• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: jsi cernobilej tvor. Odmitnutim umelaka zabava preci nekonci. Kdovi co by se stalo pak :). Hlavne cely je to takova teorie coby-kdyby. By se tam klidne mohl vobevit trump a mohly by jste ho vojet vobe dve.
    Absolutní nonsense (nesmysl).
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF:
    SNOWWHITE:

    ,,Takze by mne nevydesila ale asi bych s diky odmitnul"

    No vidíš, tak přeci jen bys SNOW. s umělákem a co by ti nim chtěla udělat, odmítnul !


    Takže je ze hry.

    Takže JSEM TU TA PARTIE, NEBO JAK TO BYLO, asi fakt jen já a really.

    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: Počkej, jako ženy s připínákem si kompenzujou znásilnění?? Tak proč sis ho ještě nepořídila????
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI: Ne, ale že jsem i mimo jiné i kvůli tomu o jednu přišla.

    A že to tu i kvůli tomu nabralo směr, kdy balit někoho i přes nyx, už u mě asi nepůjde.

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Hele jak to bylo? Vysokej, hubenej s nějakým epický nosem? No trochu se obavám ze tudy cesta nepovede.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: Po HA (hormonální antikoncepci = vysvětlivka pro muže - to je to nejen proti početí, ale zároveň během užívání se neprojevují hysťáky nebo depky v PMS tolik, to bylo s matkou docela k vydržení, když to brala,a le přechod z ní zas udělal sedmihlavou saň a hlavně když přišla o práci před důchodem kvůli nový majitelce firmy, to já jsem proti tomu nic, a musela řešit jinou, to byly pekla, co jsem s ní zažila, ale po tý HA tedy), BYLA TŘEBA NA JEDNOTCE INTENZIVNÍ PÉČE KDYSI...

    takze spise nez byt jsi od maminky dostala moc peknou diagnozu. uz se ti nekdy povedlo diky hysteraku skoncit v nemocnici, nebo to teprve prijde?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _BENNY: to ten umelak nejspis..
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Ivan a Reborna jedou na dydžinu :D
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: takze Lucie muze za to ze nejsi schopna chodit do prace?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *hovada
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: vis ja do svlecenych muzu moc nechodim. Rimming povazuju za podobnou vec Jako piss a ani jedno me nebere. Takze by mne nevydesila ale asi bych s diky odmitnul a udelali bychom to se zenou jinak :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *mě ne..to spíš muže...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    RAINBOF: REBORNA: SNOWWHITE: No mně ne, to spíš muže, já se Snow. nic.

    začni heslem rimming, já to kdysi partnerovi, se kterým jsem byla 3 roky, chtěla kdysi zkousit taky udělat kdysi dávno a ani jsme nevěděli ten název, ALE MOC SE NETVÁŘIL.

    Tak jsem si to musela podle toho, co se psalo mně v týhle diskusi, hledat.

    Tak mi došlo, že je to spíš v návaznosti na něco, kde mě někdo naštval a já jeho, že mě přdtim někdo naštval, koho ani neznám, kdo tu o mně něco psal, ale nikdy jsem ho neviděla, tedy o tom nevím a NIDKY SE MNOU ANI NEMLUVIL, tak jsem o tamtom napsala něco o fistingu, přitom to říkal někdo jinej, že zkoušel dělat kdysi někdo jinej, úplně jinej člověk... Takže to byla fáma celý.

    Tak si najdi, co je tos slovo od R. a pak ti i dojde, co by ti pak SNOW. udělala umělákem a čim asi děsí muže ještě víc, než já chtěním mimíse nebo čím vlastně...

    Tady hlavně tou samotnou diskusí jako takovou...že jsem kvůli ní ,,provařená", přitom jsem vloni nic neudělala a to oni mně tady...

    Tak si najdi, co je to od r. a pak ti i dojde, co by ti pak SNOW. nebo mužům mimo toho od r. po přípravě tím, tou praktikou od r., udělala umělákem a čim asi děsí muže ještě víc, než já chtěním mimíse nebo čím vlastně...

    a jak si na tobě vykompenzuje, třeba pokud měla šikanu v dětství nebo jí prznil jako dle druhýho K. údajně prznil AMANTA někdo v dětství, nějakej kněz nebo co nebo pokud by byla někdy znásilněná, jak si to na tobě vykompenzuje - viz její foto s umělákem do auditka svlečených mužů.
    Pokud to tam ještě je.





    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    REBORNA: Koudy je obecně známý milovník připínáků, it is known!
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Nehledáš
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Takže práci nehledam z důvodu ze ti nyx vymyslel jiný osud?


    Já už asi viděl vše, mám pocit jako bych dorazil na konec internetu.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: vymyslel osud? To jako ten mixer je viceotackovej?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI: Že jakmile jsem byť jen den nepracovala, že jsem vždy okamžitě nebo tém,ěř okamžitě začla práci hledat, jsem psala taky... k tomu, že líná fakt nejsem a pracovat chci.

    Což ale S OBAVAMI, JAK TO PŮJDE PAK S MIMÍSEM, I NĚKOLIK LET PO NĚM, NEMÁ NIC SPOLEČNÝHO, COŽ JE TU STÁLE ZAMĚŇOVÁNO.

    A nechtěla jsem tu nejdřív uvádět muj vyšší věk, že jsem chtěla ještě vloni zkusit balit koulouše 30 minus a 33 třeba i, tedy mladší, zkusit balit i přes nyx, kdyby to nevyšlo na seznamce nebo po kubech nebo na kole, ale někdo mi tu už vloni hned záhy, už asi po 10 mých příspěvcích, vymyslel už tehdy na MĚ zcela jiný plán a pak i když jsem se sem vrátila na podzim ještě z práce, A BYLA I DOCELA V TÉMATU, i kvůli tomu co se tu kvůli tomu pak proti mně rozjelo, VYMYSLEL PRO MĚ jiný ,,OSUD" A ÚDĚL NA NYXU a tedy v týhle diskusi.

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REBORNA: snowhite te vylekala pripinakem? Tohle zacina byt zajimavy...
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Jo na tebe jsem zapomněla!

    Ale TYS VŠECHNY TAK ZÄSTRAŠILA TIM PŘIPÍNACÍM PENISEM, V DOBĚ KDY UŽ I Čecho-TALIÁN SE PTAL VE 22 LETECH, ZDA BUDE SEX a když jsem mu po cestě vypravovala, jaký jsou na nyxu havoda, a proč jsem taky plakala, tak se i ptal, zda bude sex a pak se ptal ZDA bude tedy I RIMM JOB..

    .. a V DOBĚ, kdy je běžný v některých párech dlouholetých to SKUTEČNĚ dělat,nejen muž ženě, nebo i strčit partnerovi tam NA KRAJ prst, nebo něco, COS TY MĚLA PŘIPNUTÝHO DOKONCE,

    ŽE TY JSI VŠECHNY TAK VYDĚSILA PŘIPÍNACÍM PENISEM NA FOTCE, ŽE JSI ZE HRY.

    No snad možná Koudy, ale ten má tu holku...asi ještě.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam