• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    ROLAND: Verim. Chvili jsem tam zustal online a napsalo mne asi 6 zen behem par minut, ale psaly podobnym algoritmem. Takze tyhle aplikace taky nebrat, ale to je urcite kazdymu jasny. ;o)

    Tinder jsem jeste nezkousel. Nekdo tady uz psal, ze se tam roztrhl pytel s cinankama.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    OVERWATCH: Všechny tyhle aplikace, jsou jen moneyhunters převlečené do kabátu seznamky. To by ta platební pravidla musela být nastavena jinak. A hlavně by nesměli používat specifické algoritmy.

    Tři měsíce jsem znovu zkoušel Tinder. A jediný od koho jsem dostal like bylo asi 7 čínanek z čehož dvě nebo tři se hlásili k Taiwanu, 2x Singapur, a teď nedávno jedna Ruska. Ale ani jedno reálné setkání. A čínanky to točili furt na prachy a karieru jako by nic jiného než peníze neexistovali. (a teď nemyslím to že by se ze mě pokoušeli nějaké vytáhnout, nebo se to k tomu ani nedostalo) Těch asi 10 skrytých co mi tam vysí už ty tři měsíce, jsem ještě neodhalil.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Sotva co jsem se pripojil, tak me kontaktovaly dve zeny, odepsal jsem jedny dve zpravy a pro treti zpravu uz to nabizi odeslani zpravy pouze po zaplaceni coins za zpravu. Takze zase nejakej podvod.


    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Tak jsem otevrel FB a nabidl mne https://www.moredates.com/app/ zatim se tam rozhlizim.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Já psala Sh. a ne tobě v podstatě o tom, že chci dítě a že nevim PROČ MOJE SETRA NECHTĚLA a že nějkaý důvody jiných nechápu. O tobě vůůbec nic.

    Pak tam bylo: ,,A to jsem částečně feministka, co je pro to, aby ženy studovaly a pracovaly a měly část života kariéru, ale nebrání mi to takto napsat, že je to PRAVDA."

    Na to ty: ,,Hovno pravda, hovno feministka. Děláš oběma těm slovům neskutečnou ostudu."

    PAK JSEM SI VYFILTROVALA SVOJE PŘÍSPĚVKY V TÝHLE DISKUSI, TO JEST VŠE, CO JSEM SEM NAPSALA ZA ROK.

    ...COŽ JSOU DE FACTO SKORO VŠECHNY PŘÍSPĚVKY, CO JSEM SEM na nyx DALA ZA POSLEDNÍCH 6 LET.

    Vyfiltrovala jsem ODE MĚ slovo: FEMINIS a příspěvky ho obsahující ...Něco jsem věru našla... ale moc toho nebylo.


    A žádnej z těch příspěvků neobsahoval nic radikálně feministickýho, snad ani nijak zvlášť feministickýho..

    Některý ty příspěvky to ,,feminis" obsahovaly, ale nic o feminismu v nich ani nebylo!!

    Takže to piš nějakejm radikálním feministkám, to s tim ,,hovno feministka.."

    Do jaký míry jsem v čem já feministka a v čem je mi to šumák a jak dlouho a jak chci při péči o dítě pracovat vim sama...

    Asi nejsi blbá a VÍŠ, ŽE ABY ŽENA MAKALA, chodila domu navečer A STARALA SE U TOHO sama O MALÝ DÍTĚ A CHLAP SE JEN VÁLEL NA GAUČI a někde sportoval nebo de poflakoval TAKY ZROVNA FEMINISTICKÝ NENI, tedy VŮŮBEC!

    Nazdar!!





    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:
    REBORNA:
    REBORNA:

    Taky jsem se tu neporovnávala s tebou...ale původně citovala telefonát s otcem a jen v reakci na něco tady...

    Telefonát, kde když jsme řešili, že mu chci doplatit ten byt, co jsem mohla mít jen za milion, jen kdyby od toho odečetl peníze od nájemníka, co tam byl místo mě a zbytek jsem mu chtěla doplatit, svými penězi vydělanými, jen s malou pomocí mámy nebo bývalýho snoubence, co mi to pak nabízel a na schůzce s ním byl...

    ...telefonát, ve kterym mi předhazoval sestru.. ,,Podívej se, (a její jméno..)

    A nechtěla jsem tu původně psát o jejím soukromí, že ona dítě nějak nejdřív nechtěla, že řešila práci a bydlení, i když už pak byla vdaná, pak nechtěla a teď je jí 42 a asi už ani nemůže....

    Takže já to sem nepsala, aby mi někdo radil s prací!!

    Vloni jsem toho času seděla na velíně výrobního podniku.

    Nemocnic a poliklinik je tu v Praze tisíc asi....

    Ale takovejch podniků, kde jsem dělala já, tu je v Praze +15 km, abych tam dojela MHD do hodiny, asi jen 20!!

    Takže to nebylo aby mi někdo radil s prací, ani pro porovnávání s tebou...

    Ale o telefonátu o byt s mym tátou, kde zmínil i mou sestru...a navazovalo to na to, proč mě pak posílal po odchodu bývalýho snoubence za nějakými odborníky, aniž by mě viděl, a mluvil se mnou jen, když na mě křičel k babičce, pak mi býv. sn. bral ještě telefon.,..


    No a pak mě jen slyšel za dva dny brečet vyděšeně do telefonu, že býv. snoubenec se nevrátil z víkendu a aby stopnul prodej toho bytu...

    A jen na základě toho mě posílal za nějakými odborníky, a my s mámou nevěděly proč a za jakými... když jsem jen s ním řešila ten podíl nebo jinej byt, protože bývalý snoubenec chtěl moje přestěhování, ale byt už táta převedl, on bydlí s jeho přítelkyní, co má byt po mrtvym manželovi, pak měl dědit pidi-garsonku po jeho mamince 93 letý, se kterou bych fakt bydlet nemohla a ani mi to nikdo nenabídl a ani by mě nenapadlo dát si náhradníka a mít dítě u ní, že...
    ....byt už byl převedenej, oni řešili v mailu moje stěhování, DOMLUVILI I ŽE ASI ZA DESET DNÍ, ale ten byt už byl tátou prodanej a zaplombovanej, což býv. snoubenec věděl. .. i když psal, že se mám s rodinou domluvit, kam půjdu, ale jako rodinu jsem měla jeho, měla si brát a mít mimino s nim...

    ...byt už byl tátou převedenej,

    oni si psali, že mě má táta přestěhovat do 10 dní A ONO UŽ NEBYLO KAM!!

    Takže zatímco já se složila, že ze mě oni dva jejich rozhovorem o doplacení toho bytu, přičemž na báývalým bylo asi jen 200 tis. a obešla bych se i bez toho a dořešila s mámou, že zatímco jí se složila z jeho odchodu a že ze mě udělali bezdomovce, míto abych měla byt, pak se vdala a počala a měla dítě....

    Tak táta řešil nějaký jeho dojmy o mý práci v minulosti v mailu, aniž by o tom něco věděl, jak jsem se dostala zpět do toho oboru a o co tam vlastně v tý práci šlo a vymýšlel si ptákoviny s nějakými odborníky a ultimáta, kam prej mám jít,..

    .. když já řešila úplně jinou věc - kam jako se mám stěhovat a s kym si jako v těch 35 obratem kde pořídit to dítě...

    Neporovnávala jsem se tu s tebou a ani nechtěla.

    Mezi ženami, co znám , co maj tři děti a nepracujou vůbec a těmi s kariérou, je jen pro tu rovnováhu kariéry a mimina třeba najít kompromis...

    A já ho viděla tak, jak jsem psala, s tím být chvíli doma a part timem a pak návratem ke kariéře z
    a pár let až do důchodu... a mít dost let odvedený práce na získání důchodu...

    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    Dát si R do ignoru a číst jen vaše odpovědi, je celkem zábava. A nemusím se prodírat tapetama :)
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    REBORNA: Není to blbý, je to skvělý :D

    A přestaň mezi námi prosím hledat jakékoli paralely, ty a já jsme dva naprosto odlišný živočišný druhy.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SHARKIE: No rozhodně jsi, víc než SUB. .)

    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: Ja som tu doma, ale to ty nepochopis.
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SNOWWHITE:

    Je to blbý, MY SE ANI NEZNÁME, NIKDY JSME SPOLU NEMLUVILY A JEN PROTO, ŽE JE TO PO NETU A HLAVNĚ NYX, NA SEBE útočíme. Ty sis začala. Nemusí to být útok.

    A ty píšeš, že máš doma Pankáče, fajn.

    Tak to v podstatě píšeme o podobnym páru, o podobnym párovym uskupení.

    Byl takhle jeden programátor a DJ a ten se seznámil se slečnou, co za studíí na inženýra chodila od roku 2003 na psytrance, techno, pak dramec, raggajungle, i výjimečně rap, punk taky, ale málo, pankáči chodili / jezdili za námi na psy i techno.

    No A TEN PAN DJ A PROGRAMÁTOR hrával, MĚL PIDI-GARSONKU A V NÍ MĚL PANKÁČE, se kterým žil a spolu chodili sportovat a na akce a denně do práce ruku v ruce...

    Takže měl taky doma pankáče jako máš ty...

    No a ten PANKÁČ JSEM BYLA JÁ!


    konec a pohádky je zvonec...tedy konec
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    * Jo a ještě...

    To že nechci mimino s Indem, kterýho tu nazvali, negr, filtrace NEGR, neznamená, že jsem RASISTKA, co chce aby ho někdo zabil, NEnabádám tu k tomu A TAK NEpatřím do vězení, jak psal N. sem nebo na policii ... a že nechci bytovky pro kohokoli, i pro přistěhovalce tam v Modřanech, ale radši park a Pokojíček, je pravda.

    **Tak stejně zrovna tak příspěvek níže neznamená, že chci tu akci ZAPÁLIT.

    Snad klar / clear. I SUB. i lidem s jazykovou bariérou.

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    REBORNA:

    **POKUD SE TO, CO JSEM NA TÝ AKCI dělala těch asi 10 min POHYBY, VÝRAZEM NEBO TÓNEM HLASU, NEPODOVBALO TOMUTO, CHVÍLI A ALESPOŇ Z ČÁSTI..


    Asi na tom budeme muset JÁ a třeba i SUB. a SNOWWHITE, co psala něco o dělání bordelu na akci s následným vyvedením nějakých návštěvníků jen z těchto důvodů, na tom TROCHU DO PŘÍSTĚ PŘED ZRCADLEM ZAPRACOVAT:

    Návštěvník podobných akci má totiž vypadat takto, i dle návstěvního řádu a s mimísem doma nebo bez:

    ĆETLA JSEM TOTIŽ NĚKDE NĚCO OD JEDNÝ UŤÁPLÝ VYTLEMENÝ IMOBILNÍ DILINY A DRBNY, CO NE ŽE BY SE JAKO NEUMĚLA V MADNESS RIOTU NĚJAK POŘÁDNĚ VOŽRAT A VODVÁZAT a že by tam leda tak klábosila s nějakou asi omezovanou chudinkou, co to nikdy nezkusila asi ze strachu, že by ji muž mohl za to vystěhovat a až bude s mimísem žebrat na Andělu, že jí nedám desetikorunu a pozvracim cestou z pařby jejímu mimísovi leda tak na tom roh na Andělu hlavu, to ne, ale spíš CO TO TAKY ,,JEN" NECHÁPE..

    Návštěvník podobných akci má totiž vypadat takto, a bylo by dobrý to dát někam do řádu, kde ale bude, že performance má každej jen 10 min



    The Prodigy - Firestarter (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=wmin5WkOuPw&list=RDwmin5WkOuPw&start_radio=1&ab_channel=TheProdigy


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: "kdy jsem musela v nádhernej slunečnej den vypisovat o příspěvku starym asi dva měsíce, "

    Nemusela…
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SHARKIE:

    A vidíš, nenapíšu ti: ,,JDI DOMU A NERAĎ, SLOVENO!"

    Ale napíšu ti slušně:

    třeba jeden argument, co tu byl pro SNOW.:

    ,V tom dokumentu Zeitgeist mimo jiné jsem myslela tu část o tý administrativní práci, nějakou podobně nezáživnou jsem taky kdysi jeden čas měla a už se mi k tomu jen moc nechce vracet.."

    REBORNA
    REBORNA --- ---
    SUBVERSION:

    Já nevím, myslím, že ty jsi zmiňovala mě. A psala mně.. A někdy ne zrovna moc pěkně... A ještě mi krom jiného předtím zkazila fyzicky čtvrteční den, kdy jsem musela jít něco řešit a pak tu v nádhernej slunečnej den vypisovat o příspěvku starym asi dva měsíce, ale možná to byl někdo jinej...

    A mimochodem, toto je diskuse zejména pro nezadané, co se chtěj seznámit a o JEJICH ZÁŽITCÍCH ZE SEZNAMKY a ty seznámená jsi.

    I když tedy je pravda, že já si taky odběhla letos od tématu. To dost...

    Takže nevšimla jsem si, v JAKÝM ŽE AUDITKU NA NYXU tě nějak zmiňuju nebo kontaktuju já, KDYŽ JÁ JSEM BYLA TADY KVŮLI SEZNÁMENÍ A TY, ZADANÁ, V TĚCH auditkách který jsou narozdíl od tohoto spíš PRO TEBE ... nevšimla jsem si, dokonce tvrdim, že jsem v jinym auditku, co je narozdíl od tohoto spíš pro teb, ani nebyla a za tebou, abych tě tam v těch audtikách obtěžovala, už vůbec ne...

    Krom této diskuse a diskuse o alternativním tranceu a jiný muzice jsou taky nějaký diskuse, kde můžeš lépe uplatnit svoje znalosti a zkušenosti.

    A to třeba:

    hledat diskuzi: pleny

    hledat diskuzi: plíny

    založit diskuzi PLENY založení nové diskuze PLENY A PALAČINKY PRO MIMÍSE


    Protože zatím tu taková není.

    Nic mi to tu pro tebe bohužel nenašlo, ale auditek je tu fůra.

    Dokonce i ta o Ruský federaci.

    Do tý zase nechodim já, to bude asi tim, že mě to vůbec nezajímá.






    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Abys mohla do důchodu, tak musíš makat ještě alespoň 15 let ;)
    REBORNA
    REBORNA --- ---
    ATOMSK:

    ,,A byli jsme na stejné party? Okolo třetí ráno začala řvát na celou party, obtěžovala všechny okolo sebe a dorážela na Braincella, který měl co dělat, aby se jí při hraní zbavil. Potom něco na stage vedle DJe něco klepala do playeru a byla nejspíš vyvedena z klubu. Bylo to spíš smutný, než vtipný :( "

    Playeru jsem se dotkla úplně mimo čudlíky a hned slezla, pak trvalo ASI hodinu, než jsem začla něco tam rapovat mimo místo, kde se tancovalo, nic nekřičela a snažila se rozchodit, že jsem přebrala, vrátila jsem kelímek a skutečně šla ven a už během 15 minut v těch 10 stupních dostatečně vystřizlivěla, ALE ONI ME TAM NECHTĚLI PUSTIT ZPĚT, I KDYŽ TO, ŽE MLUVÍM SOUVISLE A STOJÍM ROVNĚ, NIC JSEM NEUKRADLA ANI SE S NIKÝM neprala, nikomu nedala třeba do držky a neházela po něm židle nebo nic jinýho dle řádu zakázanýho, viděli a věděli.

    Ano, přebrala jsem. Ale do rána bych tam jen pařila, to se vsaď.

    Nicméně nutno dodat, ŽE DIDŽINĚ FACE 2 FACE S DILKAMA, CO SE TAM KROUTĚJ NA PODPATCÍH A NA HAJZLU ZA DRINKY KOUŘEJ PÉRA TURISTŮM A PAK SE TAM JSOU ZASE KROUTIT A VISET A TLEMIT S NA BARU, ODZVONILO ASI PŘED 20 LETY, TO JSEM TAM BYLA s jedním přítelem SKORO NAPOSLED.

    A tohle BYLA PÁRTY TYPU UNDERGROUND, TYPU ANARCHISTICKÁ DEMONSTRACE..

    Nebo typu: ,,Udělejte nějakej bordel!"

    Už se těším, AŽ ZA PÁR LET MAMINY ODLOŽEJ MIMÍSE, ZAKALEJ SE MNOU A NĚJAKEJ bordel KONEČNĚ UDĚLAJ a budou si hledět svýho, zatím jsem si nevšimla...

    Taky jako nevím, co je ti do toho.

    Ale dobře.


    Byl tam hluk, agresivní muzika, velmi hlasitá..

    Pokud někomu vadí, že jsem u toho, co jsem chvíli v opilosti dělala, neměla na hlavě tento účes, NENÍ MOU POVINNOSTÍ HO NOSIT...

    A mohla bych to, že mě někdo nespustil ZPĚT do klubu, jen kvůli absenci toho typu účesu a pohlaví, při tomto na těchto akcích častým chováním - že někdo něco volá a divně se pohybuje, OZNAČIT ZA DISKRIMINACI..

    Jinak je možný, že když jsem tomuto člověku při natáčení klipu kdysi podávala RUKU, že mě možná nakazil nějakou hulákací nemocí a poruchou .

    Ale možná ne dostatečně!!

    POKUD SE TO, CO JSEM NA TÝ AKCI těch asi 10 min POHYBY NEBO TÓNEM HLASU NEPODOVBALO TOMUTO, COŽ ODPOVÍDÁ CHOVÁNÍ DLE ŘÁDU V KLUBU A NA PÁRTY TYPU ANARCHISTICKÁ DEMONSTRACE/ PUNKOVEJ KONCERT/ UNDERGROUND/ ALTERNATIVNÍ MUZIKA.

    POKUD SE TO, CO JSEM NA TÝ AKCI těch asi 10 min POHYBY, VÝRAZEM NEBO TÓNEM HLASU NEPODOVBALO TOMUTO , ALESPOŇ Z ČÁSTI..

    Asi na tom budeme muset JÁ a třeba i SUB. a SNOWWHITE, co psala něco o dělání bordelu na akci s následným vyvdením jen z těchto důvodů, na tom TROCHU DO PŘÍSTĚ PŘED ZRCADLEM ZAPRACOVAT:

    Návštěvník podobných akci má totiž vypadat takto, i dle návstěvního řádu a s mimísem doma nebo bez:


    The Prodigy - Firestarter (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=wmin5WkOuPw&list=RDwmin5WkOuPw&start_radio=1&ab_channel=TheProdigy






    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    REBORNA: To, ze som pisala, ze zvladam aj bez rodiny, sama v zahranici a pri chorobe splacat byt, nebolo preto, aby si sa mala na com zacat vozit. Ale aby si si do prdele konecne uvedomila, ze ked zacnes nieco robit a snazit sa, tak to ide aj za hodne blbych podmienok. Ale ty nie, ty mas len plnu hubu reci o tom, jak je vsetke nefer, sedis doma na zadku, cakas na zazrak, lutujes sa a nic pre seba nespravis.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REBORNA: Jak to dávají holky, co po škole (25) dají dva roky praxe (27) a pak dvě děti aby mohly následně budovat kariéru (32+), když jim žádné byty nikdo nedá?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam