• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    TUILE
    TUILE --- ---
    REBORNA: nj, nechces plait komercni najem (je to drahy), nechces si splacet svuj vlastni byt (co kdybys mela mimiska, to bys na hypo nemela), nechces bydlet ve spolubydleni (co kdyby te nekdo zavrazdil).
    nech se zavrit do blazince, tam to budes mit zadarmo.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TUILE: To bych se fakt bála, bydlet s cizinci. Takhle jeden nějakou holku znásilnil a zabil - to jsem četla o více takových případech - znásilnění, ohrožování, krádeže, různě...

    A jedno znásilnění mi stačilo, nerada bych zažila to při vědomí, i když tamto bych tak radši vloni, protože ze začátku to bylo myslim při částečnym vědomí, pak mám podle všeho, co jsem si pak posléze vvybavila, dojem, že ten týpek byl mladej a třeba hezkej a že kdyby se zeptal, (že pokud bych patřila mezi slečny, co souloží i na akcích se neznámými, což nepatřím, že bych mu dala i sama nebo se s ním líbala a osahávala i dobrovolně), měla jsem tam stan a opravdu před odjezdem uvažiovala, že si tam někoho nabrnknu, takže by se soulože dočkal třeba za pár týdnů i dobrovolné a třeba i v lese, pokud by to tak chtěl), tak jsem nic tehdy neřešila nějak víc, nebo si mozek udělal pak nějakej šokovej post-traumatickej scénář a hezčí verzi, který jsem uvěřila. Ale já si vybavuju mladýho a mladej hlas.

    Takže radši to při vědomí každopádně a ne nevědět, co se pak ještě mohlo s kym v mym bezvědomí stát, což je na tom ta nejhorší věc.

    Ale to při vědomí a brutálně cizincem, kterýmu bych pronajala byt a pak by mohl zmizet nepotrestán, to fakt ne.

    A story o nahánění spolubydlícím nožem po bytě, už jsem od holek slyšela před víc jak 10 lety...

    A stories o šílených feťáckých spolubydlích , co se nejdřív jevili jako milí kamarádi z akcí, taky, tak jsem se radši držela u mámy...

    A pak chtěla být v bytě v dosahu rodiny, co by mě kontrolovala.







    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]

    A příspěvky plus minus den kolem toho...



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TUILE:

    No ano, je to vtipný, ale pravda a první jsem to psala já.

    Alkoholismus se dá vyřešit těhotenstvím - tak minimálně na roky (těhu a první dva roky kojení).

    A kdyby býv. sn. neodešel, právě bych abstinovala porodem a kojením.

    Nebyl by ani dlvod, aby se ze mě vloni alkoholička stala.

    Pokud by se býv. sn. dozvěděl, že mě někdo dal zdrogovat a znásilnit, ještě za vztahu se mnou, tak by mi s tím on nebo táta naopak pomohli, místo aby mě v tom nechali....

    A někdo by byl asi u hodně drahýho zubaře nebo docela dlouho seděl, já bych si užila ,,ZNÁSILŇOVACÍ ROZLUČKU SE SVOBODOU" A vdala se za býv. sn. a měla mimíse i přesto a abstinovala...

    Naopak přikládám jak ztrátu bydlení, tak mou potřebu sem něco psát, tak i nedorozumění, kdo jsem a proč co vlastně píšu, co jak myslím, tudíž i naplánování mýho zdrogování a znásilnění, JEN A POUZE ZMIZENÍ BÝVALÝHO SNOUBENCE,...

    Ať už by to bylo naplánovaní druhýho nejzávažnějšího zločinu proti mně, nebohý ženským, kvůli nějakýmu krámu bývalýho snoubence, kterej navíc v jeho Prdelákovicích nepotřebuje a potřebovat nebude, NEBO AŤ UŽ BY S TÍM NEMĚL SPOLEČNÝHO VŮBEC NIC A BYL TO AKT A BLBEJ NÁPAD ÚPLNĚ CIZÍCH LIDÍ,

    stejně za to MŮŽE...

    Protože já sem psala o mně a mym seznamování a bytu jen a pouze kvůli němu, SEZNAMUJU SE TOTIŽ KVŮLI NĚMU, ŽE MĚ OPUSTIL A psala jsem sem, buď aby mu to někdo řekl a on se vrátil, tedy když bylo jasný, že ještě neměl jinou, což rok neměla, nebo pak jsem to psala prostě o seznamování, což jsem musela proto, že ON ODEŠEL, KDYBY NEODEŠEL, TAK BYCH NA SEZNAMCE NEBYLA, NIC SEM NEPSALA A NIKDO BY TAK NENAPLÁNOVAL MOJE ZDROGOVÁNÍ A ZNÁSILNĚNÍ.

    A na akci bych navíc jela zase s nim, jako obvykle.

    Takže za to může on tak jako tak. Za to bydlení, moje znásilnění, no prostě za všechno.





    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MOODYCAT: hmm interesding
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    TUILE: Tak to jsem netusil. Myslel jsem, ze je to horsi. Jak jsem mimo CR tak to tam moc nesleduju.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BIZAAR
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Další kolečko příběhů o vyndaný Reborně, co úspěšně zvládla nasrat půlku účastníků další náhodný party? Ty si prostě nedá pokoj, než přes tu tlamu nedostaneš...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    MOODYCAT:
    MOODYCAT:
    REBORNA:

    Že nevim, co bych u nějakýho psychiatra dělala a ještě mě tu posílali na terapii, tak jsem psala, myslim to bylo ještě z práce (, kam mě vytrvale otravovaly různý IDs s úplnjě off topic příspěvkama, který se nijak netýkaly jejich zážitků ze seznamek, o kterých jsem psala původně docela v tématu já), ale někdy jsem se tam i nudila, tak to nevadilo, někdy už pak dost...
    Ale ŽE SE NECHCI SEZNAMOVAT S ŽÁDNYM TERAPEUTEM nebo s nim mít toho mimíse, TO JSEM TU TEHDY ještě NECHÁPAVĚ NEBO PAK I S HUMOREM, PSALA TAKY.


    Co jsem dělala před korona-stop-stavem jsem tu už tehdy psala, přímo z tý práce, něco jsem už vymázla.

    A CO SE PRÁCE TÝČE, TAK příspěvky jsou někde kolem tohoto....včetně toho, že zkusim vytvořit pracovní smlouvu a čekat, kdo bude mít takovej smysl pro humor, že mi jí i bez výběrka nebo pohovorů. podepíše...

    dále viz a příspěvky kolem toho, HESLO PRO FILTRACI JE TŘEBA MOZKY A příspěvky plus minus jeden den:

    [ REBORNA @ INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky ]

    TUILE
    TUILE --- ---
    PSYCHO: s 30k cistyho a 400k na uctu dosahnes na 4 mio.
    MEMORY
    MEMORY --- ---
    urcite ma bobra!
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    SIBILLE: A nektery lidi za to platej. Amateri :D

    MOODYCAT: S 30k prijmem hrubyho v 36 letech ji 100% na aspon 2,5M nikdo neda. Vlastne si myslim, ze i kdyby porad mela tech 400k, tak by ji nikdo nic nedal. Ale zase, mit s VS 30k hrubyho v 36 letech, to musis delat neco hrozne spatne.
    Jestli teda mysli celou dobu 30k cistyho, tak s primhourenejma ocima by asi dosahnout mohla.

    REBORNA: "Tak to asi nevíš, jakej je po korona-stop stavu, kdy hodně lidí přišlo o práci, zájem i o blbý doplňování zboží v obchodě...."
    Moje mama, 57 let, si ted behem tydne nasla praci za 35tis. hrubyho, jen proto, ze se doma nudila. Ty penize nepotrebuje. Skladova logistika, ve ktery nema praxi. Prace v kanclu na kompu. Takze - jak, ze se to hleda ta prace blbe? (shodou okolnosti taky Praha 4)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: Ty bys mela jit hlavne k psychiatrovi a nechat se zdunit praskama. Dalsi veci az potom.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MOODYCAT: a z konecniku!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A že jsem neměla bývalýmu zakazovat auto a zbytečný placení pojištění za něco, cot tu nebylo potřeba, co nám chtěli sem dát jeho táta a děda (t.č. už po smrti) z Moravy, že jsem mohla auto dělat, že potřebuju a pak zkusit říct, že jsem bez bytu i kvůli němu a že tedy jako bydlím v tom autě a nechat si ho a třeba by to prošlo...


    A pak jsem mohla auto prodat a využít na bydlení, abych měla kam jít, protože prstýnek zásnubní plánoval progáč pro mě levnej, jak jsem chěla...takže ten by to nezachránil..

    To jsem psala už taky! Že to vim taky.. po bitvě je každej generál.



    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Hlavne kdyz teda planuje max do 20 let umrit, tak by se to potencialni dite melo v odpovidajicim veku dozvedet, ze namisto uceni na maturitu se bude koukat na svoji ctyricetikilovou cirhotickou matku se zlutou kuzi, jak krvaci z jicnovejch varixu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Řešit alkoholismus těhotenstvím a coronou, okayyy
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    REBORNA: “Je mozny, ze se s nekym seznamim a k alkoholismu nebude duvod” - to je jak z ucebnice psychiatrie.
    TUILE
    TUILE --- ---
    vyresit alkoholismus tehotenstvim - LOL
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    a ad problém s alkoholem - tak ten se řeší, protože jak jsem psala, na akce se ven už moc nedostanu a od září moc nebudou...a už ani asi nemůžu do jednoho ze tří klubů, co navštěvuju...

    A suma sumárum s tím, že PIJU VÝHRADNĚ NA PARTIES = KDYŽ SE TANCUJE A HRAJE MUZIKA, co už pak bude zase od podzimu jen v klubech, který možná zase přechodně zavřou, tak se to vyřeší samo.

    Hlavně je možný, že se seznámim s někým a nebude k alkoholismu už důvod. A to ani na těch akcích...

    Že je buď omezím, nebo tam ten člověk nebude chtít často/vůbec se mnou chodit a budeme večery trávit jinak...


    No a taky se měl alkohlismus vyřešit tím těhotenstvím.

    Na bývalýho snoubence nebo znásilnění, bych asi po boku jinýho taky zapomněla, vytěsnila líp.

    A to i kdybych potkávala někde lidi, co to tu četli...nebo mám pocit, že taky mohli číst.

    A že se spíš na akcích seznámim, když budu střízlivá nebo ne úplně opilá, jen ale lehce, abych se nestyděla seznamovat, to vím taky!



    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: vážně LÉKAŘCE něco vyprávíš o tom, jak tvoje VŠ byla náročná?
    LOL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam