• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    IANIS:
    REBORNA:

    No a na tom právě stojí a padá veškerý seznamování s muži nad 30.

    Tenhle 1. je sice obličejem dítě, ale když si ho lze představit s obličejem 35 letýho, tak takhle má podle mě vypadat ideální mužská postava.

    1. 2.

    Kdežto 2. :

    Jakmile má někdo nadváhu, tak jediný, co s tim může udělat, je jít na kolo a v zimě do posilky a v lepším případě zhubnout nebo v taky možnym jakože lepším případě z toho udělat posilovnou tohle.

    Což má bejt jako že dobrý asi - JENŽE AŤ UŽ BY SI TEN TÝPEK VZAL NA SEBE COKOLI PŘES TY SVALY - TO UŽ JE JEDNO CO, JESTLI TRIKO, NEBO MIKINU NEBO SVETR, tak pro mě, podle mě, podle mýho osobního vkusu, co mi jako mozek (periferně ho vidící) vyhazuje, je si ho nevšímat/blokovat, protože pro mě je prostě každej takovej jen:

    TLUSTEJ.

    :(


    REBORNA
    REBORNA --- ---
    IANIS:

    ,,(k tomu, co se ti líbí): ale takový chlapec už kluka má ..."

    Tenhle asi taky :( Ten druhej je trochu podobnej tomu skejťákovi z klubu, ale ten měl divnější vlasy, ale o to zajímavější nos.


    Tohohle bych převlíkla a přezula. Tmavý kalhoty a skejtový boty by byly fér.
    Tenhle je stejně moc mladej.

    Ale u rybníčka jsem viděla tak 17 letýho chlapečka, co vypadal podobně, obličejem víc muj typ, no hned bych si dala říct. Ale jen jsem se jako že potajmu z vody dívala, jak se převlíká. (to už je na ty Bohnice, no)

    Tohle je co jako za kus oblečení? V tom se jako taky skejtuje? Nebo to je na doma a kdybych měla byt a on byl míň dokonalej teď neměl job, tak bych si ho jako nastěhovala a vytíral by v tom?

    IANIS
    IANIS --- ---
    REBORNA: (k tomu, co se ti líbí): ale takový chlapec už kluka má ...
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    OVERWATCH: já když jsem ještě zkoušela tyhle věci tak jsem tam měla napsané, že hledám partnera pro život takový, jaký je :) a byla jsem upřímná, práskla jsem se že občas kouřím, že nejsem supermodelka ani super štíhlá, ale že je se mnou docela legrace a navíc docela ráda vařím a peču :)
    ohlasy byly mnohé, většina chlapů sháněla náhražku za unavenou pravici nebo je už nebavila díra v prostěradle, s pár jsem se i sešla, ale většina z nich postrádala dost zásadní věc a to schopnost nebrat sami sebe tak strašně vážně :)
    ale jak to tak tady čtu, už to znovu pokoušet nebudu :) evidentně se to nelepší :) pořídím si kočku a bude klid :)
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    OVERWATCH: 44, bez nežádoucí svobodný vůle, ...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OVERWATCH: Já bych asi nikdy nic nepsal :D
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    INSEQUI: Mne prijde legracni. Dat to do inzeratu.
    44, tvarnaty, hleda sympatickou... ;o)

    Ja byste psali takovej inzerat na online seznamku? Udaje muzou byt fiktivni.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    výraz tvářnatý je fakt extrémně divnej
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Vzhledová policie?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TRAILER: tak otec- darce ho mit klidne muze jen ona ho nedostane
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: Jo, jo, je ještě lepší verze, ale nemohla jsem ji najít. To by zvedlo i mrtvýho a všechny mimísi světa z postýlek.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Slysim tam Boba Marleyho get up stand up. Trochu to pripomina Zion Train, nebo Back to the Planet. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    Když už nic jinýho, tak mám z toho tady dnes alespoň tip na NOVEJ KLUB - ,,any new jungling, men?". Krom full on psy, tekku, dramců, raggajugle a třeba Linkin park poslouchám i nějakej rap...a ještě leccos dalšího.

    A z ragga poslouchám ragga-leccos. Třebas i raggatek.

    Tak posílám jakožto spořádaná žena 35+ a budoucí výchovná matka na dobrou noc pěknou písničku všem mimísum. Ukolébavku.

    Aby mimísové celou noc klidně leželi a moc NEVSTÁVALI! :

    Vandal & Mikkim & Mandidextrous Feat Earl 16 - Stand Up
    https://www.youtube.com/watch?v=7FLSbipSfd8&list=RD7FLSbipSfd8&start_radio=1


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    NAVARA: "zoufala hystacka shani plodneho chlapa s vyresenym prazskym bytem a jakoukoliv minulosti. zn. specha".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Pod 37, neumíš číst…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tam je rozsah vetsi nez jen raggajungle. Kazdopadne tam pry byva narvano. To je lepsi, nez cos popisovala. Zajdi tam az tam bude ragga... a pak napis recenzi tady. I kdyby by byla negativni, zajima me jak to tam na Tebe bude pusobit. ;o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: S tím co nabízíš, by tvůj inzerát měl znít "37 špinavý blond střední postavy se zálibou ve sportu a psy-parties hledá pracujícího chlapa z Prahy co ještě nemá vlastní děti, udrží erekci a nebude ji moc bít".
    REBORNA: Nejsou, byli před pěti lety, teď už došli - hledej jinde, viz. výše.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Když už nic jinýho, tak mám alespoň tip na NOVEJ KLUB.

    Neposlouchám jen raggajungle.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHARKIE: A ti s křikem utečou, jakmile na ně bude pět minut mluvit :)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH: No jestli jako nemáš pohledu zepředu naducaný, jako že nařvaný tlustý tvářičky moc.

    Al ev tvym věku už je to ok.

    Býv. sn. měl úzký obličej, jeden DJ, co jsem s ním byla 2 roky kdysi taky, ten na dálku taky, tak když se na to člověk celej život dívá, zvykne si.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NEI: Zkoušeli jsme :) Ona to nedokáže - neumí vnímat koncept nabídky poptávky, naprosto jí nezajímá co chlapi chtějí a co by jim mohla nabídnout, oč by mohli mít zájem. Vůbec to nechápe, její sociopatie a EQ pod bodem mrazu jí tohle propojení v mozku vůbec nedá.
    Neví, na co se jí ptáš - je to jako ptát se akvarijní rybičky, jestli se nebojí že ji smahne supernova…
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ja se divim ze spis neresite rozmery a polohu jeho bytu v Praze...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam