• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tak zase kdyz to co tu pises napises do inzeratu, specifikujes dopodrobna, tak se Ti nebudou ozyvat ti onanisti ne? Vidim v tom win win. ;o)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: dost sa obavam, ze budes musiet tie naroky na chlapa trochu preskrtat.. inac mozes kludne hladat toho "jedineho" este za 10 rokov
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI: No právě v příspěvku níže je, že poavžuju za relevantní jen ty z Prahy a dle popisu níže.

    A že bývalej snoubenec byl takovej ve 35 - 42, byl zázrak.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:
    REBORNA:

    Jinak tedy: Nelíbí se mi, tedy mně osobně:

    Vousy, tlustý obličeje, tlustý tváře i když jsou zakrytý vousy, protože se mi moc nelíbí ty vousy, plešatý muži (kouty jako snesu, ale ne ty, ze kterých bude do roka celo-pleš - to se pozná),

    Vrásky mi nevaděj.

    taky se mi moc jako nelíbí brýle, ale to jako bych se doptala, zda je nosí celý život, a zda půjdou i čočky někdy...

    ...pak se mi mi nelíbí ty pupky,

    nelíbí se mi ty namakaný..z těch jak polevěj mohou být tlouštíci...no prostě ty příliš ,,hmotní", jakkoli.

    No a hledej to, když je ti 35 a chtěj tě muži 35+, že...

    To, co se mně líbí, je skutečně tak na zavření do blázince na oddělení pro pedofily/-ky:

    Tmavší všechny vlasy, 175 cm, 69 kg, hubený nožičky, hladce oholenej obličej, spíš ty mladší typy.
    Oblečení typu skejťák, týpek z akce, teoreticky i kravaťák, co to má ale evidentně z donucení a je jasný, že jinak dechovku a country a starej rock pro fotry neposlouchá...

    A jako čim vyšší tim skoro lepší.

    Přijde mi supr, když týpek jako promluví hlubším hlasem, je o hlavu vyšší než já (189 cm třeba), takže působí jako potenciální partner a dospělej muž), prostě klidně ke mně do páru, aniž by někdo mohl něco namítat, ale pak řekne, že je mu třeba 24 nebo 26 a že je skoro o 10 let mladší...

    No vono by to šlo, ale na vztah a pořízení mimíse a aby nás živil pak těžko, že.

    No jsem odepsaná prostě.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    NEI:

    Tak to ani o moc nepřicházíš :D

    Tedy vloni možná, ale horory a thrillery a detektivky jsou spíš v telce a kině.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:
    REBORNA:

    Na senamce fotky mam, ale píše pak celá republika.

    Je lepší oslovovat. Pražáky kolem 30, co se mi líbí a nemaj tam fotky s dětmi nebo že by měli děti.

    Ale oni neodepisují ani neblokují.

    Tak koukam, kdy naposled byli online, některý dávno..

    Ale některý už tam byli a ani neodepsali, asi si mě nechávaj do zálohy.

    Nahledala jsem si jich a oslovila asi 50 za rok a nic.

    Jen 5 odepsalo, že už jsou zadaný, některý byli na rande nic moc ve skut., pak to krachlo kvůli věku - kolem 30 bylo i 28 a ,,nechtěl mě zdržovat"

    To už tu taky bylo.


    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    NEI: Naivko ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:

    Bruneta kolem 35, středně dlouhý vlasy, nad čelem zesvětlený do tmavší blond (to že už se mi předtím a hlavně po tom rozchodu a starostmi s bytem a tím bydlením objevily nahoře nějaký další šedivý vlasy, ale ne moc jako, jen pár)

    170 cm, momentálně 59-63 kg, takže štíhlá.....prsa větší dvojky, úžší pas, větší zadek...boky až tak ne, svalnatější stehna.

    VŠ, sporty jsem psala.

    Výhod spostu.

    Nevýhody: 4x za rok PMS, že buď jeden den bezdůvodně chvíli bulim nebo křičim

    taky že chodim pozdě, ale to jen když mám moc práce a nestíhám a nestíhám koníčky a spát, takže spíš jaro až brzký podzim, jinak chodim včas a dokážu vše naplánovat

    Jinak nevim.

    Hlavní nevýhodou je věk a že jsem jako že byla dřív dost hezká nebo podle někoho krásná, tak jsem povrchní a chci fešáka.

    Je jasný proč:

    Když jsou lidi celej den v práci, viděj se až večer.

    Tak jsou důležitý koníčky, to jako o víkendu..ale i sex.

    Ten se dělá i ze předu, i když jako míň, ale taky, a co jako žena Z TOHO MUŽE HLAVNĚ VIDÍ??!!

    No obličej a břicho.

    Takže hezkýho nepupíkatýho chci...což je často problém.

    Asi radši pleš než pupík.

    I když vlasy jsou taky jako důležitý, a mučení hlady a sporty bych pupíkatýmu nasadila, ale stejně asi ne e.

    A na tom to dost vázne.

    Jsem na ty mladý kolouše....

    Jak jsou chlapi zvyklý na prsatky z časáků a krásky z telky.

    Tak já jsem zas celej život byla od 20 zvyklá pohybovat se mezi těma pěknejma hubenejma klukama z akcí, to je muj vkus a nemůžu se toho zbavit.

    Ne že bych šla jako balit 20 letý skejťáky, ale někoho, kdo podobně postavou a obličejem vypadá i v těch 30-45...





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI: + taky hubenýho spíš....
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    NEI:

    Pak mě to na konci léta zdržovalo ty žádosti víc jak vypisovat na nyx, ale teď jsem to zase aktivovala a jsem v nabídce...Výsledek např.:

    Už jsem od rány a míra zoufalství stoupá a já odpovídám už i na tuto klasiku:


    okolí Plzně píše, pondělí, 24.8. 05:18 : Ahoj, nechtela bys videt, jak honim pero?

    (hledá flirt, ale je hezkej, mladej, má sexy kérku, tak si může dovolit prakticky cokoli....dávám si ho:

    já, pondělí, 24.8. 17:00: No tak určitě, ale jedině v Praze, v tvym bytě, kam si mě nastěhuješ :) Děláš teď nebo chvíli ne? Co děláš v Plzni za práci? Orientačně, nemusíš psát firmu...

    (nějak nepíše, tak přihazuju:

    já, pondělí, 31.8. 23:43

    Ne fakt, líbíš se mi, tak se zajímám, jak u Vás bydlíš - v bytě v nájmu nebo v baráku s rodiči? Máš někoho? A jak to máš teď s prací?

    (to jako kdyby byl teď bez jobu a chtěl jít za prací do Prahy, i bez bytu, babičce je o rok víc, 94 a třeba budu mít ten byt pak já, tak už na bytnatym netrvam, jen aby byl/pak byl z Prahy)


    on, dnes 11:21

    Nejsem z Plzne a do prahy se fakt nechystám


    Škoda, fakt byl sexy....




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Treba kerlingu ;o))
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    A jakýmu skupinovýmu sportu?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:

    To jsem udělala.

    I napsala třeba: Mimopražský nepište! Jen Praha!

    Nebo: Jen muže 27-37 let do max 44 let jen bezdětného!

    Nebo: líbí se mi jen hubení muži


    nebo prostě tak něco - různě.

    Zkoušela jsem všemi možnými způsoby, ALE PSALI STEJNĚ, POŘÁD! :D

    Pak jsem tom zas přepískla s požadavky a nepsal nidko, no proč: Protože v kategorii kolem 30 tam nikdo pohledný a zároveň hubený spíš tmavovlasý bezdětný z Prahy není :D

    Ne, je to vlastně smutný.


    A to mi pak uraženě nebo naštvaně zase psal jeden úchyl z Brna, co jsem si s ním povídala slušně, ale pak ho taktně 3x blokla, že je z Brna...

    Tak zas psal: ,,No takhle odradíš úplně každýho!"

    No ale proč - protože nesplňoval ani jeden z požadavků, tedy bezdětnej hubenej možná, ale úchyl z Brna.

    Pak mi zase chválili fotky.

    A psali z druhýho konce republiky: ,,Jak trávíš večer?"

    Nebo: ,,Chtěla by sis alespoň psát?"

    A já na to, ne, nechtěla, hledám vztah!

    A dala jsem to i na profil, že si tam NECHCI JEN POPOVÍDAT, TAK AŤ MI MIMOPRAŽSKÝ NEPÍŠOU...


    Nebo:

    ,,Pokud mi chceš jen pochválit fotku z druhýho konce republiky, tak díky, už to udělalo asi 100 mužů denně před tebou, mně do práce, tak moc díky, ale NEDĚLEJ TO."

    No tak to už přestali trochu.

    Pak jsem jim tam dala obrázrk návodu, jak si maj nastavit na úvodní stránce FILTR NA LOKALITU A VĚK, JAKO ŽE SVOU LOKALITU A VĚK, A PAK TEPRVE ZKONTROLOVAT, ZDA SE TO SHODUJE S MYM A NAPSAT. Jak pro ÚPLNÝ DEMENTY! Záměrně.

    To pomohlo.

    Sem tam seriozní žádost od mladíka z Prahy, ale zatím jen asi 10 a žádnej mi nepadl do oka, jeden měl tlustý tváře a pupek.

    Ale on si princeznu najde, jen já tom nebudu.






    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: dej se do jiný party nebo se přidej ke skupinovému sportu - někde, kde jsou lidi
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    NEI:

    Jakmile to tam člověk má aktivovaný, píšou burani z celý republiky.

    A z Pražáků fakt 40+ dětnatý a i 50/60 letý dědkové a pak nabídky na sex, sex za prachy, focení a tak..


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    Dříve jsme měli lyžařskou partu kolem táty a bejvali tam i fajn mladý lidi...býv. sn. se párkrát zůčastnil taky... ten před ním taky...

    Ale lidem kolem táty už táhne na 70 a mladší lidi mi byli putna, protože s býv. sn. jsme měli větší víc hard core lyžovačku a pak večer větší romantiku, když jsme poslední dva roky jeli sami.

    Známej mě vzal na hory s jednou známou naposled právě před započetím mýho vztahu s býv. sn.

    Pak ale zase jeli jiný lidi, a ty tam prej jen viseli a hulili, ani nelyžovali a jen tam chodili po hospodách na tý jeho chajdě na horách :D

    Tak to jsem řekla, že fakt ne e.

    Že jsem měla mezi 25 dny dovolený na hory jen 3 dny po odečtení letní dovči a festivalů a akcí, takže 3 dny trávit na horách takhle, já lyžařka dříve skoro profi na instruktorák, nechtěla.

    No a ejhle: býv. sn. se ukázal jako lyžař dobrý (na mě samozřejmě nemá)..., ale ....
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Nicméně, když pominu týmový sporty, jsme u věci: KDE? Kam jít.

    ,,pratele-kolegy z prace, se kterymi jde po praci na kafe/pivo/vino. " Takže tím místem seznámení se myslí HOSPODA!

    No jasně.

    My jen chodili na akce, to jsou taky de facto hospody, jen na nich hraje muzika. Náplní práce tam není sedět u piva (a dříve kouřit) a povídat, ale tancovat, místy to prokládat postáváním u baru, posezením a pokecem, když se objeví někdo známí a pak zase tancovat.


    Nevýhody: HLUK - muzika, tedy výhoda, ale není přes něj často slyšet, o čem se kdo baví... třeba jak poznat toho, kdo se chce seznámit - tak nějak nikdo a potenciálně všichni, jen to nesmí být už hotový olibující se páry nebo cizáci nebo teplouši

    Výhody:

    Může tam jít kdokoli, i sám.


    Ale tím místem k seznámení, kam jdete po práci na to kafe (to mám doma a v práci bylo zadarmo), pivo NEpiju, po víně, že je silný, jsem high a potřebuju to vytancovat, abych nebyla jak dělo...

    ...ale můžu si dát limču, džusík, mám ráda ty načančaný hospodský kávičky - alžírskou, ok....


    Ale tím místem k seznámení, kam jdete po práci na to vše, TÍM MYSLÍŠ HOSPODU, ŽE?

    Nějaký doporučení, kam se jít smutně tvářit na party těch z práce jdoucích kolouchů 30+ a očumovat je?

    Můžu tim zkusit prokládat ty akce..


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Co z těch současných koníčků děláš v nějaké větší stále skupině lidí, nejenom s někým koho zrovna uženeš?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Jak to popisuješ, to maj spíš chlapi v práci a ty týmový sporty a mladší lidi než 35, ale:

    No dobrá. V první práci jsem jednu holku ráda měla, ta se vdala a měla dítě v době, kdy já už byla dočasně ve firmě, kde byli jen muži - inženýři, ale z jinýho oboru, pak jen jedna Slovenka a pak pani kolem 50 v kanclu.

    Pak jsem v jedný práci byla jen se ženatym kolegou a kolegyně za námi jen občas dorazila ze SK, kolega z HU, kolegyně z RO, jinak úzkej kolektiv a hlavně komunikace v AJ po Skypu.

    Pak v jendom open space jsem některý lidi měla ráda, některý nesnášla, to bylo vzájemný, ale to proto, že jsme si vzájemně vadili a rušili se...bohužel moje oblíbená mladší kolegyně odešla z firmy půl roku přede mnou.

    Pak v tý další práci byla kolegyně fajn, ale pak se z ní stala de facto ,,kráva", no ta, kvůli který jsem přišla (po jejím návratu z měsíční dovolený, i když jsem to tam zvládla sama za dvě a dalo se na to docela dobře navázet a vše ve dvou už jen doladit a zase si vše rozdělit a já svoje zvládala už perfektně bez chyb), přišla o tu práci a budoucího manžela - to už tu bylo.

    V další práci podřízený nebo lidi jakoby hierarchicky pode mnou, co jsem kontrolovala, moc počítat nelze..

    Jinak kolegyně měla partnera a po práci hupsla na spoj nebo do auta a frčela fofrem za nim na barák ještě dál větší kus za Prahu.

    Koníčky: Klavíru jsem po 14 letech nechala, když jsem na VŠ nevěděla, kde mi hlava stojí, ale po 2. absolventskym koncertu je jen konzervatoř, takže pro mě nic.

    Moderní gymnastiku jsem dělala jako dítě jen 3 roky..

    Moje sportovní koníčky byly tedy v současnosti:

    Plavání, koupání, kolo, in lajny,kratší běhy, alpský lehčí obří slalom a pokusy o freeride, výlety - TO VŠE S BÝVALÝM SNOUBENCEM NEBO PŘÍTELEM, CO JSEM S NÍM 3 ROKY CHODILA PŘED NÍM.

    Koníček občasného jarně-podzimně-zimního víkendového kulinářství jsem provozovala na lince bývalýho snoubence,,,u toho přítele před ním jsem nemohla, protože v ta v kuchyni věčně ,,zacláněla" tedy vařila a něco rapačila jeho matka a já bývala obvykle schovaná s pokojíčku, tajně opatrně vylejzala jak morče z domečku až když vypadli jeho rodiče na chatu...



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Znamená to ovšem jezdit třeba na výlety s lidma, kde zrovna teď žádní 37-45 svobodní chlapi nebudou, ale s tím že se tam _může_ objevit a pak si třeba padnete do oka.
    Víš co, udržovat sociální kontakty, nezištně, prostě jen proto že to baví. Jestli tedy vůbec tušíš, o čem je řeč…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam