• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    RRELOADED
    RRELOADED --- ---
    NYX:
    SNOWWHITE:
    OVERWATCH:
    NICOLLETTE:

    Prosim tě, sice tohle není seznamka, ale diskuse a máš pravdu, REBORNĚ zjevně velmi ubližují třeba reakce NAVARY a dalších, co spoludomluvili její najití, zdrogování a znásilnění tím frajerem na párty, nedal jí pak pokoj...

    ale poslední dva dny před NEČEKANÝM BANEM na něj nereagovala už!! Takže jemu nic nepsala a nereagovala na něj, ale jen na Sharkie a SNOWWITE... o dětech, takže vše zlepšila!!

    ....ale stále psal REBORNĚ troll _BENNY, ale už se zmenšoval JEJÍ objem reakcí na něj... a brzo by nereagovala ani na něj!!

    ale kdo to komentoval dál a provokoval REBORNU k reakcím dál??

    NAVARA a další, co spoludomluvili její najití, zdrogování a znásilnění...


    máš pravdu, REBORNĚ zjevně velmi ubližují a: Zjevně jí ani v zimě nepomohli jízlivý poznámky nějaký přistěhovalkyně z pracovní agentury, ani nějaký bývalý spolužačky, co jak pak psala, co si pamatuje vyhodili od REBORNY ze školy, nebo odešla TE. sama, jak psala, ale REBORNA nechápala, proč tu na ni útočí... pak ale ta už přestala... a REBORNA jí něco dovysvětlila se story o tágu a finiš... pak ani NEREAGOVALA na SUBVERSION po varování, ať na ni nereaguje... byl to dovětek k pomluvě, že je REBORNA nenávistná rasistka podněcující k útoku, což nebyla pravda, tak to REBORNA vysvětlila, zřejmě NAKRKLÁ PO PŘÍCHODU Z POLICIE, kam musela kvůli tomu a už reagovala jen na OVERWATCH a Sharkie a pak tak max na SNOWWHITE, která se vmontovala do REBORNINA příspěvku, proč se rozhodla mít dítě a tedy že by musela skončit na pár let v práci a když SNOWWHITE reagovala na REBORNU A Sharkie, tak REBORNA jen odepsala dvě tapety SNOWWHITE, proč by jí doporučila mít TAKY mimíse, jako chce REBORNA...

    ( a už jen na poznámku SNOWHITE o Rebornině nedostatečném feminismu, že jako není radikální feministka!! ŽE její poslední příspěvek o tom byl jen škádlení se v diskusi asi tak 10 let starý, kam šla jen po nepříjemných blbých poznámkách na ni a neprezentovala tam jen své, ale i všeobecné názory--- a že za posledních 10 let a ani do týhle diskuse, nebo ani nikdy, SEM VLASTNĚ NIC RADIKÁLNĚ FEMINISTICKÝHO nepsala..

    To asi psala proto, že pokud by ji snad dal někdo najít a zdrogovat a znásilnit kvůli jejímu údajnýmu radikálnímu feminismu (což snad ne, těžko říct), ŽE si vybral nesprávnou osobu, PROTOŽE by vycházel z nějakých pár příspěvků z mládí REBORNY před víc jak 10 lety, kdy byla k jejich psaní motivována něčím a kvůli něčemu tady, co ten člověk ani nemohl vědět !! )




    a už byl klid - BAN NEBYL POTŘEBA... pak už tu konkrétně pro SUBVERSION nebylo nic, jen REBORNA si povzdychla humorně a sarkasticky, že nějaká ,,píča pičatá" snad nebude výjimečně na akci, aby jí nepřipomínala nyx, toť vše a nebylo to už zle míněný.

    A tím by to asi haslo a byla by v konverzaci tak se dvěma lidmi a v poště, hned jak by zachytila varování nyxe, což nezachytila zatím, protože zatím odpovídala jen SNOWWHITE, co se připletla do REBORNINY reakce na SHARKIE o dětech!

    REBORNĚ předtím zjevně velmi ubližovali třeba reakce NAVARY a dalších, co spoludomluvili její najití, zdrogování a znásilnění, ale pokud by to s tím, ,,NEGREM" nekomentovala ani SUBVERSION ani TEKKANNE, tak by to reborna ani nekomentovala...

    No ale po kanonádě příspěvků o tom, po tom co se vrátila z vyjádření k tý věci na policii, kam ohledně toho musela jít podat vysvětlení, už se REBORNA stáhla do diskuse s OVERWATCH, o tom, co by jí poradil k tomu, jak měla tehdy reagovat na hnusnej nebo záměrně hnusnej příspěvek SUBVERSION, tak jí poradil...


    No a pak SADY dal rebornu do ignoru, že se mu nelíbí polemizace o ilegalite xenofobie...


    .....dva dny PŘED BANEM psala jen jemu a pak psala Sharkie a SNOWWHITE
    ..no a tim to mohlo končit...
    , napomenutí nyxe si zatím nevšimla A PAK Z NIČEHO NIC BAN...

    Předtím sem vlítla SNOWWHITE a psala OVERWATCHOVI, co má a nemá psát REBORNĚ... to ať si on určí sám.

    Sice to není seznamka, ale o seznamce....

    ALE JAK TY, SNOWWHITE, co OVERWATCHE napomínala, co má nebo nemá si s REBORNOU psát o příspěvku SUB. a jeho ignoraci,

    MŮŽETE JAKO VĚDĚT, ty nebo ty dvě zadaný a jedna zmimísovaná nebo pani s dětmi dvěma nebo N., můžete vědet a bejt si tak jistý,

    ŽE VÝSLEDKEM konverzace OVERWATCHE a REBORNY o HNUSNYM příspěvku SUB. a doporučení jeho ignorace,

    BY NEMOHLO PAK BÝT TŘEBA TO, ŽE SI REBORNA S OVERWATCHEM ZASOULOŽÍ A BUDOU SPOLU BYDLET A MÍT MIMÍSE??!!


    Tak proč sem lidi, co jsou zadaný zasahují a píšou něco do konverzace MUŽE SE ŽENOU o který neví, jak se vyvine??

    A rozhodují třeba dvě zadaný ženský, který si to tu už s R. vyřídili, ona na jednu už nereaguje, který se tu seznamovat ani jinde nechtěj, o který tu nikdo nestojí a ROZHODUJÍ o tom, zda dát REBORNĚ BANA a zákaz k přístupu k její poště, kde měla zprávu od overwatch nebo známých nebo by mohla mít I OD NÁPADNÍKŮ... ??

    Zda ty jsi zadaná nevím....diskuse šla do kopru kvůli napadení REBORNY A lidem na ni útočícím, asi za to nemohla a pak už si psala s OVERWATCH A třeba si se soustředila znovu na seznamku, NEBO SPÍŠ BYLO MOŽNÝ JÍ ZABANOVAT TUTO DISKUSI !!

    A jak by vlezl _BENNY nebo N. za REBORNOU do jiný diskuse, TŘEBA O muzice, na kterou jeden ani nechodí a nemaj jí tam co psát, pak by se vidělo, zda na ně reaguje nebo ne.


    Proč lidi co spolu-domluvili NALEZENÍ A ZDROGOVÁNÍ A ZNÁSINĚNÍ REBONY BANA nemají, ale server se k tomu staví tak, ŽE HO MÁ ONA??!!

    TO NENÍ NA přeposlání na ,,ME TOO", to už snad spíš na ,,bezpečí žen a dívek" k Amnesty international.



    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SNOWWHITE: je to skvele minena rada, ja tohle same psala overwatchovi jiz asi pred tremi tydny do posty, napsal mi zcela to same a zadny efekt to nemelo. Proste dokud se reborne neda ban, tak tu on na ni bude reagovat, pac si tu nasel asi nejakou mesiassko-realizacni platformu, nebo ja nevim..
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:
    REBORNA:

    Toto bych ještě s dovolením zopákla:

    Nebylo potřeba mi dokola něco psát nebo zkreslovat... o celym tom vztahu 4 letym, o kterým, jak jsme žili doma, ví každej prd,
    i na většině dovolených, při sportech i na akcích to bylo se mnou obvykle fajn taky a on byl se mnou tam moc rád a šťastnej... snad stokrát!! I když sem tam problémy byly, to ve všech vztazích, zejména kde lidi spolu delší dobu žijí a jsou spolu pořád, tak už jen statisticky problémy jsou občas, co ten druhej pak může vidět a spolu-prožívat, ale ten čtvrtej rok se podle mě vše ještě zlepšilo....

    ...uznala jsem přeci, že jsem nesnesitelná v tom týdnu po ztrátě práce 2x 20 min byla...

    ALE TO NIC NEMĚNÍ NA TOM, ŽE KDYŽ MI 14 DNÍ PŘED TÍM ŘEKL, ŽE SI MĚ VEZME, ŽE ODEJÍT V TÝDNU, KDY JSEM PŘIŠLA O PRÁCI A ŘEŠILA BYT A JEN MĚLA NA TO VŠE REAKCI, ať už jakoukoli a to ještě v týdnu kolem menses a nevyspalá, unavená, přetažená a v těch vederech, nebylo podle mě od něj fér..a kor když věděl, že ten byt byl už prodanej a neměla jsem kam jít...

    Tak aby to tu třeba nějakej z chlapů, se kterými bych se mohla seznámit na SEZNAMCE NEBO I TADY nebo na akcích asi 4 stylů nebo na kole, co jsou taky na nyxu, SI TO KVŮILI VÁM...nebo jiným ID....

    ..NĚBO třeba KVŮLI NĚJAKÝ PÍČE, co je stejně zadaná, KTERÁ O MNĚ taky ZKRESLOVALA INFORMACE, a kvůli nějaký jedný malý zapastěný párty, si ON ten nějakej NÁPADNÍK, ať už odkudkoli (a opravdu tím nemyslím BENNY_ ho, N. ani P. !!) , kvůli ní mylně nemyslel, že bych měla jít na terapie nebo že jsem blázen zralej na léčbu nebo že jsem snad jako po tom s tou prací/bytem nesnesitelná takto 365 dní v roce a vztah se mnou je peklo...

    NENÍ TO TOTIŽ PRAVDA!!

    Tak jsem reagovala...Což jsem mohla, že. Tak snad je to, o co tu nějakou dobu taky šlo, jasnější...



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Buď tak laskavá, jdi si připnout penis, strčit ho někomu z nahatýho auditka do zadku...

    ...a uvědom si, že já tu napsala asi 5 příspěvků o rozcodu jen jako odpověď na blbiny nějakýho ID, co mě ani nezná a jen nás někde zahlídl a to mě jak pařim a vesele, pak max řešící spaní a to ani nevim...jen odpověděla na nějaký jeho bláboly o nějaký jeho bejvalce, co byla údajně labilní a že asi budu taky, JEN např. POPIS TOHO, jak jsme spěchali do práce a byla nějaká scéna a pak o ztátě práce, ale že je to normální..

    Jak došlo na nějaký skoky z oken a pak mou odpověď o jedný slečně anonymně, že pravda, že ta skočila, on mi odpovídal a zmínil její jmíno..

    ..na to jsem ho usměrnila, že to už jsme off topic a s nějakejma labilkama taky a zkusila se zavěnovat seznamce...STORY O BAJKEROVI A SEZNAMKÁCH...

    ...pak nějak byl ten útok na mě, já to netušila, že to vzniklo tady, oni nevěděli že nevím, i když jsem sem něco psala a od tý doby to vzalo OBRAT...

    ...ale po sérií oplzlých slovních útoků na mě a posílání do Bohnic, jsem se po létě na podzim tu objevila a vrátila plně k tématu,

    kdo byl mimo téma víme a já to už nebyla...

    ...po komentáři SUB. jsem chvíli attention whore, co si stěžovala na potíže z rozchodu, oplakávala bývalýho snoubence a byla nešťastná s toho s tim bydlení a co jako si počnu, tu byla, ale pak jsem byla na akci, kam kupodivu přijel hrát bývalý snoubenec z Moravy do Prahy a tam jsem se dozvěděla, že už někoho má...

    ....takže žádná attention whore jsem nebyla, JEN JSEM KONTROVALA ÚTOKY A ZNEVAŽOVÁNÍ OD LIDÍ, CO TU PSALI KRAVINY DO AUDITKA, kde by mohli být i lidi, co jsem pravidělně vídala na akcích, nejen p.trance, ale techno, dramec, kdekoli...

    ..a komentovala taky komentáře holky, co mě naposled viděla před 15 lety, ani mě takovou jaká jsem teď nezná, ani před tím jsem jí nic neudělala...

    ..tak když otáčela chronologicky moje příspěvky, tak jsem jí vysvětlila, že mě táta posílal za nějakými odborníky až po převodu bytu a aniž by mě viděl...

    Pak byla snaha se vrátit k tématu, ale posílání na terapie a do Bohnic neustávalo, tak já jela BYT, protože prodejem bytu moje posílání na terapie člověkem (, co se mnou před tím jen řešil po telefonu částky na doplacení bytu a pak byt prodal) tedy tátou, ŽE ROZHOVOREM O MYM BYDLENÍ A AŤ STOPNE PRODEJ BYTU, moje posílání k odborníkům začalo...


    ...a to NE PŘED, ale až po zmizení bývalýho snoubence, kterej moc dobře věděl, že den před jeho zmizením jsem jen nadávala o tátových SMS o bytě a chvíli brečla, ale pak si šla lehnout, ráno než odcházel mu dala pusu, pak jela k babičce a on pak po mym rozhořčenym telefonátu o výhružkách táty k babičce mě slyšel jen naštvaně mluvit, ALE VELMI ORIENTOVANĚ A SRUČNĚ...

    ...pak už mi nebral telefon a zmizel do rodiště a už se nevrátil a zablokoval mě a já nevěděla, kam jít, už nebylo kam se stěhovat, byt už byl převedenej...

    ...ALE Z DVOU ODSTAVCŮ VÝŠE VYPLÝVÁ, ŽE BÝVALÝ SNOUBENEC VĚDĚL, ŽE MI NIC NENÍ, MOC DOBŘE, takže nevim, čí to byl nápad si vymýšlet, když jsem chtěla peníze z prodeje bytu, ultimáta, že jen když půjdu za nějakými odborníky...

    Jestli jako spíš než bývalýho snoubence, co jen psal o stěhování, i když nebylo už kam, NEBO táty nebo snad jeho přítelkyně, co by si mnula prsty na část mých peněz z prodeje druhýho bytu po rodičích mámy...


    ALE SAMA VÍŠ, ŽE JÁ TU JEN KONTROVALA NESMYSLY, S BÝVALÝM SNOUBENCEM JSME BYLI OBVYKLE ŠŤASTNÝ A ŽE BYCH MOHLA BÝT I S JINÝM ZE SEZNAMKY NEBO ODSUD..

    ...ale tady měl někdo potřebu ze mě dělat v očích ostatních nesnesitelnou nebo jako blázna...

    ...přitom já sama hned uznala, že jsem měla PMS, byla nevyspalá a že jsem v tom týdnu po tý ztrátě práce, že mě to mrzelo a štvalo, ŽE JSEM OPRAVDU nesnesitelná těch 20 min byla a byla hysterická už jen z toho, že ta práce už nebyla taková jiná v okruhu 30 km a těžko bych ji zase dostala, že jsem váženě kvůli tomu brečela, že jsem tomu fakt rozuměla a dělala to dobře a mrzelo mě, že kolegyně mě to tam takto zkazila...

    ...uznala jsem, že jsem nesnesitelná v tom týdnu 2x 20 min byla, že bylo ještě nepříjemný, že on do mě nějak ryl nevhod, jedou to byla i poznámka, jako kdybych v tý práci něco snad špatně udělala jako co s tý práce týče, což fakt ne...kolegyni jen vadilo, že jsem se jí na něco zeptala a po tom, co tam měsíc nebyla, jsem se chtěla asi jen o 3 věcech ze sta ujistit...

    ALE TO NIC NEMĚNÍ NA TOM, ŽE KDYŽ MI 14 DNÍ PŘED TÍM ŘEKL, ŽE SI MĚ VEZME, ŽE ODEJÍT V TÝDNU, KDY JSEM PŘIŠLA O PRÁCI A ŘEŠILA BYT A JEN MĚLA NA TO VŠE REAKCi, ať už jakoukoli, nebylo podle mě od něj fér...

    ...a kor když věděl, že ten byt byl už prodanej a neměla jsem kam jít...

    Tak aby to tu třeba nějakej z chlapů, se kterými bych se mohla seznámit na SEZNAMCE NEBO I TADY, SI TO KVŮILI VÁM...nebo jiným ID....

    NĚBO třeba KVŮLI NĚJAKÝ PÍČE, co je stejně zadaná, KTERÁ O MĚ ZKRESLOVALA INFORMACE, si on kvůli ní mylně nemyslel, že jsem snad nesnesitelná takto 365 dní v roce a vztah se mnou je peklo...

    NENÍ TO TOTIŽ PRAVDA!!

    Tak jsem reagovala...

    Což jsem mohla, že.


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SNOWWHITE: Stavis me do nelehky situace, ale zkusim se presunout do posty. Tohle fakt neni k tematu klubu. Dik za upozorneni.
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    OVERWATCH: Přestaň ji laskavě udržovat v bludech nebo nějaký iluzi, že se tu s ní někdo příčetně baví. Sry, ale dělá ti to extrémně zoufalou a špatnou reklamu. SER NA TO. Krmení trollů a attention whores dělaj jenom loseři. Pokud jí chceš lézt do prdele, dělej to v poště.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Tak mela potrebu Ti tohle napsat, co uz s tim? Nenadelas s tim uz nic a na tom ted nestoji svet ne? Zkus se zamyslet nad tim do budoucna pozitivnim. Zalozil bych si byt Tebou znova profil na nejaky seznamce a zkusil chodit na nejaky rande. Kdyz uz nic jinyho, urcite budes mit dobry prihody z randeni sem do auditu. ;o) Fanousek Kabatu co prijel na babete me pobavil.

    Jo, 2018, ok, ja se v tom jak pises tech udalosti tak moc, jeste uplne neorientuju. Ale ono to uz opravdu neni tak podstatny. Co bylo bylo. Dulezity je co bude.

    Ja osobne Ti preju jenom pozitiva.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    ,,Ty jsi pozitiva v roce 2016(?) ztratila" - ne, měla jsem se vdávat 2018...byli jsme spolu od jara 2014/2015 4 roky (2015, 2016, 2017 a 2018) do 2018,
    a žili spolu ve společný domácnosti necelý 4 roky a měli se brát 2018

    ,,Je to jen jeji subjektivni nazor. " - tak po cestě na tu akci 2016, kde se mnou jedinkrát a asi jen dvě věty a naposled mluvila, jsem byla na ně milá, cestou zpět jen řešiola myslím, jak on doma vysuší stan a pak spala...ale to nebyl její názor s tím, že by mi něco bylo, ona mě někde viděla střízlivou a úplně v pohodě, kde mě mohla vidět bylo, jak jsem opilá na záchodě na párty v listopadu asi chvíli nadávala o něčem a pak plakaka kvůli tátovým mailům o tom bytě a bydlení a tam snad ani nebyla, kámoš mě utěšoval, a já pak šla domů... a ona moc dobře ví, že mi nic není....

    ,,Osobne bych si rekl, ze to je blbost a dal to nijak neresil a na ni nereagoval." - no myslím, že bys k tomu něco dodal, protože ona vytvořila dojem, že mě zná, i když nezná, protože se mnou mluvila jen po cestě na párty asi dvě věty, jinak jsem se bavila s ním a pak s toui její kámoškou...a nic jsem jim neudělala ani neřekla špatnýho...


    ,,Je fakt, ze jsi sem ted nedavno nepsala zrovna pozitivne. " - ALE TOHLE BYLO V DOBĚ, KDY JSEM POZITIVNĚ JEMU NĚCO NAPSALA jako odpověď , byla pozitivní, i když měla starosti, ale psala o seznamce, v tématu.. já odpovídala jemu..A ona DO TOHO NAPSALA TOHLE!

    A zdržela mě na odchodu na velkou akci, na kterou ona snad ani nechodí a musim říct, že z části i tímto mi ji ona úplně zkazila! A nejen to...Co to sem psala??!!


    ,,Ty jsi pozitiva v roce 2016(?) ztratila" - ALE NE!! Ta akce, kam nás vezla s kámoškou, byla 2015 nebo 2016.. od tý doby jsme spolu nemluvili, ale podle mě mě někde na akcích zahlídla a musela vidět, že jsem byla veselá a úplně v pohodě...

    Vdávat jsem se měla 2018. Na festivalu v Německu ok, ale tam ona nebyla..no a pak to plánování vdavků, ale během týdne obrat o 180 stupňů po tý mý ztrátě práce... a on fakt zmizel jen kvůli 2x 20 min mýho nadávání a pláče v tom týdnu, zmizel do rodiště..

    A já předtím přišla o byt a pak navíc mě vystěhoval i on...

    Ale oni rozjížděli zase něco proti mně kvůli tomu mýmu výroku po tá párty...viz příspěvky z pátku...

    A do budoucnosti bylo pozitiv dost, ale nevim, proč měl někdo potřebu na mě útočit, ať už slovně nebo jinak a ještě SUB., ženská, který jsem nic špatnýho neudělala, mi tu veřejně psát tohle...

    Buď v tom jela s nima, nebo je to pěkná svině a píča nebo jí vadilo, že jsem o něm něco napsala, ale to bylo O MNĚ, jeho jsem pak už zmiňobvala jen v kontextu,...nebo tobylo kvůli párty, kde jsem na mě na opilou padlo něco v práci a v tátových mailech, kdy bylo jasný, že peníze jen tak neuvidím...tak jsem byla naštvaná a pak brečela...

    Ale stejně to nebyl důvod, aby mi tohle psala mezi lidi, co pak budu vídat... nebo i někoho, s kým bych se pak mohla seznámit, co to mohl číst..

    I když na mym znemožnění tady nenesla podíl jen ona, to je fakt.


    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: I když na mym znemožnění tady nenesla podíl jen ona, to je fakt.

    zhruba tak 99,999999% podil na svym znemozneni mas ty sama. a kazdym dnem to cislo limitne smerujes ke 100%. nemuzes treba chvili proste nebyt?
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    PSYCHO: Jezis ja tak nesnasim tu mobilni klavesnici, ale prepisovat to nebudu. Preklepla pismenka si prosim domyslete.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    REBORNA: Narozdil od tebe to napsala celmi slusne a nijak utocbe. To, ze ty si vztahovacna a sebestredna, to uz si tu vsimli vsichni. K doktorovi te tu taky posilal uplne kazdej, driv nez tohle cybec bylo napsane. Jsi rozbity clovek a uspesne marnis posledni cas na zachranu alespon neceho, co by pri trose vule mohlo pripominat psychicky v pohode lidskiu bytost. A i u toho se bojim, ze si ten cas propasla.

    Jestli ti da Nyx docasnej nebo perma ban, tak to bude jedna z nejlepsich veci, co se ti muze stat. Budes totiz mit dost casu na to si zkusit nejakou pomoc najit, misto denniho psani nekolika desitek normostran textu sem.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: Je to jen jeji subjektivni nazor. Osobne bych si rekl, ze to je blbost a dal to nijak neresil a na ni nereagoval. Je fakt, ze jsi sem ted nedavno nepsala zrovna pozitivne. Chce to psat pozitivne a zkusit myslet pozitivne. Ty jsi pozitiva v roce 2016(?) ztratila, ale z toho se da dostat zase na pozitivni naladu. Nerozjizdel bych dalsi kolo nepozitiv a neresil to co se uz stalo, ale podival bych se zas trochu do budoucnosti. To ze tam ted nevidis zadny pozitiva neni dobry, ale stane se. Nebo jestli nejaky vidis tak mi je napis. Kolo, behani, prace, akce - chystas se nekam? Cokoliv. Napada Te neco pozitivniho do budoucnosti? ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    OVERWATCH:

    Ty bys srovnával něco a ještě někdy promluvil, s takovou osobou??!

    Co ženě, co se měla vdávat, pak uplynulo 14 dní a přišla o práci a v tom týdnu (po PMS a po SMSkách od táty, na základě kterých jsme přišli v katastru na to, že už muj byt prodal), JSEM (kvůli mýmu pláči a nadávání o ztrátě práce a to v PMS pár dní předtím asi jen 2x 20 min ), pak DRUHÝ DEN PŘIŠLA O MUŽE.. a o bydlení,

    ...napsala ONA to v dolní polovině tohoto příspěvku??!!...

    ...a ještě to psala možná při vědomí, že jsem byla napadená...NAPÍŠE JAKO ŽENA TOHLE??!! Veřejně sem? Když mě znala jen z jedný cesty z párty, kde nějak pršelo a byla jsem jen nevyspalá a po cestě tam na holky byla milá?! A nic jsem jí nedělala? A pak už jsem s ní nemluvila vůbec??

    Ale co by člověk čekal od osoby, jejíž národ sem vjel tankama...prej pro ně neměl tehdy lidskej život smysl, že maj jiný uvažování, ale stejně:

    Od mýho zasílání na terapie, pak do Bohnic jedním ID (což jsem pak zjistila bylo jen kvůli tomu, že byl spolupachatel domluvení mýho napadení) a jednou až půl roku poté IDs,
    ...co by asi doporučili/y, aby než aby mi dal otec, co prodal byt, peníze (, abych si mohla koupit jinej a bydlet a mít DÍTĚ třeba s kámošem OD ID CLOWNZEPPA, CO MÁ ÚZKEJ NOS A NEMÁ NA ROZDÍL OD TOHO S NEJUŽŠÍM NOSEM HOLKU), že by bylo asi lepší mě udělat hysterektomii, poslat NA TERAPII, A ABY PENÍZE Z PRODEJE BYTU SI NECHAL TÁTA, koupil jako kdysi loď a s jeho přítelkyní, se kterou ani nemaj děti a ona má byt a táta měl pak dědit byt po jeho 93 letý mamince, ŽE NEŽ ABY MI DAL, KDYŽ PRODAL MUJ BYT PO MÁMINĚ MAMINCE PENÍZE NA JINEJ BYT..

    ..že než aby mi dal ty peníze na náhradní byt za tamty a ty mnou našetřený, když tamten prodal, že bych měla jít radši na terapii nebo se nechat vykuchat, nadopovat práškama a bydlet v Bohnicích, což je věru zadarmo, což tu nikdo zatím do tý doby takto nepsal.

    PAK ALE UŽ BYLO TÉMA O TERAPIÍCH ZAŽEHNÁNO A ÚSPĚŠNĚ JSME ŘEŠILI SEZNAMKY, nikdo už o terapiích nepsal nic a vrátili jsme se k tématu.

    Já psala odpověď CLOWNZEPPOVI, něco o sexuáolních loudilech na seznamce.

    Ale SUB. na to z části věcně mě na něco upozornila, ale to mohla do pošty..

    Ale ten zbytek JEJÍHO příspěvku?? A PŘIPOMÍNÁM, ŽE ONA MÁ MUŽE A DÍTĚ...

    Tak by mě zajímal krom tý věcný poznámky, což bylo upozornění na diskusi, že si ze mě dělal známej kluka, se kterým jsem kdysi chtěla chodit, pak legraci a urážela mě sprostě jeho holka, část bylo i z legrace od dalších..

    Nicméně ten zbytek příspěvku...

    PROČ TO PSALA ŽENSKÝ, kterou už tu v danym týdnu nikdo z anonymních ID kvůli mým příspěvkům ani mýmu napadení předtím,

    ŽENSKÝ, kterou nikdo v v tý době ani v danym týdnu tady na nyxu na žádný terapie neposílal A S CLOWNZEPPOU jsme si po jedný technopárty psali tamto, tak proč ona na to reagovala takhle??:


    SUBVERSION --- --- 13:15:22 15.12.2019
    REBORNA: ,,milá Reborno, kdybych neměla šanci s Tebou a tvým zřejmě bývalým přítelem strávit 5 hodin v autě Ostrava-Praha tak bych myslela že si tu z nás děláš srandu. Byla to velice nepříjemná cesta po které jsme si s kámoškou říkaly že tvůj chlap je fakt borec že to s Tebou dává a že musí snad být mistrem Zen buddhismu. Z tvého projevu (osobního + internet) můžu říct že jsi tak moc zasekla na sobě / svých potřebách a plánech že nemáš tušení o tom co se děje kolem a jak se mají / cítí lidi kolem tebe.
    Co vím já, tak chlapům se většinou líbí ženy něžné, vnimavé, chapavé; nejchytřejší chlapi si hledají psychicky vyrovnanou ženu protože vědí že život bývá někdy složitý a chtějí mít jistotu že to spolu dají i kdyby bylo nejhůř.
    Mít dítě je náročný sport, znám lidi co mají deprese nebo jiné psychické poruchy a řekli si že děti vědomě nechtějí, protože by z nich vyrostli ještě větší psychopati než jsou oni. Prvních pár let jde dost o to že na prvním místě je bezpodmínečně to dítě a jeho potřeby, jinak řečeno často nemáš čas ani na sprchu, natož si dát pohodičku. Nesmíme být v tom egoisti, zkus se zamyslet co to vše obnáší a jaká je to zodpovědnost a jestli bys nevychovala spíš nějakého Charlie Mansona.
    Ty jsi zřejmě taky zažila něco nepříjemného někdy v dětství. Nejsem doktor, ale tvůj současný stav mi hodně připomíná Manický syndrom. Netahej do toho dítě, než se vyléčíš, bude z toho akorát průser.
    Když se tu ptáš lidi na jejich názory (jinak nevím proč bys svůj příběh tu tolikrat psala), zkus se zamyslet co ti na to rádi 100% lidí: zařídit si odbornou pomoc. Pokud tě furt trápí že platíš za bydlení, zkus si třeba Bohnice, tam to budeš mít zadarmo. Třeba se z toho fakt dostaneš, moc Ti to přeji!,,

    A PAK JSEM ZJISITLA, ŽE OD MINULÝHO ROKU MĚ TU POSLÍLALI DO BOHNIC JE KVŮLI TOMU, ŽE DOMLUVILI MOJE NAPADENÍ...

    ..tak to by pak vypadalo, jako by v tom jela s nima..ASI NE...

    A pokud ne, proč TO PSALA??! Tu část o manii, když já jen na nějaký akci v listopadu nadávala na záchodě a pak jen plakala, kámoš se ptal, zda mě může odvést a já říkala ,,že nemám domu", že ten byt je rok prodanej...

    ..a u toho možná ani nebyla, nevim!! Ale stejně se jí nikdo neprosil, aby tohle SEM PSALA NEBO NĚCO VŮBEC...


    Když ona muže a mimino má, bývalý snoubenec na nyxu 2 roky nebyl a je stejně na Moravě,...

    Tak proč měla potřebu se po mně vozit a psát její dojmy z jedný cesty 2016 a pak lži a pomluvy!!

    A ještě mně sem veřejně přede všemi??!!



    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:
    REBORNA:
    REBORNA:

    *lyošadu na **pluoščadu

    Jsme tedy občas hráli s bývalým snoubencem přes lichess.org šachy a když jsem náhodou hned první nevyhrála klasicky já, ale náhodou, že se fakt stále zlepšoval, vyhrál on, tak jsme museli hrát další hru do půlnoci a když jsem vyhrála já nějakým promyšleným způsobem, tak jsme museli hrát dál, aby mi to mohl vrátit a když jsem vyhrála znovu, tak pak další hra, než vyhrál on, dost trvala a tak jsme takhle jednou museli hrát až do 5 do rána, než to bylo stejně na počet....

    Ale tohle je už hodně dlouhý a přibývá zbytečně hodně nepřátel...


    A zbytečně i lidi, který vedle mě po léta pařili, vzájemně jsme si sebe nevšímaly ani si nevadily, tak je blbý, že to vzniklo tady, přes internet...

    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    REBORNA: To se da srovnat, ale je to na Tobe. ;o)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Tak ja si myslim, ze pomalu muzeme Reborne zamavat.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: a hlavne to tady uplne vsechny zajima, zejo
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: Jo. To si taky myslim. ;o)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:

    ,,Negr" JE V UVOZOVKÁCH, protože to jsem jen citovala někoho jinýho, že!

    A je v uvozovkách taky, že ,,NEGŘI" přeci nemaj ljošady na plošadech.


    _BENNY:
    REBORNA:

    Tady to má vývoj.

    Jste mě totiž znechutili cpaním krávovin do hlavy tak a na nějaký akci jsem se naštvala tak, že jste mě skoro přemluvili PROTI TOMU ,,rasismu", ŽE JSEM SI na začátku léta CHTĚLA ZAŠUKAT S TIM 22 LETÝM KRÁSNÝM ČECHO-TALIÁNEM...

    Byl fakt krásnej.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OVERWATCH: samozrejme ze Reborne nepomuze ani dvacet novych IDs, protoze ji poznas uz po prvni vete. ta zenska je jak delo.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: Ok. Dik. Je vlastne dobre, ze to tady tak funguje.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    REBORNA: jeste ti tam prebyva ten negr s pipinou a milion dalsich veci
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    _BENNY:
    REBORNA: *


    Dobře, dobře, žádný invektivy.. beru zpět tu ,,pologramotnou".

    *,,pologramotnou" beru zpět..

    no a už je to v pořádku.

    _BENNY
    _BENNY --- ---
    OVERWATCH: ja bych si na par takovych jedincu kteri si nedali rict a ve finale sem museli lozit pod novyma IDs vzpomnel...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    _BENNY: Uz tady na nyxu nekdy k takovymu banu doslo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam