• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: hmm... hele nemam z te doby moc fotek, mozna nekde fotku toho baraku, mel prasklinu uprostred odshora dolu, nad kuchyni byla mistnost, kde ho pohromade drzelo kovovy lanko kvuli statice XD ale mam z te doby tunu historek, protoze jsme meli souseda nácka, co s nama kamaradil a bezela ta kampan s tema nackama v reklame "Be kind to your local Nazi" / "Buďte hodní na svého obecního nácka" a my meli presne takovyho svýho nácka, chtela jsem vydat knihu "Deník mého nácka" dodnes z toho mam paradni historky.. ale ted uz existuje ten Daliborek, tak priste XD
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GRANTORINO: Máš z tý doby ňáký fotky? Připomnělo mi to knížku Když v ráji pršelo :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZUULUU: videl jsem prvohulicu uz dost. Nevedel, jak to drzet, nevedel jak potahnout, ani to nevtah do plic. Nepochybuju, ze ho mnohem vic sundaly ty tri panaly whiskey, co si dal behem podcastu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Reborna proste dela tu chybu ze nestrili sataky do vesmiru a misto toho chce na svet privest ubozaka. (klona sebe sama)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: Musk bere dorgy - to myslis, jak si jednou (evidentne poprve v zivote) potahl z jointa v nakym podcastu? Dzees :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: hele kdyz uz si me zase beres do pusy draha, tak Ti poradim
    v tom byte jsem az ted po pomerne dlouhe dobe a takhle jsem nezacinala a zadarmo to nikdy nebylo a ani ted neni.

    a ted prekvapeni, jak jsem zacinala s prvnim deckem, kdyz jsem nemela bydleni ani dostatek financi a nevychazeli jsme s penezma s deckem jeste na studiich? zadnej byt nebyl.
    vysli jsme s 13.000 za mesic
    Sli jsme bydlet na tri roky pekne do rozpadlyho minivejminku na vesnici 150km od Prahy za 1500,- na mesic, topili jsme uhlim v kamnech, jedli jsme brambory se zelim, tj. kilo za 6-8,-/ pytel brambor mas 25kg za necely plus minus dve kila, bramboraky, bramborovej gulas, a tak porad dokolecka...

    holt jsi blba a neschopna, tak mas prd, kdyby si doopravdy chtela, cesta by se nasla. Nafoukounou princeznu, co si nevidi pod nos ale proste nikdo nechce. Nic vic za tim nehledej.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Steve Jobs neodpocival..Elon Musk neodpociva..Stoya ani Jenna Haze neodpocivaj..ani ja skoro neodpocivam. Tak proc by mela Reborna?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Odpočívá, to je normální
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KULA: si nefandi
    KULA
    KULA --- ---
    NAVARA: nn, to největší šmejd a dareba (já) ji určitě dohnal k nezvratným činům....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Cože žádný novinky? Že by skutečně návštěva toho psychologa? Je to napínavý!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: Kdyz ses chlap tak muzes
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    TRISSIE: Ale rizikovy tehotenstvi s sebou nese ten vopruz vychazek, nemuzes si pak trajdat venku kdy chces
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    zase REBORNu neberta tak zostra, moje ex je taky z prahe, je závislá na rodičích materiálně i psychicky a je jí 45
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    do 31 let v mamahotelu, to je i na zenskou z Prahe solidni vykon.

    ta zenska se vlastne za cely svuj zivot nebyla schopna postarat ani sama o sebe. a dite si chce poridit ne aby se o nej postarala, ale aby o ni bylo postarano. VELKE STESTI ze se tento scenar nenaplni.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: pokud bys odcházela ve 4-5. měsíci, tak jedině vlastní výpovědí.
    jinak viz zákoník práce:

    § 195
    Mateřská dovolená
    (1) V souvislosti s porodem a péčí o narozené dítě přísluší zaměstnankyni mateřská dovolená po dobu 28 týdnů; porodila-li zároveň 2 nebo více dětí, přísluší jí mateřská dovolená po dobu 37 týdnů.
    (2) Mateřskou dovolenou zaměstnankyně nastupuje zpravidla od počátku šestého týdne před očekávaným dnem porodu, nejdříve však od počátku osmého týdne před tímto dnem.

    § 196
    Rodičovská dovolená
    K prohloubení péče o dítě je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnankyni a zaměstnanci na jejich žádost rodičovskou dovolenou. Rodičovská dovolená přísluší matce dítěte po skončení mateřské dovolené a otci od narození dítěte, a to v rozsahu, o jaký požádají, ne však déle než do doby, kdy dítě dosáhne věku 3 let.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    Není pravda.

    NA TU MATEŘSKOU NEBO TEDY Z TÝ FIRMY, BYCH ODCHÁZELA UŽ ASI TAK V 4. - 5. MĚSÍCI, PROTOŽE PAK BĚŽÍ TA OCHRANNÁ LHŮTA 180 DNÍ.

    Přinese se, že je žena těhu a má ca PŮL ROKU ČASU , KDY JÍ NEZANIKÁ NÁROK NA MATEŘSKOU.

    Měla jsem si brát progáče se slušnym platem, měla jsem mít vlastní byt, takže jsem měla v plánu klíďo bych byla na mateřský celý 2 roky.

    Pak už jsem tu psala, že bych šla možná na zkrácenej úvazek, na part time na nějakou dobu.

    Vyklidila pole kolygyni a kdyby to nešlo, vůbec by mi nevadilo se po těch 2 letech do tý stejný práce nevracet a jít na chvíli na part time... pak bych měla čas si najít zase práci pokud možno v oboru, nikdo by mě podle mě netlačil, kor línej progáč, co neuměl ani uvařit a nebyla jistá ta pomoc mámy.


    Všechno jsem si zjistila, všechno. 3lo by to tam i na Moravě, kdyby jinak nedal a nabídl mi to, fakt jsme se měli brát. A to přímo za účelem už pořízení mimíse.


    Ale on zmizel.

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Hele Reborno, z čeho teď platis těch 14 papouchů za nájem a z čeho jidlo, když nepracujes?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRISSIE:

    Není pravda.

    Měla jsem si brát progáče se slušnym platem, měla jsem mít vlastní byt, takže jsem měla v plánu klí
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    TRISSIE: plus teda narok na kolej pri prazske VS, kdyz mas bydliste v Praze, tak jasne. Dalsi vtipnej element. Neco jako BOZP - pracovat se nesmi!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    REBORNA: ty jsi, kočičko, hlavně zadarmo doma bydlela.
    uklízet CELOU domácnost běžně musí i puberťáci, snad všichni moji spolužáci měli svůj seznam už na začátku druhého stupně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam