• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SIBILLE: To je fakt a pivní panďera a tlustý nosy :( tak pak už nevím, když ani ortel není řešení. Je neseznámitelná.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    INSEQUI: U fanoušků Ortelu zase dost hrozej ty Prdelákovice.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    OMNIHASH: Verim ze se tam vyskytuje hodně divnejch lidi, ale reborna by měla zkusit spis koncerty Ortelu, tam by se seznamila celkem rychle.
    NYX
    NYX --- ---
    REBORNA: Opravdu prosim o zklidneni. Dekuji
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: podpultovky! tak je to pravda, na psicku funguje skutecny komunismus!:))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: pro případy jako si ty tam maj podpultový omalovánky mandal!
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: barevne pastelky je to prvni, co musim dostat do ruky, kdyz se potrebuju uklidnit...:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    AMANT: I to je možné, vyhledem k tomu, že ten stan přes den funguje jako školka, tak vyfasuješ I barevný pastelky, pokud se jich budeš dožadovat... rozhodně bys nebyl první, kdo tam vypotil za párnonoc novej komunistickej manifest.
    AMANT
    AMANT --- ---
    OMNIHASH: sem cet "misto na psani slohu":))

    SUBVERSION: jsi velkorysa, snad si tvoji vstricnost nevylozi jako slabost.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    PSYCHO: to je přesně on. Dostaneš v něm vodu, vlídného slova, deku a místo na spaní v rohu.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    OMNIHASH: To je ten s tim cervenym krizem? ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MARA1113: tak na psíčku je podobných pomatenců povícero...neřešíš, mávneš rukou směrem ka stagei a zdekuješ se. Když na tebe narazí za večer potřetí a zmatenost se stupňuje, odvedeš jí do stanu pro převyndaný...
    SKRP09
    SKRP09 --- ---
    OVERWATCH: 2x nadrámec!!!
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    SUBVERSION: neser se s ni, stejne je to pro jeji dobro
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    Reborno, pokud nechceš mít ten ban tak mě tu raději už nezmiňuj. Myslíš že by to šlo?
    Ptá se mě na to admin, nakolik mi to vadí. Což vadí, ale nevím co bys bez toho nyxu dělala. Tak pls spolupracuj trochu.
    With kind regards,
    Sub
    MARA1113
    MARA1113 --- ---
    .... to už v tom může být i Jirásek ,,Proti všem,, se špetkou SPD ... ( v podstatě mínusy vidím jen u jejích příspěvků) ........ zajímavá je ta kombinace nenávisti a návštěv psy akcí,zajímaly by mě reakce lidí co tam chodí,když jim začne něco vykládat ....... ................
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Reborna mi cim dal vic pripomina Thomase Bernharda.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    REBORNA: Jenže cizinci nemůžou za tvůj posranej život, za to si holčičko můžeš sama.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: a) je spravne ;o)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Je to real, ONI TU JSOU! Jsem tu správně ve vegetě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam