• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Jakou soudnost?

    V čem?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Na mě jsi moc vysokej trochu, nejsem na blonďáky, nejsi ani nějak muj typ, na některých vypadáš i malinko zženštile, no jako tvoje máma...no jako i takoví se mi líbí, androgynní s hezkými obličeji po mamice..

    ale trochu jiný, no nejsi muj typ a taky jsem na hubený.

    Při 192 cm 95 kg je asi jako při 182 cm 81 kg a při 176 cm 74 kg, asi tak nějak, nechci tom teď přepočítávat přesně, BMI atd.

    Ale muj bývalý skoro-manžel měl při výšce ca těch 175 nebo 176 cm ASI TAK 69 kg, i když nhy měl svalnatý a hrál florbal.

    Takže já jsem na hubenější.

    A jsem z Prahy, na lyže ráda busem a nevadí mi lítání, když už bych chtěla na dovču, TAKŽE ANI AUTO NECHCI.

    Co se peněz týče, nejsem na prachy, nikdy jsem nebyla a nikdy mě u muže nezajímali, bylo mi i jedno, že neměl třeba jeden práci, skoro dva roky!, takže nejsem na práci, ale momentálně bych měla být na byty, a to nově je proto, že se ten muj prodal, ale možná bude jinej na revanž, po tý tátový mamince, uvidí se...malej, ale dal by se spojit s tím, kdybych měla muže, co by se pak zasnažil.

    Ale penězi ani autem mě nezaujmeš, leda bych ho chtěl prodat a dát to na bydlení.

    Jestli umíš vařit a jestli si do práci uvaříš kraqbikču nebo si tam koupš oběd v restauraci je mi skoro jedno...na péči o mimíse se pak dá naučit vařit každej.

    O domácnost se dokáže postarat každej, jen o tom neví nebo spíš nechce vědět.



    Ale nejsi úplně muj typ. Tak je mi to jedno.

    Proc by mi meli odpovedet na inzerat na seznamce? No měli, pokud hledaj vztah. Já nevim proč, někdo je na blondýny někdo na brunety.

    Ale já vyjádřila, že nevim, proč mi ti některý neodpovídali...

    Dlouho nebyli online nebo hledaj mladší, než sami jsou, ale důvod není - muži umíraj dřív a mělo by to být naopak...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: ;o)) No, ja se v tomhle ridil heslem o stejny rece, ona prej zacala nezrizene pit po pochybnejch klubech a hospodach. A hodiny ji uz bijou.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Poridila sis novy morce?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA: *nadváhu


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER:

    A jaký nároky na byt a alimenty??

    Jen trojka alimenty, byt žádnej a ještě na tom pak budu se seznamováním jako ty samoživitelky, takže i hůř možná ještě.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Co jsem slysel tak prej ne. Jsem se poptal par znamejch. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Tak teď je nutno spěchat se koupat...pak na to už nebude počasí.

    Lyžování stačí Alpy 2 nebo 3 dny, ty příští jaro asi nebudou, tak to by bylo i jedno...i když výrazně líp lyžuju než plavu.

    Jen jste mi tedy na jaře totál zkazili Ještěd , že jsem tam byla po práškách na spaní, co ani nebyly moje a byly nějaký starý...a málem mě tam srazila a zabila lanovka. TO UŽ TU BYLO.

    Do Alp jsem chtěla pak, ale to jsem se pp všem tady dopídila, zhroutila a pošlo mi ještě to morče a pak už to šlo ráz na ráz...

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Ty hlavně nemáš soudnost, na bytě ani tak nesejde
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: To ted praktikuje moje ex, ta ktera si me nedavno odebrala z friends na FB. ;o) Akorat ji zatim nevychazi to dite...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    REBORNA: No predstav jsi ze jsi muz..Muz jako treba ja,...Muz ktery je vysoky 192cm..ma 95kilo..zenu dokaze ochranit pred najezdem migrantskych nepratel a stejne tak si ji podmanit jako malou devku. Muz, ktery ma relativne hodne penez na svuj vek. Muz, ktery umi varit, ma auto, ma praci a firmu. Je manualne zrucny. Dokaze se postarat o domacnost, rodinu apod...Proc by mel takovy muz chtit tebe? Co takovym muzum nabizis? Proc by ti meli odpovedet na inzerat na seznamce?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    40 mi není a nadváku nemám a dál co psal, jako že nemám už byt, no to víc žen.... (a možná budu mít ten po tátový mamince, na revanž, že drze prodal ten jeden z bytu po máminý mamince, to už tu bylo)...a že nechci dělat na kase v Lidlu a nedělám, to je způsobeno tím, že mám VŠ a měla jsem a mám mít a chci zase práci daleko lepší, nebo prostě kulantně řečeno jinou...

    I pán z pokladen z jdnoho řetězce má svuj spirit a jeho práce má něco do sebe.

    ,,Tvoje nabídka není úplně z nejlepších" V čem?

    ,,S tímhle co nabizis ty by si měla být rada za muže co s tebou vydrží a nebude mu vadit jaká jsi a jak žiješ."

    Jak a co tím myslíš?

    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Tvoje nabídka není úplně z nejlepších, koudy to tady už celkem shrnul. S tímhle co nabizis ty by si měla být rada za muže co s tebou vydrží a nebude mu vadit jaká jsi a jak žiješ.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Původně jsem chtěla automaticky odpovědět: Každej má přeci nějakej vzhled a každej má svyj typ nějakej, co se mu jako líbí víc a co míň a co vůbec.

    Lidé jsou různí as maj různej vkus... co se líbím mně, jiný se líbit nemusí a naopak.

    ALE NE, NEUDĚLÁM TO.

    Radši se tě zeptám.

    ,,Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš" Jak to myslíš?

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    INSEQUI:

    Jak to myslíš?

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: je docela mozny, ze se uz nikdy nevykoupes, nezalyzujes si a nevyjde ti kvuli mne dalsi velka spousta jinych veci. jak tomu budes celit?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Nechci nic říkat, ale ty si v rámci vzhledu moc vybírat nemůžeš
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Teď JEŠTĚ PŘIBYLO SLOVO ,,ZASE"! To je viď. Interdasting!

    A JAK TI TO JDE NA SEZNAMCE??!


    Napíšeš někdy něco k tématu, nebo mě zas jen budeš otravovat a zdržovat kdykoli napíšu sem cokoli?

    Tak jako vloni..

    A jako teď celý léto? Až do noci? A třeba když budu spěchat na kolo, koupák, na akci nebo spát??!!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    KOUDY:

    Chci zase muže z Prahy,tedy s bydelním a prací v Praze, aby se mi zase věnoval, prostě normálně.. spíš tmavovlasýho, nad 173 cm, bezdětnýho, hubenýho, hezkýho nebo prostě pro mě nějak zajímavýho, pracujícího nebo dříve majícího a hledajícího zas dobrou práci, ideálně alespoň s maturitou..To je vše....Nemám tam žádnej filtr a hledala jsem vloni podle toho, kdo se mi líbila kdo vůbec ...

    A jen když v těch bezdětných kolem 30-40 nikco vůbec, tak ty pod 30 jsem zkusila, co kdyby se gerontofil, co je v 29 na pětatřicítky tam našel nebo nějakej na Stifflerky.

    A pro tvou informaci.

    Kdyby si Stifflerka chtěla tamtoho vzít, a malej Stiffler by tomu nebránil, TAK ON JI CHTĚL tu Stifflrovu mámu, TŘEBAS I ZA ŽENU A MÍT S NÍ TŘEBA po VŠ I MIMÍSE.

    a NEBYL BY TO DOBREJ NÁPAD, že to byl student střední nebo v prváku na VŠ a jí bylo těch skoro 40.

    ALE KDYBY MU BYLO 27 A JÍ 35 A ANI NEMĚLA DĚTI (Stifflera), KLIDNĚ BY TO ŠLO!

    Svatba i dítě pak.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Nejsem analfabetka, JEN JSEM ASI V 17 h docela spěchala na kolo a koupat se a KULA mě tu otravoval a zdržoval odpovídáním tak, že i když jsem spěchala a ani si chyby nezkontrolovala a neopravila, že se začlo stmívat a nejela jsem NIKAM!!!


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam