ze mě snažil dělat neschopnou...

    V kombinaci s tím, co se mu navážení do mě hodilo do krámu, že domluvil moje zdrogování a znásilnění, když mě ani nezná...a proto to tu jede znovu od podzimu. A já nevěděla, že to byl on, tak se debata protáhla...



    A s nikým se nesrovnávám. Jen jsem tu psala dál, že mi tu ublížili záměrně. Nebo si jen jeden dement chtěl ze srandy zasouložit a mě asi spíš ponížit, a málem mě vloni tim díky mýmu podnapilýmu stavu, co jim to zkomplikoval, málem tim zabil...

    A u odborníka/-ce jsem už byla a debata o mym znásilnění přes tento server přímo začínala story o bytě a o jedný věci bývalýho snoubence, zda by ještě místo mi dát byt měl ještě kvůli jednomu krámu sotva za pár tis., co ani tam kde je, nepotřebuje, náturu schválně mě dát, místo aby mi přenechal část bytu, z pomsty zdrogovat a znásilnit, což se mi nezdálo, navíc byl off line od toho roku, ale chvíli to tu tak kvůli jednomu obrázku působilo a já byla zmatená a vyděšená k smrti, když jsem tu na to přišla, že to domluvili kvůli týhle diskusi, kde jsem jen o smutku z rochodu a seznamce de facto psala a nic špatnýho neudělala.

    A za kyberšikanu považuju to znásilnění, ale druhá strana asi to nepochopila a schválně zkreslila a myslí sia napsala, že za kyberšikanu považuju, že se o tom někdo baví nebo se tomu směje.

    Což je nepochopení toho, co jsem tam původně říkala...

    A O BYTĚCH SE TO TU ROZJELO DOKOLEČKA TAKY PROTO, ŽE ZA NÁS, KTERÝCH JE ASI VÍC, CO DĚTI NEMÁME, ALE MÍT JEŠTĚ MŮŽEME, JE CÍLEM SEZNAMKY VZTAH A MIMINKO, COŽ ALE NĚKTEŘÍ PÁNOVÉ TAM I TADY NECHÁPOU, TAK SE TA DEBATA NĚJAK ZAČALA A NENÍ Z NÍ ÚNIKU...


    JELIKOŽ NĚKDO NEPOCHOPIL, TŘEBA JAKO JEDNA V POŠTĚ DNES, CO SE MĚ NA TO ZASE PTALA, PROČ TO POŘÁD ŘEŠÍM, COŽ I NĚKDO ŘÍKAL, ŽE JÁ NEŘEŠÍM UŽ BÝVALÝHO SNOUBENCE, TEN UŽ OD LÉTA LOŃSKÝHO UŽ NOVOU ŽENU NAŠEL, I KDYŽ MOC NECHÁPU, JAK TO V JEHO 42 A NA MORAVĚ, BEZDĚTNOU V TOM VĚKU, ABY TO NEBYLA ŠEREDA, DOKÁZAL....

    ...ALE ŽE JÁ NEŘEŠÍM UŽ JEHO, ALE TEN BYT...A BUDU, DOKUD NEBUDU MÍT BYT NEBO TY P*E*N*Í*Z*E NA JINEJ BYT A NA TO DÁT SI TAM KOLOUŠE A PAK BUDE JASNĚJŠÍ TO, NA CO SE MĚ TU PTAL JEDEN NEPOCHOPA:


    Co mě na muži zume krom materiálních statků...

    Jenže fór je v tom, že finanční statky jsem zatím nikdy u žádnýho muže neřešila....byla jsem i z klukem, kterýho na chvíli máma vysypala z bytu a i když já byla studentka, on nepracoval....

    A že jsem nevěděla, že bývalý snoubenec garsonku má a co dělá za práci, jsem netušila, že se mi prostě líbil...

    Ale že teď na mimino to už řešit ty statky musím, ať už těch mužů ze seznamky, nebo moje...


    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    A uz sa zase maze a upravuje. To je fakt marne. Ale skusit som to musela. Tak, nejaky dalsi odvazlivec (co to este neskusal) to chce skusit? Mozno to raz dotecie :D Jak sa hovori, nadej umiera posledna.
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: Ked uz odpovedas (fakt ziram), tak skus reagovat na vsetko. Zase si si z toho vytiahla len to, co sa ti hodi.

    Jednak, v tom strasnom zmatku a mnozstve co tu produkujes, premazavas a milionkrat upravujes, uz ani sama nevies, co myslis vazne a co nie. Jak chces, aby sa v tom vyznali ostatni? A potom, kde si vzala ten pocit, ze ty mas na vsetko narok? Bez nejakej snahy z tvojej strany, len proste preto, ze si to ty?

    A keby si sa o seba vedela postarat, tak fakt neriesis, ze: ti predali tvoj byt, ze ti nedali peniaze na tvoj byt, ze niekto ma peniaze z najmu svojho bytu, ktore mali ist teba a podobne. A ze niekto zaraba viac a mas mat na to narok? Jako fakt? Tak sa trosku snaz a nieco naozaj sama sprav. Vsetko sa toci len okolo teba? Resp vsetko co mas dostat a zasluzis si, ale za nic absolutne nenesies zodpovednost? Za pracu mozu druhy, za to ze nemas byt tiez, za morca (wtf?), za byvaleho.. proste za vsetko. Prestan sa tocit okolo toho, kto co sposobil a hladaj radsej jak sa sama niekam posunut.

    A len tak mimochodom. Tiez dieta mat mozem (resp. asi stejne tak ako ty - kym to neskusime, tak to asi neoverime, ze?). Dokonca si z toho co tu sledujem dovolim tvrdit, ze som na tom proti tebe vyrazne lepsie, aby to slo. Ale mam nejaky rozum a zodpovednost a nebudem to proste tlacit len preto, ze JA CHCEM a vy sa vsetci postarajte.

    Proste to tu vypni, najdi pomoc a zacni zit. Sprav to pre seba. Vsetkym tu to moze byt (a pravdepodobne aj je) ukradnute. Ale tebe by nemalo. A ked sa z toho kruhu vymotas, tak ver, ze to bude lepsie. Pojde najst lepsia praca, byt, pojde hypoteka. A ci sa najde chlap a bude dieta sa proste uvidi. Fakt. Skus to. Kvoli sebe.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: spíš na matraci, takže bych to s tím o-sebe-se-staráním moc nepřeháněl…
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: Holka, to co pises sa fakt neda citat a aspon trochu sa v tom orientovat. Najlepsie, co pre seba mozes spravit, je zavriet Nyx a vsetky tie romany bez hlavy a paty ist radsej porozpravat nejakemu odbornikovi. Ale predpokladam, ze Ta to zas minie ako od vsetkych ostatnych. Kazdopadne my dve sa nepozname, nikdy sme sa nevideli, ani nemame ziadnych spolocnych znamych, tak to snad zas nevezmes ako nejaky osobny utok. Je to proste len dobra rada od nezucastneneho pozorovatela. Skus sa nad tym aspon trochu zamysliet.

    A tvoja predstava, ze si prisla o "svoj" byt, alebo ze by ti niekto mal byt darovat, zivit ta, starat sa ti o mimisa a ty si ho len budes poziciavat na cast dna je fakt usmevna. Nie si schopna sa postarat ani len sama o seba, jak to chces zvladnut s tym dietatom?

    Mne je skoro 40, poslednych 7 rokom mam vacsie zdravotne problemy a zivot ku mne fakt nebol fer v mnohych smeroch. Ale sakra nemotam sa v tom furt dokolecka a nieco robim. Obcas to vyjde, obcas nie. Mohla som niekde nariekat jak ty a proste zahodit cely zivot. Ale miesto toho sa snazim, bojujem jak to ide, splacam si pomaly vlastny byt, ktory mi nikto nedal a nie uplne lacnu liecbu. A ano, zivim sa plne sama a taky vacsinu veci zvladam prakticky bez pomoci. Rodina zije daleko a o skoro vsetkych kamaratov aj priatela som prisla prvy rok nemoci. Deti som fakt chcela, aspon 3, ale holt nie je s kym a zdravotne to uz teraz nerisknem. Ale vies co? Svet sa nezastavil, ide to aj tak. Tak to skus tiez a sprav nieco pre seba. Skus tu minulost proste uzavriet (tu pomoc ti tu odporucaju fakt vsetci a myslia to dobre) a najst nejaky novy ciel.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA, REBORNA: jo:
    1. Žádný podíl nemáš a nebudeš mít, čekáš zbytečně, zatímco ti utíkají roky.
    2. Nikdo na tebe nebude převádět byt, ani jeho půlku, nemá k tomu žádný důvod.
    3. Nikdo za tebou na návštěvu nechodí, protože jsi do sebe zahleděná zlatokopka, neumíš poděkovat, nikomu nepomůžeš.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Píšu si: vyzobaná slunečnice, šílenej alkáč, zřejmě s nějakou poruchou, rádoby princezna, piča, kráva, radši než se mnou do nějakýho Red lightu (ale to psal kvůli tomu napadení, že, protože u toho nebyl a neviděl pak mně v komatu a co tady stvořili a výsledek), dále dilina, stará, s klimakterickejma fotkama, co vypadá na 45, psychotická nula a tak dále a tak podobně....


    Zapomněla jsem na něco??

    Jo vlastně ještě z reálu, od kluka, se kterým jsem se kdysi dáávno před víc jak 12 lety jen líbala, pak měla 3 roky vztah normálně a pak od jednoho, se kterým jsem swe viděla v kulturáku nebo kde, pak na openairech, pak si s nim psala a chtěla s ním vážně chodit a vídala se s ním a jela i na nějakou párty v klubu, kde hrál s jeho kámoši a předtím proběhla, co si pamatuju během těch několika schůzek, jen nějaká felace a on to tamtomu asi tehdy vyzvonil a ten žárlil... a já pak po zmizení bývalýho snoubence po 4 letech vztahu, se kterým jsem léta žila a kdy jsem se měla vdávat, chtěla miminko, a pak zmizel blíž rodišti a pak to nedopadlo, jela ještě na podzim 2018 na párty a bohužel i přes ten rambajz na párty dobře slyšim.

    ...od kluka, se kterým jsem se kdysi dáávno před víc jak 12 lety jen líbala, že mě opil a pak měla tři roky jinýho a o něj nejvila zájem a apk tamten, se kterým jsem to myslela vážně a asi se tamtomu jen pochlubil asi:

    Tahle kurvička!

    nebo od toho druhýho:

    Tahle ROZKUŘOVAČKA!

    To abych nezapomněla.

    Snad je to komplet, uf.

    My inženýři rádi kompletní seznamy, tak kdyžtak bude oprava ještě s doplněním dalších.


    Hoši, bylo mi ctí se s Vámi bavit nebo kdysi dávno snažit seznamovat.

    Congrat!





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NELLIA:

    1.

    Postel je jednolůžková, ta na tvorbu mimíse nebo alespoň tulení by byla tak za dvojku...

    2.

    Brání mi s tím něco udělat, že bych ji neměla jak bez auta přestěhovat k frajerovi ze seznamky nějakýmu, ke kterýmu jsem si myslela, že se už vloni nakvartýruju.

    A že takovej už třeba postel má nebo by ji koupil smad a JÁ JSEM JAK VIDNO STRAŠNĚ ŠETRNÁ A ZÁSADNĚ NEVYHAZUJU JÍDLO (co jsem třeba i jeden čas spolu-vyráběla a kontrolovala, že) A ANI FUNKČNÍ VĚCI A NERADA BYCH POSTEL, CO BYCH KOUPILA A STĚHOVALA, PAK PO NALEZENÍ BEZDĚTNÉHO-BYTO-KOLOUŠE 30+, VIDĚLA U KONTEJNERŮ, A ANI SE TO NESMÍ.

    A jak ji pak odnášej cigáni nebo jiní, co si ji nezaplatili a nevydělali na ni (v potu tváře dloubáním v nose v kanclu jako já skoro celej rok a spíš na jaře a pak celý léto do podzimu se snažila v loni místo sportu, plavání a koupání a paření a seznamování), ani korunu.

    Ale nenakvartýrovala jsem se zatím přes seznamku nikam a už jsem na matraci přes rok, což je na pováženou.

    Ale přeci jen...

    A troubu neřešim, že jsem jedla v práci a že teď zase jsem často venku a když jsem v pohybu, a je teplo, nemusím prakticky jíst a hubnu a hubnu...a piju a piju, tedy různý věci, ale třeba i ten ,,alkáč", jak mi tu někdo psal a mě tak nazýval a víno má dost kcal a na věci z trouby už by nezbylo místo.


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: uz to mas dopsany, ty vyzobana slunecnice, nebo to budes menit jeste 20x?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    *Tím víc mimísů třeba s modelovskejma Čecho-taliánama, co se tu narodili, pak prej neměli v Talošsku coby polo-přistěhovalci holku, pak přišli zpět studovat sem, pak maj zas odjet zpět, ale co třeba zjistěj, že po jazykový VŠ v ČR mužou v talošskym vidlákově plnym korony leda tak pinglovat a třeba ještě přitahnou zpět do ČR, ale tentokrát už bez talošskou univerzitou hrazený český koleje s teplym pokojíčkem..radši třeba z ulice ještě by prstíčkem hrabali aby je milf ing. ubytovala....a babi je už skoro 93, další rok se s rokem sešel.

    Ne, že bych chtěla, aby umírala. Já chtěla na mimíse přeci ten větší, 2+kk byt, po MÁMINĚ MAMINCE! Po padesátý už, ne ten její, malej, s lodžijí a v prvním patře a ještě z části družstevní! A ještě jen na busu, ne na metru.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A teď jsem ještě asi o 5 let starší! Čím víc bytů, čím víc milf, čím víc proužků (v rozkroku), tím víc Adidos.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    na te klimaktericke fotce vypadas tak 45+
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: * finančního fetišáka leda REBORNA: [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Ale nájmy už jsou i v tom východním ,,vidloidově", kde zřejmě žije podle všeho B. a zmizel tam býv. sn., aby to měl blíž tatínkovi, prej vysoký jako v Praze.

    Co dodat:

    Reborna Sharlotta Yorková byla dobrá žena. Takže: Jen ten byt! (přeložili špatně jako: Jen to apartmá.)

    To fakt vypadá na finančního fetišáka leda REBORNA: , aby to za mě platil, kdyby mě chtěl zbouchnout...jinak to nevidim, že by to někdo normální platil.

    To mě by to ani nenapadlo, já chtěla ten byt rodinnej po rodičích. Ne bejt vnájmu, nikdy, to mi jen táta s býv. snoibenecem zařídili, jeen prodal byt a jeden se záhy vypařil...A finanční fetišák platit nájem drahej V PŘEPOČTU na DEN (, co si pamatuju), jak ubytování na dovolený v Itálii, ve Španělsku, na Rhodosu nebo Tenerife, co jsem mně a bývalýmu snoubenci zařídila v těch 4 letech zařídila, finanční fetišák já nejsem.

    Co dodat, asi znovu:

    Reborna Sharlotta Yorková byla dobrá žena. Takže: Jen ten byt! (přeložili špatně jako: Jen to apartmá.)


    (A to ani matku protivnou neměl...neměl maminku už, ani jsem to nebyla já, kdo by jen tak odešel. A byli jsme spolu a spala jsem s ním a uklízela a vařila mu asi tak 3x dýl ! A zažili spolu toho asi tak 20 x víc. A dokonce o jednu práci jsem i kvůli němu přišla....:

    Takže: Jen ten byt! (přeložili špatně jako: Jen to apartmá.)

    SATC | Season 5 | Episode 6 | Charlotte's Fairy-Tale Divorce
    SATC | Season 5 | Episode 6 | Charlotte's Fairy-Tale Divorce
    https://www.youtube.com/watch?v=kKQzmgoPgXs





    Jsem zhnusená, o byt jsem přišla a ještě obětí trestnýho činu, to už je možná dost na cynismus a to fakt jít do finančního fetišáka, ale to je u ing. jako kdybych jakožto cyklistka šla kalit a balit chlapy na náplavku doprostřed cyklostezky přímo do toho cyklopruhu.


    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    REBORNA: Ty jsi fakt piča.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    REBORNA: Ty jsi fakt piča.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    REBORNA: Ty jsi fakt piča.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    KOUDY: Burkhar by měl platit vidlím 400,- na mobil a opravit Slovákovi kolo - aspoň myslím.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    BURKHAR:

    Vem si vidle, jdi přehrabat tu kopku hnoje a pak přes město vzkázat bývalýmu snoubenci, ať si radši příště najde jiný město, kam jet studovat, vydolovat prachy, pak je shrábnout a frnknout s nima se všema a zničit jedný ženský, co s nim léta žila a milovala ho a co tu mohla mít svuj byt, místo svatby a mimina, život...

    Ale jelikož mi fotr nedal podíl, bohužel nevím, kde tam bývalý snoubenec bydlí. Jinak bych si najala sakra drahý stěhováky a byla tam a našla ho. A mohl bys mu to vzkázat.

    Ale nic proti - sieg!

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    RIMSAK: coze ma udelat burkhar?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam