• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To je peknej clanek, udelam si rozbor v jakych hormonech mne ty vztahy skoncily. Vice podle vseho u FEA, ale jednou u oxytocinu a tam to byl pro me hodne bolestnej rozchod. Mozna pro ten oxytocin nekteri lidi chteji zustat v pratelskym vztahu i dal. To se mne povedlo jen jednou. Dodnes mame perfektni vztah. I kdyz uz tam nefunguji hormony ani z jedny strany.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: No jo chemie, to je taky vecnej otaznik, jak dlouho vydrzi.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: Ta krása a postava se zbytečně přeceňuje. Jo, je to na začátek bonus, to nepopírám, ale nakonec je stejně nejvíc důležitá osobnost. Krásná hubená holka vůbec nemusí být přitažlivá, když jí chybí sex appeal. A ten před zrcadlem nenatrénuješ..
    AMANT
    AMANT --- ---
    a jedna pisnicka pro vsechny zlomeny srdicka
    Verona - nejsi sam
    https://www.youtube.com/watch?v=jftkteQqeo0
    AMANT
    AMANT --- ---
    KULA: ty asi nechapes rozsah naroku jiste osoby na jistou nemovitost, to je furt dokola.


    REBORNA: ano, bylo to vsecko strasne nespravedlivy, ale ted uz je cas jit dal.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Jo, brutálně to zvýrazní oči ;)
    KULA
    KULA --- ---
    Vy motyky, pošlete tu ujetou krávu do prdele kam patří strčte si tyhle přiteplené moralizační keci, že všechno bude dobrý, do prdele. Za tou píčou se zavřela voda. No a co, jen ať pohodlný krypl bez zájmu trpí. Je to líná svině a nic jiného si nezaslouží. Pořád keci o slušnosti...o ničem.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jasny, kdyz me to bude moc obtezovat tak ignore, ale ignore tady funguje jenom v prispevkovy verzi ne? Jaky ma placena jeste vyhody? Ja se zatim snazim filtrovat.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    NAVARA: ;o) To bych nerozdejchal do konce zivota. Ale zase by byla vyhoda, ze by sel vztah utnout bez zavazku, protoze by "nemohla" mit to dite ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OVERWATCH: Sim tě, toho by sis ani nevšiml - zvlášť poté, co by dodala, že se nejmenuje Jana, ale Jan :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: k 6 dochazi co dva tejdny... vzdycky se nekdo najde :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Schopnost nabiflovat informace je o kapacitě paměti (asi máš), schopnost je použít je zase jiná disciplína. Ale inteligence obecně je schopnost se přizpůsobit se novým podmínkám v tam hanebně selháváš.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: 3/ nevypadáš na 25-27, ani omylem a za šera

    SIBILLE: jj, spoustě holek to v nich mnohem více sluší!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    AVATAR: Slibuju, ze k bodum 4, 5 a 6 nedojde. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OVERWATCH: ale cetla jsem v casopise ze touto dobou uz musis byt v pasti anebo ti to uz musi byt jedno, takze beda ti se nejak rozcilovat!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OVERWATCH: dovolim si predikovat budoucnost:
    - budes se s ni normalne bavit
    - zjistis, ze jeji nazory jsou tak sick, ze by je nedocenil ani fanousek ortelu
    - kazdej dalsi post bude cim dal vetsi wtf
    - zacnes na ni byt hnusnej, protoze normalni komunikace nebude fungovat
    - pochopis, ze ani byt hnusnej nepomaha a ona jede porad svoji neuotresitelnou pisnicku
    - prijde dalsi lumen, co ji nakrmi
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    "To je otázka, jak se příjde a kdy na to kolik tomu druhýmu je let??"

    Treba pri oslave narozenin spocitas dobre svicky na dortu. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Bych asi ziral, kdyby za mnou holka po dvou letech prisla: "Jo, hele chtela jsem Ti rict, ze jsem o 6 let starsi nez si celou dobu myslis".
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tak ukazovat OP nebo pas neni povinnost, ale jak bys treba delala spolecny oslavy narozenin? To byl urcite nejakej vyjimecnej pripad, kdy spolu ti dva nezili, ne? Tohle zaprit se mi zda prakticky nemozne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam