• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Tak asi z toho profilovýho natočení nebyly vidět oči.

    No jo, ale záleží nabídek od KOHO... pokud taky jen o mimo-lokalitových jako že u mě mimopražských NEBO OD SAMÝCH HUMUSÁKŮ, TLUSŤOCHŮ NEBO POSILKOVEJCH HOR SVALSTVA RŮZNÝCH MACHO-SELADONŮ, STREJCŮ S DĚTMI NEBO DĚDULŮ, PAK TO MŮŽEŠ NA TY KOLEM 30 ZKUSIT.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Fotka byla v pohode, akorat trochu z profilu. Nechapu ze neprosla. Ale to nevadi, lide nebo rande me nikdy nijak nelakaly. A co jsem slysel ty historky z rand s lidmi odtamtud, sileny. Taky je tam moc velka koncentrace lidi. Kazda holka tam ma 200 nabidek denne. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Myslím, že na lide vadí sluneční brýle anebo rozmazaná fotka...

    Musí to být fotka vyostřená nějak průměrně a stačí, když jsou tam oči.

    Taky jsem tam koukala a nějakej uživatel tam měl jen jedno oko a prošlo mu to - byl v ,,nabídce" :)

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Jinak jsem si chtel zmenit foto na lide.cz a asi tam zprisnili podminky pro profilovy foto, protoze mne ho neuznali. Nechapu proc, je tam cely oblicej. Tak jsem smazal vsechny fotky co tam byly (asi 2) a na cely lide.cz dozivotne zanevrel. ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Byl bych s celou Asii opatrny, kamos si takhle udelal vylet do Thajska a pronajal si tam prostitutku a az po oralu zjistil, ze to je transka. ;o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INSEQUI: a nepohazi treba z honkongu?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle +HODNE :D :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    INSEQUI: adi proto ze jich tu je kopec?
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    INSEQUI: cinanky jsou fajn;) ber ;)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Hele neví někdo důvod toho že se teď na Tinderu roztrhl pytel s čínankama? Dřív to nebylo.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Aha, ok, to je dobry, tak uvidim jestli se mne ta placena verze nekdy bude hodit. ;o)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SIBILLE: slusny B-)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: To je peknej clanek, udelam si rozbor v jakych hormonech mne ty vztahy skoncily. Vice podle vseho u FEA, ale jednou u oxytocinu a tam to byl pro me hodne bolestnej rozchod. Mozna pro ten oxytocin nekteri lidi chteji zustat v pratelskym vztahu i dal. To se mne povedlo jen jednou. Dodnes mame perfektni vztah. I kdyz uz tam nefunguji hormony ani z jedny strany.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SIBILLE: No jo chemie, to je taky vecnej otaznik, jak dlouho vydrzi.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    REBORNA: Ta krása a postava se zbytečně přeceňuje. Jo, je to na začátek bonus, to nepopírám, ale nakonec je stejně nejvíc důležitá osobnost. Krásná hubená holka vůbec nemusí být přitažlivá, když jí chybí sex appeal. A ten před zrcadlem nenatrénuješ..
    AMANT
    AMANT --- ---
    a jedna pisnicka pro vsechny zlomeny srdicka
    Verona - nejsi sam
    https://www.youtube.com/watch?v=jftkteQqeo0
    AMANT
    AMANT --- ---
    KULA: ty asi nechapes rozsah naroku jiste osoby na jistou nemovitost, to je furt dokola.


    REBORNA: ano, bylo to vsecko strasne nespravedlivy, ale ted uz je cas jit dal.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NAVARA: Jo, brutálně to zvýrazní oči ;)
    KULA
    KULA --- ---
    Vy motyky, pošlete tu ujetou krávu do prdele kam patří strčte si tyhle přiteplené moralizační keci, že všechno bude dobrý, do prdele. Za tou píčou se zavřela voda. No a co, jen ať pohodlný krypl bez zájmu trpí. Je to líná svině a nic jiného si nezaslouží. Pořád keci o slušnosti...o ničem.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    TRAILER: Jasny, kdyz me to bude moc obtezovat tak ignore, ale ignore tady funguje jenom v prispevkovy verzi ne? Jaky ma placena jeste vyhody? Ja se zatim snazim filtrovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam