• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    CRAZY_IVAN:

    ,,Navíc hodně jezdím autem, promiň."

    Ser na auto.

    Pojedem na kole. Nebo kus na šlapadle a pak pěšky. Někdy na in-lajnech, jindy poběžíme.

    Nebo tramvají.

    Já tu mám pater noster tramvaj.

    Jakmile jedna sjede dolů, hnedle jede jiná nahoru.

    Prakticky jezdí ve dne v noci každejch 5 minut.

    Autobus je trochu opruz, že drncá a je tam teplo, ale v tramvaji je chládek.

    Nebo si vezmem krokoměr a půjdem na romantickou procházku. Jen aby kolem nás nesmrděla auta!

    Ujdu až 6 km.

    Takže navrhuju kombinaci - bus - péšo centrem a kolem řeky a pak tram. Nebo naopak.

    Zámerně jsem vynechala metro - tam jsou povinný roušky, tak se tam nedá líbat.

    Za mě?:

    Líbání je nej v tramvaji.

    Nebo během procházky.



    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FIYAH: no jako bylo to obcas dost jak halucinace, tyhle filmy jeste nebyly tenkrat pred patnacti lety v mode a Díru u Hanošovic nemuzu ani videt, protoze to hrozne prehravaj XD
    ale Vesnicky ucitel a to dalsi jo

    jako jo asi to neni pro kazdyho, ale mělo to grády... s malym deckem jsem chodila dva a pul kilometru vzdaleny obchod s terennim.kocarem nakoupit celorocne, krmit kravy do kravina, behat mezi ovcema, krmit kachny do potoka, do Prahy to trvalo pet hodin vlakem s krosnou a kocarkem

    zase jsem malovala popelem z kamen obrazy, tohle byla nejaka averze proti panelakum asi XD

    FIYAH
    FIYAH --- ---
    GRANTORINO: si to představuju a vidím takovou tu klasickou českou žánrovku s Liškou a Vilhelmovou jak holka s děckem přežívá na vesnici:)

    Nějak se ten osud vytvářet musí..ne že sedíš u nyxu a fňukás nad zmizelym snoubencem. snad jí to trumbeře jedné už dochází.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: hmm... hele nemam z te doby moc fotek, mozna nekde fotku toho baraku, mel prasklinu uprostred odshora dolu, nad kuchyni byla mistnost, kde ho pohromade drzelo kovovy lanko kvuli statice XD ale mam z te doby tunu historek, protoze jsme meli souseda nácka, co s nama kamaradil a bezela ta kampan s tema nackama v reklame "Be kind to your local Nazi" / "Buďte hodní na svého obecního nácka" a my meli presne takovyho svýho nácka, chtela jsem vydat knihu "Deník mého nácka" dodnes z toho mam paradni historky.. ale ted uz existuje ten Daliborek, tak priste XD
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    nerada to říkám, ale fakt snad radši víc Reborny než Elona :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: bulvar ve smyslu osobni zivot celebrit. Proste me zajima jeho prace, ne on a jeho spankovej cyklus. Omlouvam se, jestli jsem te urazil zlehcenim tvych zdroju ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: ok, to je klidne mozny. Proto jsem se ptal, jestli jde jen o toho blunta. Ja ho zas tak nezeru, aby me zajimal bulvar, tak tohle nevim :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    GRANTORINO: Máš z tý doby ňáký fotky? Připomnělo mi to knížku Když v ráji pršelo :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ZUULUU: videl jsem prvohulicu uz dost. Nevedel, jak to drzet, nevedel jak potahnout, ani to nevtah do plic. Nepochybuju, ze ho mnohem vic sundaly ty tri panaly whiskey, co si dal behem podcastu :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Reborna proste dela tu chybu ze nestrili sataky do vesmiru a misto toho chce na svet privest ubozaka. (klona sebe sama)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TRAILER: Musk bere dorgy - to myslis, jak si jednou (evidentne poprve v zivote) potahl z jointa v nakym podcastu? Dzees :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    REBORNA: hele kdyz uz si me zase beres do pusy draha, tak Ti poradim
    v tom byte jsem az ted po pomerne dlouhe dobe a takhle jsem nezacinala a zadarmo to nikdy nebylo a ani ted neni.

    a ted prekvapeni, jak jsem zacinala s prvnim deckem, kdyz jsem nemela bydleni ani dostatek financi a nevychazeli jsme s penezma s deckem jeste na studiich? zadnej byt nebyl.
    vysli jsme s 13.000 za mesic
    Sli jsme bydlet na tri roky pekne do rozpadlyho minivejminku na vesnici 150km od Prahy za 1500,- na mesic, topili jsme uhlim v kamnech, jedli jsme brambory se zelim, tj. kilo za 6-8,-/ pytel brambor mas 25kg za necely plus minus dve kila, bramboraky, bramborovej gulas, a tak porad dokolecka...

    holt jsi blba a neschopna, tak mas prd, kdyby si doopravdy chtela, cesta by se nasla. Nafoukounou princeznu, co si nevidi pod nos ale proste nikdo nechce. Nic vic za tim nehledej.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Steve Jobs neodpocival..Elon Musk neodpociva..Stoya ani Jenna Haze neodpocivaj..ani ja skoro neodpocivam. Tak proc by mela Reborna?
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Odpočívá, to je normální
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KULA: si nefandi
    KULA
    KULA --- ---
    NAVARA: nn, to největší šmejd a dareba (já) ji určitě dohnal k nezvratným činům....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Cože žádný novinky? Že by skutečně návštěva toho psychologa? Je to napínavý!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SIBILLE: Kdyz ses chlap tak muzes
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    TRISSIE: Ale rizikovy tehotenstvi s sebou nese ten vopruz vychazek, nemuzes si pak trajdat venku kdy chces
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam