• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "zas ty moje červený šaty s výstřihem pověstný, ty samý co se story s čumící pani z metra"

    Tuhle story neznam. Co se stalo? ;o)

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    :D :D :D

    Face palm a smích.



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    A 24 jako nic moc.... on že prej to maj komlikovaný že ona za ním už moc nejezdí...což kecal, že asi pak viděl, že mám zájem, což naopak, já jsem úplně ustoupila, když na muj dotaz zda má přítelkyni řekl, že jo.

    A šla se bavit se známými a schválně flirovala s jeho kámošem, co se tam bavil s mými známými.

    Pak jen s timhle mluvila u baru a odešla...ale on pak když jsme vedle sebe tancovali řéíkal, že prej to maj komplikovaný, to jsem mu nežrala a ale pak se mi moc líbil, tak jsem mu dala telefon..

    No a on přišel druhej den.

    A docela mě urazil.

    Já si vzala letší šaty - lisopad, ale teplo a já čekala v bytě.

    No a on mě viděl , (zas ty moje červený šaty s výstřihem pověstný, ty samý co se story s čumící pani z metra.)

    No a řekl, že nic nechce, se mnou spát a že jestli má něco platit, že půjde pryč.

    Já na něj, co to povidá, že jsem manažerka. A co má proti těm šatům!! Že jsou značkový, ze skate skopu, jen červený...nebo jestli jsem to nepřehnala s make upem.


    A on že sorry, že ne, ŽE TAK NA NĚJ JEN PŮSOBIL TENHLE BYT...NO že je skoro prázdnej, jen s matračkou, asi jako přechodné pracoviště takových žen.


    Nebo mu to bylo divný, že ho zvu domu, ALE JÁ NEMĚLA NA NIC ČAS, ŽE JSEM DRUHEJ DEN V 6 VSTÁVALA DO PRÁCE.

    Tak jsme si tom vysvětlili.

    A koukali na fotbal.

    Na tý TV fotbal snad nikdy neběžel...bývalýmu snoubenci jsem ho vždy zatrhla, pustila si film a on se na něj díval na menší TV nebo notebooku.

    Ale že to byl tento a nenadálá návštěva, tak tomu jsem ten fotbal pustila.

    Za mě je fotbal oproti hokeji nudná hra...ještě pralesní liga... ALE NETUŠILA JSEM, ŽE MŮŽE BÝT FOTBAL TAK ZÁBAVNEJ, záleží, s kym se člověk dívá.

    Jenže pak už jen psal, tak mě to mrzelo, teď je v Kanadě.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: 93 je vysokej vek, to se zrejme dozijes taky vysokyho veku, buhvi jestli bude jeste fungovat nyx. ;o) Ale dedictvi padne na tatu. Se segrou v tom nehrajete roli, pokud babicka nenapise zavet ve Tvuj nebo vas prospech.
    A o praci jsi prisla kdy?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    _BENNY: resp. tebe vem cert, ale babicka at je tu jeste dalsich 50 let
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: nemas narok, a ja doufam ze umres driv nez babicka
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:
    A nastěhovala bych si ho do bytu po tý mý babičce od táty, až by zemřela, je jí 93...ale tady někdo pořád tvrdí, že nemám nárok.

    A na mimíse je byt malej...pidi-garsonk taky..a je částečně družstevní a na blbym místě...tedy hezkym, ale do práce docela z ruky....




    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    To bylo v listopadu asi...měla jsem supr práci a byla happy, tady z toho netušila nic..

    No moc se mi líbil, ale brala bych ho i 35 letýho, jasně... ale bojim se mu napsat, zda je tam s tou jeho...ale psal: ,,Až se někdy vrátim, tak..."

    No je mladej, jasně..

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: 24 co bydli u babicky mimo Prahu? To mas pravdu. Do toho bych moc nadeji nedaval. Na druhou stranu, kdybysis ho nastehovala k sobe do toho soucasnyho najmu, tak by Ti mohl pomahat s placenim najmu, pokud by nebyl socka, to vim, ze nechces. Tos ho sbalila jeste pred Covidem, nebo az potom?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Tráva hraje, byl třeba na jedný alternativní akci...tam jsem sbalila po velkém napínání a rozhodování kluka, co měl holku, ale pak že maj to komplikovaný,,,no nemaj... je mu 24

    Tam to nebylo poznat.

    Ale přesně podle požadavků na vzhled, no vše perfektní.

    Teď je on v Kanadě, zkusim zjistit, zda s ní nebo sám a rozpadlo se jim to...ale je mladej...

    A bydlí mimo Phu...navíc u babičky. No nic z toho asi už nebude..

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No ale já ho neznam, my se nějak jen nudili, když tamten muj hrál a on to snad ani nevěděl, s kym tam jsem, pozval mě na návštěvu a já to šla zvizitýrovat.

    On se z legace svlíknul a skočil do vířivky, pak tam přišla ta jeho, já ji jen vídala a všimla si, že měla vyholený vlasy a pořád nějakej hadr etnickej na hlavě...

    No a ona mi nevěřila nejdřív, že já chodim už rok s tim jinym DJem...byli jsme spolu dva roky v mých 18/19..jen ten první rok se stěhoval od jiný a pak už bydlel jinde, ale lidi to nevěděli, že byl se mnou, nebylo by to vhodný.

    A pak jsem tomu chtěla nechat prostor a odjela.

    No a pak mě bývalý polužáci vzali na akci ven a pak mě tam nechali..já tam byla na dece...no a tam mě sbalil a odvezl jeho kámoše x km do Prahy a vrátil se tam pro mě ten další DJ.

    Já ani nevěděla, že je DJ a hrál tam...mě totiž během noci unesli teréňákem nějaký lidi na chatu, tam žrali marihuanový koláčky a jeden mě balil a nechtěli mě z toho privátu pustit na tu akci za ostatními spolužáky zpět.

    Ale pak mě tam odvzli...no a tam mě našel on,...nejdřív jsem ho nechtěla, ale hezkej byl, tak z toho pak byla velká láska...ale já byla jinej člověk...

    No a když se pak se mnou rozcházel, asi po třetí, tak jsem si začla s jinym DJem, ale z toho nic nebylo...pak jsme nějak s tamtim řešili nějaký nývraty ještě, ale nedopadlo to.

    To už je ale dávno.

    Ano, i tak se dá seznámit, přes známý, ale to by se stalo, i kdybych tam byla sama.

    No a s bývalým snoubencem to byla náhoda.

    NIKDY JSEM NECHTĚLA NA FESTIVALY V ZAHR., ŽE NEBYLY U MOŘE.

    Ale pak jsem objevila jeden u moře, naštvaná z rozchodu po třech letech s tím mladším, co to nebral tak vážně, JSEM TO UŽ OPLAKALA A BYLA FIT.

    V práci tehdy druhm rokem, bydlení možný opět na plno u mámy, peněz dost, tak jsem si chtěla koupit LETENKU A VSTUPENKU, ALE NEVĚDĚLA JSEM JAK.

    Byla jsem po letech na akci v Roxy, na dnb Afrodite, balil mě tam strašně krásnej kluk, podezřele, mladší zase, tak jsem znejistěla a nic,

    Ale druhej den jsem vyběhla jak šílená na akci, co dělali známý, z tý jiný scény.

    Jen jsem se jich ptala, jak koupit lísty na festival.

    Balilo mě tam asi 5 kluků!!

    Fakt.

    No a tam byl on.

    Ani jsem ho neviděla pořádně, jen rysy, jen pak jak hrál tancovala a moc ho nesledovala ani neviděla.

    Pak jen prošel okolo a já ho viděla periferně, styděla jsem se na něj i podívat.

    Pak jsem nějak přes známý a z line-upu zjistla, kdo to je.

    Našla jsem jeho fotky a zamilovala se na prví pohled.

    Pak jsem zjistila, jeslti má ještě přítelkyni, nebylo to jasný.

    Napsala mu, že jsem fanynka tý muziky a jeho a jestli má ženu...

    No a bylo to.

    4 krásný roky mýho života. A měla jsem se i vdávat.
    .,,,

    A takhle jsem i přišla o byt :(




    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Proc tu ta dementni kunda furt je? Reborno do pici zabij se uz.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Trava byl jeden cas pomerne famous, to se musi nechat. Vlastne ani nevim, jestli jeste hraje? I kdyz asi jo, mam dojem, ze jsem videl nejakou reklamu s nim. Ja jsem po skole delal v Roxy dvernika. ;o) Zlaty casy. Ale to je uz 20+ let.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:
    OVERWATCH:

    Jo ty seš tu novej vlastně.

    No akce jako párty.

    Bývalý snoubenec byl DJ a programátor.

    To je tak...muj druhej přítel byl DJ, velmi známej.

    (třeba jsem i zažila, jak jsem si odběhla z back stage Roxy od toho přítele na návštěvu ze zvědavosti k DJovi Trávovi, on ze srandy skočil do vířivky, já v rozpacích oblečená byla u tý vířivky a přišla tam jeho holka, a tý jsem musela já úplně rudá vysvětlovat, že Trávu nebalim, že si jen dělá legraci, že jsem přeci na akci v backstage s tim mym DJem...

    Jenže ona mi to nechtěla nejdřív věřit, protože ten předtím roky měl jinou, se kterou bydlel a nikdo zatím nevěděl, že se rozcházeli... )

    Muj třetí přítel, se kterým jsem byla 3 roky, byl DJ taky i to skládal, jen jinou muziku.

    Na jiný scéně, nebyl slavnej, pár lidí ho už znalo..

    Pak ne.

    Ale pak bývalý snoubenec byl taky DJ..

    A hraní mu buď domlouval známej jeho známýho nebo pak známej mýho kámoše z roku 2003, od toho jednoho mýho bejvalýho...tam byli i lidi ode mě, co už tam ale některý ani nechoděj.


    Akci dělaj tedy jakoby známí, což je širokej pojem, složitý vztahy.
    Ale je tam jeden, kterýho jsem kdysi před více jak 15 lety líbala (, ještě než zvážněl ten vztah s tím bývalým, DJem, se kterým jsem pak měla vážneuj vztah 3 roky), ten tam hraje a ten znal toho mýho bývalýho a toho bývalýho snoubence taky, ale moc se spolu nebavili.

    Ten už má teď manželku a mimíse.


    Pak jsem měla taky vztah s jedním klukem ne z tý naší scény, ale z techna (tekkna) kdysi dáávno, mezi těmito dvěma, ale s tím to nevyšlo.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: To uz jsi psala. Ostatne jsi tady uz o sobe napsala vsechno. Tak to mas stesti na DJje, ne? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Aha, a jak dlouho jeste na usporach vydrzis? Neni nutny se rozepisovat dopodrobna, staci nejaka circa predstava? Treba, tri mesice, pul roku, rok?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    To měla být akce, jako že párty, u jezera...ne výlet, ale je to i přes den..

    ale je tam drahej vstup...jsem sama, platim nájem 13 tis., nemám na to....

    ..vlastně ani na jídlo v podstatě, ale jedu z úspor.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    ,,že tě každý další pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;" V podstatě ano...A toto vyjadřuje zkráceně výrok, co říkal jeden herec u Kampola, NĚKOHO CITOVAL, že říkal:

    ,,Po svatbě jako takové...


    ....následuje rozvod jako takový."


    Lidi ze sálu se tomu povětšinou smáli/y.. já to viděla dvakrát a nikdy jsem se tomu ani nepousmála, spíš naopak.

    No a pak...
    Pak je potřeba ten byt, aby žena měla bydlení, počítala s tou možností.

    A už předtím jsem ten byt chtěla si doplatit a zařídit, že ten nájem, co si jen bývalý druh na chvíli zařídil v tý pauze, byl šílenej, za 18 tis.

    Tam bych sama od sebe v životě nešla...natož pak na pořízení dětí.

    To bych se radši ve 3 krčila v tý pidi-garsonce jeho a čekala, kdy nás někdo napráská na sociálku, že řve věčně dítě a má postýlku v koupelně.

    Ale že to byla krásná velká koupelna.

    Do předsíně by se postýlka nevešla, ta byla malinká..leda na morče. A jinak jen jedna místnost, že manželská postel končila skoro metr od linky. krásný linky, jak tam se vařilo...

    Ale radši bejt tam, než v nájmu 2+kk za 18 tis. Ani pod výhružkou smrti, ale když už tam byl, tak jsem tam šla, co mi zbývalo.

    Ježiš, jak já byla šťastná, že se ke mně vrátil, na to nezapomenu...a jak jsme první noc spali v tý ložničce ve zvláštním pokoji pro manželskou postel v tom 2+kk...fakt už jak manželé úplně..
    A tak by to bylo i v tom mym bytě 2+kk..zařídila bych to tam stejně, inspirovala se od tý pani majitelky, to jsem si plánovala.

    Ale pak hned od března jsem řešila ten svuj byt, nájemníkovi končila smlouva v dubnu 2018, tak už se táta nemohl vymlouvat, jako se vymlouval, když jsme měli s býv. sn, pauzu a já tam chtěla a máma tátovi i po mně vzkazovala, že by bylo dobrý, abych šla už tam a dala si tam i zbytek věcí od ní....

    No měla pravdu.

    Nebýt býv. sn., musela bych počkat na konec nájemníkovi smlouvy, zatím ještě u býv. sn. v garsonce, tu by pak musel asi po dohodě s námi pronajmout až pak, ale měla bych ten svůj byt.

    Řešil by mě táta už jako neubytovanou a kdyby mě do bytu nechtěl pustit, s mámou bychom tam vyrazili dveře.

    Já tam měla trvalý bydliště a nikdo by zatím nemohl nic říct.

    Pak by si mohl táta zkusit přijet tam od jeho přítelkyně a obtěžovat mě...dali bychom mu s mámou, co by na byt tomu jeho kolegovi od táty chybělo a byt by nám zůstal...

    Zbytek peněz pro tátu kdyžtak bych dovydělala, těch 300 tis. asi, nebo bych byt na chvíli pronajal přes léto třeba.

    Ale fakt myslím, že by to tátovi doplatil ten kluk, co by se tam ke mně pak nastěhoval do toho mýho bytu.


    Třeba i mimopražskej, co by chtěl za prací do Prahy.

    Ale ty já blokuju, nemám jim co ,,nabídnout". Byt už není.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Achjo. ;o) To prece nema smysl znovu vysvetlovat, uz to pochopili uplne vsichni...
    Pojedes zitra na ten vylet? Nejakej plan? ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: kolik nasetrenych milionu to dela?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam