• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Tráva hraje, byl třeba na jedný alternativní akci...tam jsem sbalila po velkém napínání a rozhodování kluka, co měl holku, ale pak že maj to komplikovaný,,,no nemaj... je mu 24

    Tam to nebylo poznat.

    Ale přesně podle požadavků na vzhled, no vše perfektní.

    Teď je on v Kanadě, zkusim zjistit, zda s ní nebo sám a rozpadlo se jim to...ale je mladej...

    A bydlí mimo Phu...navíc u babičky. No nic z toho asi už nebude..

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    No ale já ho neznam, my se nějak jen nudili, když tamten muj hrál a on to snad ani nevěděl, s kym tam jsem, pozval mě na návštěvu a já to šla zvizitýrovat.

    On se z legace svlíknul a skočil do vířivky, pak tam přišla ta jeho, já ji jen vídala a všimla si, že měla vyholený vlasy a pořád nějakej hadr etnickej na hlavě...

    No a ona mi nevěřila nejdřív, že já chodim už rok s tim jinym DJem...byli jsme spolu dva roky v mých 18/19..jen ten první rok se stěhoval od jiný a pak už bydlel jinde, ale lidi to nevěděli, že byl se mnou, nebylo by to vhodný.

    A pak jsem tomu chtěla nechat prostor a odjela.

    No a pak mě bývalý polužáci vzali na akci ven a pak mě tam nechali..já tam byla na dece...no a tam mě sbalil a odvezl jeho kámoše x km do Prahy a vrátil se tam pro mě ten další DJ.

    Já ani nevěděla, že je DJ a hrál tam...mě totiž během noci unesli teréňákem nějaký lidi na chatu, tam žrali marihuanový koláčky a jeden mě balil a nechtěli mě z toho privátu pustit na tu akci za ostatními spolužáky zpět.

    Ale pak mě tam odvzli...no a tam mě našel on,...nejdřív jsem ho nechtěla, ale hezkej byl, tak z toho pak byla velká láska...ale já byla jinej člověk...

    No a když se pak se mnou rozcházel, asi po třetí, tak jsem si začla s jinym DJem, ale z toho nic nebylo...pak jsme nějak s tamtim řešili nějaký nývraty ještě, ale nedopadlo to.

    To už je ale dávno.

    Ano, i tak se dá seznámit, přes známý, ale to by se stalo, i kdybych tam byla sama.

    No a s bývalým snoubencem to byla náhoda.

    NIKDY JSEM NECHTĚLA NA FESTIVALY V ZAHR., ŽE NEBYLY U MOŘE.

    Ale pak jsem objevila jeden u moře, naštvaná z rozchodu po třech letech s tím mladším, co to nebral tak vážně, JSEM TO UŽ OPLAKALA A BYLA FIT.

    V práci tehdy druhm rokem, bydlení možný opět na plno u mámy, peněz dost, tak jsem si chtěla koupit LETENKU A VSTUPENKU, ALE NEVĚDĚLA JSEM JAK.

    Byla jsem po letech na akci v Roxy, na dnb Afrodite, balil mě tam strašně krásnej kluk, podezřele, mladší zase, tak jsem znejistěla a nic,

    Ale druhej den jsem vyběhla jak šílená na akci, co dělali známý, z tý jiný scény.

    Jen jsem se jich ptala, jak koupit lísty na festival.

    Balilo mě tam asi 5 kluků!!

    Fakt.

    No a tam byl on.

    Ani jsem ho neviděla pořádně, jen rysy, jen pak jak hrál tancovala a moc ho nesledovala ani neviděla.

    Pak jen prošel okolo a já ho viděla periferně, styděla jsem se na něj i podívat.

    Pak jsem nějak přes známý a z line-upu zjistla, kdo to je.

    Našla jsem jeho fotky a zamilovala se na prví pohled.

    Pak jsem zjistila, jeslti má ještě přítelkyni, nebylo to jasný.

    Napsala mu, že jsem fanynka tý muziky a jeho a jestli má ženu...

    No a bylo to.

    4 krásný roky mýho života. A měla jsem se i vdávat.
    .,,,

    A takhle jsem i přišla o byt :(




    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Trava byl jeden cas pomerne famous, to se musi nechat. Vlastne ani nevim, jestli jeste hraje? I kdyz asi jo, mam dojem, ze jsem videl nejakou reklamu s nim. Ja jsem po skole delal v Roxy dvernika. ;o) Zlaty casy. Ale to je uz 20+ let.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:
    OVERWATCH:

    Jo ty seš tu novej vlastně.

    No akce jako párty.

    Bývalý snoubenec byl DJ a programátor.

    To je tak...muj druhej přítel byl DJ, velmi známej.

    (třeba jsem i zažila, jak jsem si odběhla z back stage Roxy od toho přítele na návštěvu ze zvědavosti k DJovi Trávovi, on ze srandy skočil do vířivky, já v rozpacích oblečená byla u tý vířivky a přišla tam jeho holka, a tý jsem musela já úplně rudá vysvětlovat, že Trávu nebalim, že si jen dělá legraci, že jsem přeci na akci v backstage s tim mym DJem...

    Jenže ona mi to nechtěla nejdřív věřit, protože ten předtím roky měl jinou, se kterou bydlel a nikdo zatím nevěděl, že se rozcházeli... )

    Muj třetí přítel, se kterým jsem byla 3 roky, byl DJ taky i to skládal, jen jinou muziku.

    Na jiný scéně, nebyl slavnej, pár lidí ho už znalo..

    Pak ne.

    Ale pak bývalý snoubenec byl taky DJ..

    A hraní mu buď domlouval známej jeho známýho nebo pak známej mýho kámoše z roku 2003, od toho jednoho mýho bejvalýho...tam byli i lidi ode mě, co už tam ale některý ani nechoděj.


    Akci dělaj tedy jakoby známí, což je širokej pojem, složitý vztahy.
    Ale je tam jeden, kterýho jsem kdysi před více jak 15 lety líbala (, ještě než zvážněl ten vztah s tím bývalým, DJem, se kterým jsem pak měla vážneuj vztah 3 roky), ten tam hraje a ten znal toho mýho bývalýho a toho bývalýho snoubence taky, ale moc se spolu nebavili.

    Ten už má teď manželku a mimíse.


    Pak jsem měla taky vztah s jedním klukem ne z tý naší scény, ale z techna (tekkna) kdysi dáávno, mezi těmito dvěma, ale s tím to nevyšlo.



    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: To uz jsi psala. Ostatne jsi tady uz o sobe napsala vsechno. Tak to mas stesti na DJje, ne? ;o)
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Aha, a jak dlouho jeste na usporach vydrzis? Neni nutny se rozepisovat dopodrobna, staci nejaka circa predstava? Treba, tri mesice, pul roku, rok?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    To měla být akce, jako že párty, u jezera...ne výlet, ale je to i přes den..

    ale je tam drahej vstup...jsem sama, platim nájem 13 tis., nemám na to....

    ..vlastně ani na jídlo v podstatě, ale jedu z úspor.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    ,,že tě každý další pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;" V podstatě ano...A toto vyjadřuje zkráceně výrok, co říkal jeden herec u Kampola, NĚKOHO CITOVAL, že říkal:

    ,,Po svatbě jako takové...


    ....následuje rozvod jako takový."


    Lidi ze sálu se tomu povětšinou smáli/y.. já to viděla dvakrát a nikdy jsem se tomu ani nepousmála, spíš naopak.

    No a pak...
    Pak je potřeba ten byt, aby žena měla bydlení, počítala s tou možností.

    A už předtím jsem ten byt chtěla si doplatit a zařídit, že ten nájem, co si jen bývalý druh na chvíli zařídil v tý pauze, byl šílenej, za 18 tis.

    Tam bych sama od sebe v životě nešla...natož pak na pořízení dětí.

    To bych se radši ve 3 krčila v tý pidi-garsonce jeho a čekala, kdy nás někdo napráská na sociálku, že řve věčně dítě a má postýlku v koupelně.

    Ale že to byla krásná velká koupelna.

    Do předsíně by se postýlka nevešla, ta byla malinká..leda na morče. A jinak jen jedna místnost, že manželská postel končila skoro metr od linky. krásný linky, jak tam se vařilo...

    Ale radši bejt tam, než v nájmu 2+kk za 18 tis. Ani pod výhružkou smrti, ale když už tam byl, tak jsem tam šla, co mi zbývalo.

    Ježiš, jak já byla šťastná, že se ke mně vrátil, na to nezapomenu...a jak jsme první noc spali v tý ložničce ve zvláštním pokoji pro manželskou postel v tom 2+kk...fakt už jak manželé úplně..
    A tak by to bylo i v tom mym bytě 2+kk..zařídila bych to tam stejně, inspirovala se od tý pani majitelky, to jsem si plánovala.

    Ale pak hned od března jsem řešila ten svuj byt, nájemníkovi končila smlouva v dubnu 2018, tak už se táta nemohl vymlouvat, jako se vymlouval, když jsme měli s býv. sn, pauzu a já tam chtěla a máma tátovi i po mně vzkazovala, že by bylo dobrý, abych šla už tam a dala si tam i zbytek věcí od ní....

    No měla pravdu.

    Nebýt býv. sn., musela bych počkat na konec nájemníkovi smlouvy, zatím ještě u býv. sn. v garsonce, tu by pak musel asi po dohodě s námi pronajmout až pak, ale měla bych ten svůj byt.

    Řešil by mě táta už jako neubytovanou a kdyby mě do bytu nechtěl pustit, s mámou bychom tam vyrazili dveře.

    Já tam měla trvalý bydliště a nikdo by zatím nemohl nic říct.

    Pak by si mohl táta zkusit přijet tam od jeho přítelkyně a obtěžovat mě...dali bychom mu s mámou, co by na byt tomu jeho kolegovi od táty chybělo a byt by nám zůstal...

    Zbytek peněz pro tátu kdyžtak bych dovydělala, těch 300 tis. asi, nebo bych byt na chvíli pronajal přes léto třeba.

    Ale fakt myslím, že by to tátovi doplatil ten kluk, co by se tam ke mně pak nastěhoval do toho mýho bytu.


    Třeba i mimopražskej, co by chtěl za prací do Prahy.

    Ale ty já blokuju, nemám jim co ,,nabídnout". Byt už není.

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Achjo. ;o) To prece nema smysl znovu vysvetlovat, uz to pochopili uplne vsichni...
    Pojedes zitra na ten vylet? Nejakej plan? ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: kolik nasetrenych milionu to dela?
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    Dala bych na ten byt víc než táta a býv. snoubenec, co jsem ušetřila za suma sumárum 6 let HPP, brigády ani zkrácenej do toho vydělání nepočítám, z toho jsem peníze obratem projedla..



    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TRAILER: tady to totiz nejsou ani tak tikajici hodiny, jako vzrustajici pocet naroku ktere uz mely byt v souvislosti s jejim vekem uspokojeny, lec stale uspokojeny nejsou. ona proste ve skutecnosti nechce dite, ale skrze dite si chce stupnovat svoje naroky, chce byt, chce lyzovacku v Alpach, chce dovolenou u more, auto, vino, spanek, VSECHNO!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    TRAILER: No ano, my ho měli mát až po tý svatbě a přestěhování.

    Po 4 letech vztahu a 3 letech společnýho bydlení - akorát.





    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "Snad už je to jasnější."

    Takhle virtualne to podle me nevysvetlis. ;o)
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    TRAILER: dite je prostredek k bytu, aby mohla rict - koukejte, jsem socka potrebna, neco mi musite zajistit, ptz vidite jak to ma chuderka obycejna zenska tezke!

    jenze ouha, bez decka se ruka natahuje hur.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    Reborno, nejses prvni clovek na svete ktery by rad tzv. "jistoty". jenze na ty musis mit predvydelano, pokud nejses socka. a pokud jses socka, tak si muzes poridit byt nekde v Bruntale, jenze na to jses zase moc nobl. a protoze nechces jedno ani druhy, nezbyva ti nic jineho nez nemit NIC, a tedy se ani nerozmnozit. Darwin likes this!
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Byt nepotřebuješ, to je tvoje vlastní haluze založená především na tom, že víš jak jsi líná a nesnesitelná, že tě každý další nápadník do roka pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;"

    Nejde o lenost, ale že mateřství je na čas překážka v práci a pak pro hledání další práce třeba... je jasný, že i ty poplatky 6 tis. ani to neni při péči o dítě zadarmo

    ,,že tě každý další pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;"


    No ale V PODSTATĚ ANO.
    I když u mě to tak nebylo, bylo to složitější: REBORNA:

    Něco takovýho by asi napsaly ženy, co nechtěj děti právě z toho i jiných důvodů, všem snažilkám na zrcadlo...

    ,,Nesnaž se, stejně tě opustí a co pak ty sama s harantem ... na ulici, kontejnery vybírat budeš s dítětem na zádech a on bude ve svym bytě pořádat mejdany nebo ho pronajme SK páru a zmizí na Moravu atd.

    A R. ti leda tak pokyne ve značkový mikče z balkónu, ať zavíráš popelnice. Než si půjde přelít porto do petky, dá litr do šrajtofle a pude balit kolouše, co by tě s harantem na krku nechtěli a sama budeš."

    Takže ANO.

    ,,že tě každý další pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;"

    ANO, možná.

    Ovšem stejně jako G. nebo jiné ženy.

    Ať už pošle do hajzlu, kterej pošle, tak na děti je potřeba byt, ať už DÍTĚ s kterýmkoli Z TÝ ŘADY PARTNERŮ.

    TAKŽE TO POTŘEBU BYTU A ZAJÍŠTĚNÍ BYDLENÍ JEŠTĚ PŘED MATEŘSTVÍM POTVRZUJE.

    Ne řešit byt, až když je dítě počato nebo dokonce na světě a on pošle ženu do hajzlu, tedy vlastně zmizí do hajzlu = blíž rodišti. Kvůli jedný blbý PMS a práci. To jako býv. sn.

    Nebo zda tedy JINEJ POŠLE JINOU ŽENU ,,DO HAJZLU", ONA PAK MUSÍ ŘEŠIT KAM PŮJDE S DĚTMI BYDLET...

    a ZDA BUDE ŽRÁT S DĚTMI DO KONCE ŽIVOTA BRAMBORY SE ZELÍM, POKUD JÍ AŽ POST FESTUM RODIČE NEDAJ BYT, jak psala G.

    Snad už je to jasnější.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: A bývalý snoubenec moc dobře věděl, že jsem už byla v klidu a ta ztráta práce se uklidnila.

    A sám říkal: ,,Mám to tam blíž domu."

    On už v tý naší pauze uvažoval o návratu na Moravu, blíže do rodiště, že tam má tátu a ten ho chtěl tam.


    a proto te ZCELA vymazal ze svyho zivota, a to tak, ze ho uz NIKDY V ZIVOTE neuvidis. jojo, takhle se pozna vidlak co jen potreboval byt bliz ke svemu rodisti.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ,,Byt nepotřebuješ, to je tvoje vlastní haluze založená především na tom, že víš jak jsi líná a nesnesitelná, že tě každý další nápadník do roka pošle do hajzlu stejně jako ti předtím;"

    Měla jsem 5 dlouhodobých partnerů.

    První přítel byl mladá láska, byli jsme spolu přes dva roky - skoro žádný hádky, ale pak jsme se nějak rozešli v mých 18, s tím jsem v těch 18 už spala.

    Další byl po rozchodu, tedy ještě víc než to, soužití přímo ještě vážnějším, nechci specifikovat, ale když to končili, začli jsme spolu a nikdy jsme se nepohádali, ale nemělo to šanci kvůli jeho vztahu předchozímu.


    Pak ano, úpo třech letech se se mnou kdysi dávno ještě během VŠ v její polovině rozešel přítel, nějaký PMS tam taky bylo, ale to bylo někde, kde to začli jeho známý. Něco se nám kvůli nim stalo na festivalu.

    Pak jsme se usmířili, ale pak říkal za rok něco, že mě něco pohltilo... Nepohltilo mě zatím nic, byla jsem ok a školu zvládala...

    Pohltil mě leda tak ten rozchod a to s ním...a to potom, ani nechci vzpomínat.

    Jednomu z pěti jsem dala PO 2,5 letech kopačky já...jedno byl vztah na dálku a po skoro 3 letech nevyšel...

    Zbývaj dva.

    Takže když pominu můj vztah kdysi před víc jak 10 lety a to jsme byli mladý a důvod rozchodu byl zcela jinej, tak mně až na JEDNOHO PŘÍTELE NIKDO ,,DO HAJZLU" NEPOSLAL.

    A bývalý snoubenec moc dobře věděl, že jsem už byla v klidu a ta ztráta práce se uklidnila.

    A sám říkal: ,,Mám to tam blíž domu."

    On už v tý naší pauze uvažoval o návratu na Moravu, blíže do rodiště, že tam má tátu a ten ho chtěl tam.

    Já vim SVÝ.

    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    REBORNA: proč se montuju? já ti v dobrým úmyslu radím jedinej konstruktivní postup, kterej něco může vyřešit. protože jsem na diskusním fóru a reaguji na to, co tu VEŘEJNĚ píšeš. a ty jsi schopná i z něčeho tak vzdálenýho, jako je vsuvka o MMM, hulení a herák, přejít opět k tapetě o bytu a tátovi a ztracený práci, ještě to dokonce ADRESUJEŠ PŘÍMO MNĚ:
    REBORNA:
    REBORNA:
    a ptáš se, proč se montuju?
    nepřipadáš si jako blázen občas? :-D

    /to je řečnická otázka, odpovídat na ni nemusíš, odpověď už všichni známe totiž/



    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: "proč do teď nevím" - Protože jsi rozbitá. Všichni to vidí, jen tobě se porouchal systém pro kontrolu škod…
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: "Nechceš se oblíct a jít balit ženský?"

    Sel bych, ale nejsem ted v Praze.

    "Jinak se dneska nehnem, to je nekonečný."

    No ano, je to nekonecny a neresitelny. ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam